Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 6d. 19:00

„Lietuvos talentų“ finale – šiauliečiai šokėjai ir multiinstrumentalistas (nuotraukos)

Ketvirtasis „Lietuvos talentų“ pusfinalis buvo sėkmingas šiauliečių šokėjų grupei „Extreme“ ir daugybe instrumentų grojančiam Dovydui. Šįsyk neapsiėjo be ašarų – trečiąją vietą užėmę šokėjai „Be good“ sunkiai tramdė pralaimėjimo skausmą.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Lietuvos talentuose“ scenoje netrūko energijos.

Dar vienas sekmadienio vakaras – dar vienas „Lietuvos talentų“ pusfinalis ir 10 dalyvių, trokštančių iškovoti vietą Kalėdiniame TV3 televizijos projekto finale. Šis dešimtukas žiūrovus ketina nustebinti dainomis, šokiais, muzikiniais ir cirko pasirodymais.

Vilniaus Ūkio banko teatro arenos scenoje sėkmingai pasirodė ir teisę pasirodyti finale bei laimėti piniginį prizą – 10 tūkst. eurų – jau turi 6 atlikėjai ir kolektyvai. Pirmoji finalą pasekė mažoji šokėja Vaiva, prie jos prisijungė lyriškoji dainininkė Berta, šokėjas Paulius, netradicinis šokių duetas „I.L.I crew“ ir praėjusį sekmadienį geriausiai pasirodę vadinamieji trikeriai „Kaprex“ bei šiauliečiai breikeriai „Real time modify“.

Papildyta 19.48 val.: „Norime, kad žmonės ant scenos, prie televizorių ir studijoje būtų laimingi“, – pasisveikino komisijos narys Marijonas Mikutavičius.

Ketvirtajame pusfinalyje pirmasis pasirodė buvęs paauglių kolonijos darbuotojas Viktoras. „Dainuojančiu mentu“ kadaise vadintas majoras atliko įsimylėjusio kareivio dainą. 59-erių vyrui scenoje talkino šokėjos, o baigęs kūrinį jis sulaukė šilto publikos palaikymo. „Jūsų balsas ir jūsų laikysena yra verti scenos“, – atlikėją pagyrė Rūtą Ščiogolevaitė. Teigiamai Viktoro kūrinį įvertino ir Adolfas Večerskis. M.Mikutavičius pareiškė, kad jam pasirodė, kad vyras pernelyg disciplinuotas ir susikaustęs. Atsisveikindamas Viktoras visai Lietuvai linkėjo sveikatos.

Papildyta 20.00 val.: Antrasis pasirodė „Jurbarko pasididžiavimas“ Mažvydas. Jis savo balsą demonstravo lyriška daina „Ain't no sunshine when she's gone“. Teisėjų pasisakymus pradėjo R.Ščiogolevaitė, sakydama, kad vaikinas yra perspektyvus, tačiau kūriniui pritrūko jausmo. „Turi tą žavš įžulumą, esi drąsus. Jei nesėsi ant heroino, tavęs laukia šviesi ateitis“, – patikino M.Mikutavičius.

Po jo į sceną lipo multiinstrumentalistas Dovydas. Iš Kauno atvykęs jaunas bliuzo atlikėjas atliko energingą savo kūrybos dainą. Jam scenoji instrumentus keisti padėjo techninis personalas. Pagrojęs elektrine gitara, jis ėmėsi bosinės gitaros, tuomet sintezatoriaus ir lūpinės armonikėlės, o galiausiai sėdo prie būgnų. Jam salė plojo atsistojusi.

„Aš džiaugiuosi, man labai patiko, publikai irgi. Aš su publika“, – sušuko A.Večerskis. M.Mikutavičius pagyrė Dovydą už trykštančią energiją ir puikų pasirodymą. „Tu esi antras mano favoritų sąraše“, – šypsojosi Rūta.

Papildyta 20.12 val.: Ketvirtoji pasirodė cirkininkė – draudimo konsultantė Greta. Mergina išėjo sukdama šviečiančius lankus, tačiau netrukus pasirodė pagalbininkas, išnešęs jai degantį lanką. Pradėjusi jį sukti Greta į rankas pasiėmė ir antrą degantį lanką, o jos pasirodymą papildė fakyrai antrame plane. M.Mikutavičius išpešė iš Gretos pasižadėjimą, kad ji turėtų nustebinti dar labiau, jei pasiektų finalą. „Jautėsi, kad tau gera scenoje, supranti publiką“, – kalbėjo Rūta, nors ir neslėpė, kad pasirodymui pritrūko žaismingumo.

Aidint publikos plojimais penktieji į sceną išėjo jauni šokėjai „Be good“. Jie sužavėjo žiūrovus ir komisiją. „Man atrodo, jūs puikūs“, – pasakė Rūta. „Jūs esate naujoji Lietuvos energijos bomba“, – pridūrė A.Večerskis. M.Mikutavičius pareiškė, kad „Be good“ vaikų pasaulyje yra nerealūs, o kaip bus suaugusiųjų pasaulyje nuspręs publika.

Papildyta 20.34 val.: Šeštosios pasirodė trys basos merginos su kanklėmis ir būgnininkas. Grupė „Basom“ prikėlė tradicines kankles naujam gyvenimui – merginos jomis skambino roko klasiką – grupės „Deep Purple“ kūrinio „Smoke on the water“ interpretaciją. „Jūs gerame lygyje parodė tai, ką ir praėjusį sykį mėginote įrodyti. Kanklės tokiai muzikai tinka“, – linksmai kalbėjo A.Večerskis. R.Ščiogolevaitė taip pat pasidžiaugė jaunimo patriotine nuotaika ir kad merginos nepuolė „basos į modelių atrankas“. „Jei dar kojomis mindžiotumėte sudaužytą stiklą, va tada tai būtų. Gal reikėtų pridėti kokių publikai patinkančių triukų, nes šis žanras gana statiškas“, – patarimus dalijo M.Mikutavičius. „Basom“ merginos tikino niekada nedainuosiančios, bet pakvietė prie grupės be konkurso prisijungti Marijų.

Septintoji į sceną lipo 14-metė Aistė iš Klaipėdos. Kaubojiškai pasipuošusi mergina atliko kantri stiliaus dainą. „Šiame žanre tu maudaisi kaip žuvis vandeny“, – pareiškė M.Mikutavičius. R.Ščiogolevaitė prisipažino neklausanti daug kantri muzikos, tačiau tikino labai palaikanti Aistę. „Aš esu kantrus ir man patinka kantri“, – pajuokavo A.Večerskis.

Papildyta 20.52 val.: Aistę scenoje pakeitė šiauliečių šokėjų grupė „Extreme“. Šokėjai stebino judesių sinchroniškumu. „Man jūs esate labai įdomūs. Gal akytės ir buvo liūdnokos, bet tai lengvai pataisoma. Jei neturėtumėte konkurentų, būtumėte šauniausi“, – sakė R.Ščiogolevaitė. A.Večerskis pareiškė esantis už „Extreme“ ir vertinantis jų originalumą. „Labai norėčiau pamatyti jus finale, ačiū jums už šokį“, – linkėdamas sėkmės kalbėjo M.Mikutavičius.

Devintasis pasirodė italas dainininkas Giacomo Merlo. Jis atliko dainą „Apie katiniuką“, jau tapusią jo vizitine kortele. Giacomo scenoje palaikė muzikantai „katiniukų“ galvomis. Publika italui negailėjo plojimų. A.Večerskis pasiūlė Giacomo sukurti daugiau tokių dainelių vaikams ir sukurti spektaklį vaikams. „Tai daugiau neprofesionalu negu talentinga“, – kritiška buvo R.Ščiogolevaitė. M.Mikutavičius džiaugėsi, kad italas ne tik merginas vagia, bet ir dainuoja.

Paskutinės pasirodė skandalistėmis pramintos merginos „3 motion“. Trys moksleivės iš Kauno demonstravo kūno plastiką. „Atrodote kur kas geriau nei prieš tai, bet buvo minusų“, – sakė M.Mikutavičius. Rūtai pasirodyme pritrūko meniškumo, o A.Večerskis tikino, kad trys „maušės“ atrodė žavios.

Papildyta 21.17 val.: „Šios dienos pusfinalis gana stiprus“, – visus sveikino A.Večerskis. R.Ščiogolevaitė tikino, kad jos nuotaika puiki ir su nekantrumu laukia, kas pateks į finalą. M.Mikutavičius taip pat teigė išvydęs daug dėmesio vertų pasirodymų.

Publikai skanduojant savo favoritų vardus paaiškėjo, kad Daugiausiai žiūrovų balsų 4-ajame pusfinalyje surinko šiauliečiai šokėjai „Extreme“. „Mažytė viltis pas visus buvo. Labai labai džiaugiamės“, – apimti džiūgių emocijų sakė „Extreme“ šokėjai.

Antrąją vietą pagal žiūrovų balsavimą užėmė multiinstrumentalistas Dovydas, o trečiąją jaunieji „Be good“ šokėjai. Dabar savo verdiktą turėjo pareikšti teisėjai. Pirmasis pasisakė M.Mikutavičius. Jis savo balsą atidavė Dovydui.

„Mano manymu į finalą turi patekti abu dalyviai, bet turiu išsirinkti vieną. Šį vakarą savo balsą atiduodu „Be good“, – aidint plojimų audrai pasakė Rūta. Lemiamą žodį turėjęs A.Večerskis jo paties teigimu ryžosi nepopuliariam sprendimui ir balsą atidavė Dovydui. Emocijų netramdydami jaunieji šokėjai ant scenos patrūko ašaromis, o laimėjęs multiinstrumentalistas žadėjo finale ir vėl nustebinti publiką. Ketvirtąją vietą užėmė Aistė, penktąją – „3 motion“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

Klaipėdoje žuvusio modelio artimieji: „Prabilęs R.Pinikas Dovilės šeimos iki šiol neatsiprašė“

Aktualu

Valdas Adamkus: „Nejaugi nematome pastangų vis labiau nuvertinti žmogų ir jo laisvę?“

Gyvenimas

Lietuvių atliktas tyrimas apčiuopė jaunystės eliksyro receptą: senti įmanoma 4 kartus lėčiau

Aktualu

VW žibintų vagysčių Perkūnkiemyje protrūkis supykdė vilnietį: „Kur policijos pasala?“

Sportas

Urugvajaus pamoka Rusijai: trys įvarčiai ir pirmoji vieta

Aktualu

Apsilankymas Lietuvos zoologijos sode šokiravo lankytoją: beždžionė rodė į žaizdas

Gazas

Jaunas vokietis per Europą rieda senutėliu „MZ Trophy“ motociklu su 17 „arklių“

Sportas

Rekordininku tapęs vartininkas atrėmė 11 metrų baudinį, bet Egiptas pralaimėjo

Aktualu

Dalis „tvarkiečių“ reiškia nepasitikėjimą R.Žemaitaičiu, šaukiasi R.Pakso sugrįžimo

Kaip Konstitucinis Teismas apgynė žiniasklaidos laisvę ir uždraudė politikams slėptis nuo visuomenės

Maistas

2018 m. „30 geriausių restoranų“: 14 vieta: geriausias grilio patiekalų restoranas pajūryje – „Momo Grill“

Vardai

Europos parko įkūrėjas G.Karosas čia paminėjo ir savo 50-metį: „Menas neturi stengtis įtikti žmogui“

Europos parko ekspozicija

Pasaulis kišenėje

Pirmoji pasaulio ornitologijos stotis buvo įkurta Kuršių nerijoje

Vardai

Joninės Jonui Mačiuliui – geriau už gimtadienį: ketino krikštyti draugų dovanotą asilą

Verslas

Per pietus į banką verčiau neiti – pasipiktino didele eile

Vardai

Vashos mergvakaris Milane – su naktinėmis šėlionėmis, limuzinu ir pramogomis Komo ežere

Gazas

Elono Musko atsakymas išdavė, kiek metų „Tesla“ yra pralenkusi konkurentus

Aktualu

Be žinios dingusio Roko Čapliko ieškojusi policija jo kūną rado miške

Verslas

Lietuvoje paslaugų kainos kilo triskart greičiau nei ES ir neketina sustoti

Naujienos

Vardai

Klaipėdoje žuvusio modelio artimieji: „Prabilęs R.Pinikas Dovilės šeimos iki šiol neatsiprašė“

Aktualu

Valdas Adamkus: „Nejaugi nematome pastangų vis labiau nuvertinti žmogų ir jo laisvę?“

Gyvenimas

Lietuvių atliktas tyrimas apčiuopė jaunystės eliksyro receptą: senti įmanoma 4 kartus lėčiau

Aktualu

VW žibintų vagysčių Perkūnkiemyje protrūkis supykdė vilnietį: „Kur policijos pasala?“

Sportas

Urugvajaus pamoka Rusijai: trys įvarčiai ir pirmoji vieta

Aktualu

Apsilankymas Lietuvos zoologijos sode šokiravo lankytoją: beždžionė rodė į žaizdas

Gazas

Jaunas vokietis per Europą rieda senutėliu „MZ Trophy“ motociklu su 17 „arklių“

Sportas

Rekordininku tapęs vartininkas atrėmė 11 metrų baudinį, bet Egiptas pralaimėjo

Aktualu

Dalis „tvarkiečių“ reiškia nepasitikėjimą R.Žemaitaičiu, šaukiasi R.Pakso sugrįžimo

Kaip Konstitucinis Teismas apgynė žiniasklaidos laisvę ir uždraudė politikams slėptis nuo visuomenės

Maistas

2018 m. „30 geriausių restoranų“: 14 vieta: geriausias grilio patiekalų restoranas pajūryje – „Momo Grill“

Vardai

Europos parko įkūrėjas G.Karosas čia paminėjo ir savo 50-metį: „Menas neturi stengtis įtikti žmogui“

Europos parko ekspozicija

Pasaulis kišenėje

Pirmoji pasaulio ornitologijos stotis buvo įkurta Kuršių nerijoje

Vardai

Joninės Jonui Mačiuliui – geriau už gimtadienį: ketino krikštyti draugų dovanotą asilą

Verslas

Per pietus į banką verčiau neiti – pasipiktino didele eile

Vardai

Vashos mergvakaris Milane – su naktinėmis šėlionėmis, limuzinu ir pramogomis Komo ežere

Gazas

Elono Musko atsakymas išdavė, kiek metų „Tesla“ yra pralenkusi konkurentus

Aktualu

Be žinios dingusio Roko Čapliko ieškojusi policija jo kūną rado miške

Verslas

Lietuvoje paslaugų kainos kilo triskart greičiau nei ES ir neketina sustoti

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Video

Pinigai mano ateičiai

30 geriausių restoranų

Sveikata

Svajonių virtuvė

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką