Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 30d. 16:35

„Lietuvos talentų“ dalyviai Vytautas Matuzas ir Valerija Iljinaitė pristato savo pirmąją dainą

Vytautas Matuzas ir Valerija Iljinaitė
Asmeninio archyvo nuotr. / Vytautas Matuzas ir Valerija Iljinaitė

Praėjus metams po „Lietuvos talentų“ sezono, kuriame išgarsėjo Vytautas Matuzas, pasitelkęs pagalbon šių metų tos pačios laidos dalyvę ir džiazo atlikėją Valeriją Iljinaitę bei visiems puikiai žinomą prodiuserį Liną Adomaitį, duetas pristato vakarietišku hip-hop stiliumi alsuojančią dainą, kuria stengsis užkariauti lietuvaičių širdis jau pavasarį vyksiančioje nacionalinėje Eurovizijos dainų konkurso atrankoje.

Apie dainos atsiradimą, bendraautorius ir užsienio atlikėjų įtaką pasakoja Vytautas (kalba netaisyta).

– Vytautai, kaip gimė idėja kurti savo dainą?

– Žodžiai gimė per vieną vakarą, bet viduje brendo jau labai seniai. Daina man pačiam yra ypač artima, nes tekste yra sudėti kelių metų mano išgyvenimai.

VIDEO: Vytautas - Take It Back (feat. Valerija & Bass Arco)

– Bandai pasakyti, kad daina yra apie tave?

– Ne, kūrinys nėra apie mane. Jis apie mane, tave, mus ir visus tuos, kurie gyvena ne taip kaip nori, o taip, kaip „reikia“. Kodėl žmonės klauso ne savo širdies, o rūpinasi tik tuo, ką kiti pasakys apie juos? Priklausomai nuo situacijos, galima žmogų pasiųsti ant kelių raidžių arba pasakyti, kaip jį myli. O tegul šypsena abiejais atvejais tai užtvirtina! Svarbu išlikti savimi.

– Kaip nusprendei į kūrybinį procesą pasikviesti Valeriją?

– Valerija Iljinaitė – panevėžietė, kaip ir aš, tad su ja buvome pažįstami seniai. Buvau sau davęs pažadą – pirmąją dainą pagaminti dar šiemet, tada pasitaikė Valerija ir man pasiūlė sukurti duetą. Ji dalyvavo visame kūrybiniame procese ir puikiai atliko dainos priedainį.

– Kodėl dainos aranžuotę patikėjai būtent Linui Adomaičiui?

– Tai buvo pirma ir, be jokios abejonės, puiki mintis dirbti būtent su juo. Po šitos idėjos, netikėtai gavau jo kontaktus, o pabendravus mes iškart supratome vienas kitą ir koks turėtų būti galutinis rezultatas.

Taip pat labai malonu, kad prie šios idėjos net neabejoję sutiko prisidėti styginių kvartetas „BASS ARCO“. Tai gan neįprastas kūrinys jų repertuarui, tačiau labai džiaugiuosi, nes kūrinyje nėra jokios „sintetikos“ ir tai akivaizdžiai jaučiama.

– Kūrinyje aiškiai jaučiama vakarietiškos hip-hop kultūros įtaka. Kokie atlikėjai suformavo šios dainos stilių, ją kuriant?

– Nei kiek neperdedant – vienareikšmiškai 2 Pac ir Notorious B.I.G. Dar 2000-aisiais metais mane šiais atlikėjais užkrėtė mano sesuo. Yra begalė kitų nuostabių underground‘inių atlikėjų, tačiau šie padarė daugiausiai įtakos.

–Kas laukia toliau..?

– Nacionalinė Eurovizijos dainų konkurso atranka! Tikiuosi popso išvargintai Lietuvai tai bus lyg gaivus oro gurkšnis!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką