TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuvos talentų“ priešpaskutinio pusfinalio scenoje – nuo cirko artistų iki „dantistų“!

TV3 „Lietuvos talentų“ dalyvė Elena Grumbiniene
TV3 nuotr. / TV3 „Lietuvos talentų“ dalyvė Elena Grumbiniene
Šaltinis: 15min
0
A A

Šio sekmadienio „Lietuvos talentų“ scenoje ir vėl knibždės ypatingi žmonės, kurie, iškovoję pergales atrankose, sieks sėkmės ir žiūrovų palankumo gauti bilietą į finalą. Gruodžio 13-oji tik dviem talentingiems dalyviams bus laiminga. Savo laimės paukštę bandys pagauti ir TV3 žiūrovus, 19.30 val. susirinkusius prie televizoriaus ekranų sužavėti kaunietis Mikas Stanevičius, kitų laidos dalyvių pramintas „dantistu“. Visada besišypsantis, nuoširdus ir komunikabilus vaikinas groja dantimis! Jo pėdomis sekti pradėjo šiuo užsiėmimu susidomėjęs jaunesnysis brolis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Man dažnai tenka įrodynėti, kad burnoje neturiu paslėpęs jokio instrumento“, – šypsosi Mikas.

Jo bendramiestiečiai, moksleivių grupė „Kvinta“ iš laikinosios sostinės šio sekmadienio vakarą žada ne tik suvirpinti žiūrovų ir teisėjų širdis, bet ir sudrebinti visą „Ūkio banko“ areną.

Vyriausioji „Lietuvos talentų“ dalyvė Elena Grumbinienė dar vis neatsigauna nuo žinios, jog jai yra duotas šansas dainuoti pusfinalyje. Moteris dainuoja visą gyvenimą, tačiau didžiosios scenos durys visuomet likdavo uždarytos.

TV3 nuotr./„Lietuvos talentų“ dalyvės Agnė ir Monika
„Lietuvos talentų“ dalyvės Agnė ir Monika

„Mano svajonės pildosi, aš esu laiminga, aš tikiu savimi, aš noriu, kad mano balsas neštų žmonėms gėrį ir šilumą“, – sako bažnyčios chore giedanti panevėžietė.

Lindihopo šokėjai iš Vilniaus prasitaria, kad šokis jau tapo jų gyvenimo būdu. Nužengę lyg iš močiutės pasakojimų, pasipuošę aštuntojo dešimtmečio drabužais, ekspresyvaus šokio šalininkai grupė „Hoppers“ gruodžio 13-ąją 19.30 val. tikisi padovanoti geros nuotaikos ir sulaukti publikos palaikymo.

Cirko artistės Agnė ir Monika ilgai dvejojo, nes buvo įsitikinusios, kad dar atrankose teisėjai nuspręs, jog gyvūnų dresūra – ne talentas.

„Pusfinaliui ruošiamės labai atsakingai, jau nusprendėme kaip stebinsime, bet mes juk dirbame su gyvūnais, ne visada jiems yra noras pasirodyti, bet tikiu, kad viskas bus gerai“, – prasitaria Agnė.

Sashos Son(g) pritariančioji vokalistė Nora ne kartą lipo į didžiąją sceną, tačiau dalyvavimas TV3 laidoje „Lietuvos talentai“ merginai – dar vienas iššūkis. Vilnietė atidžiai ruošiasi pusfinaliui, ne kartą galvojo ir keitė dainą. Stebėdama kitų kolegų pasirodymus Nora tikisi: „Atėjo laikas nugalėti dainuojantiems talentams.“

Jonas – bankininkas. Dainuoti pradėjo vos prieš keletą metų. Augęs sostinėje, vyras nedrįsdavo prisipažinti kiemo draugams apie savo pomėgį muzikai, nes šie iš dainuojančių vyrų dažnai tyčiodavosi. Tik pradėjęs savarankišką gyvenimą Jonas nutarė nebežaisti slėpynių. Susirado dainavimo mokytoją ir sėkmingai kopia muzikinės karjeros laiptais.

„Lietuviškasis Frankas Sinatra“, – tokį vardą po pasirodymo „Lietuvos talentų“ atrankose pelnė Jonas Čeponis.

Cirko artistas, žongliruotojas, balansuotojas. Išskirtinės profesijos atstovas. Triukai, kuriuos atlieka vilnietis Vladas, – itin reti. Jo profesijos žmonių visame pasaulyje vos keli. Specialus apšvietimas, speciali muzika ir lyg styga įsitempusį kantrybė – visa tai, ko reikia, kad išgaląstais peiliais mosuodamasis Vladas išvengtų traumų.

„Breikas pagal klasikinę muziką“ – taip savo pasirodymą pristatė Eimis iš Rokiškio. Mokytojas pasirodymą pirmiausia surengia savo auklėtiniams, o tik tada drįsta rodytis ir kitiems. Pats sau mokytojas, pats sau choreografas Eimis tikisi nustebinti susirinkusiuosius, bet ką darys scenoje – dar neišduoda.

Jaunasis pianistas Klimentas – tarptautinių konkursų nugalėtojas.

„Man dar viskas prieš akis“, – įsitikinęs klaipėdietis, tačiau labiausiai „Lietuvos talentų“ pusfinalyje berniukas bijo ne publikos reakcijos, o vyresnių kolegų.

Jie, pasak Klimento, turi daugiau patirties, nors sėkmė berniuko kurį laiką neapleidžia. Jis įsitikinęs, jog pergalė „Lietuvos talentuose“ – ranka pasiekiama.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką