Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 03, 12:10

„Lietuvos talentuose“ – aktoriaus ištvermė: daro atsispaudimus ant vieno piršto

Sekmadienio vakarą žiūrovus prie ekranų pritrauks projektas „Lietuvos talentai“. Čia pasirodys daugybė neeilinius gabumų turinčių žmonių. Vieną jų šiandien pademonstruos aktorius Linas – vyras geba daryti atsispaudimus vos ant vieno piršto!
„Lietuvos talentų“ dalyvis Linas
„Lietuvos talentų“ dalyvis Linas / TV3 nuotr.

41 metų Linas Barauskas gimė Joniškyje, tačiau šiuo metu gyvena Vilniuje. Vyras yra profesionalus aktorius, su žmona anksčiau vaidinęs teatruose, o dabar kuriantis linksmus filmukus vaikams. Žiemą Linas virsta Kalėdų Seneliu ir keliauja pas vaikus.

„Tikram Kalėdų Seneliui vaikai atskleidžia visas paslaptis. Jie pasako, kur laiko raktą, durų kodą, ką myli ir su kuo planuoja tuoktis“, – su šypsena pasakojo projekto dalyvis.

Taip pat aktorius laidoje atskleidė, jog turi gana įdomią pravardę – „smauglys“. Pasirodo, kad ji prilipo peštynių dar paauglystėje metu – tąkart Linas įsivėlė į nesutarimus su kitu vaikinu. Vis dėlto konfliktai greitai baigėsi ir netrukus su minėtu vaikinu Linas tapo puikiais draugais.

Būtent jėgą ir neapsakomą savo ištvermę, o ne aktorinius gebėjimus, Linas ketina pademonstruoti ir „Lietuvos talentų“ scenoje. Čia, kartu su salės pagalba, jis darys atsispaudimus vos ant vieno piršto! Tokio talento projekto istorijoje dar nebuvo – ar aktoriui pavyks sužavėti teisėjus?

TV3 nuotr./„Lietuvos talentų“ dalyvis Linas
TV3 nuotr./„Lietuvos talentų“ dalyvis Linas

„Iš pradžių pradėjau daryti atsispaudimus ant penkių pirštų. Vėliau vieną užlenkiau, po to dar vieną, o galiausiai likau vos ant vieno piršto“, – pasakojo Linas ir pasiūlė tai išbandyti ir laidos vedėjui Mindaugui Rainiui.

„Pagalvojau, kad, galbūt, turiu talentą. Su žiūrovų ir teisėjų pagalba atėjau čia įsitikinti, ar tikrai. Juk galbūt esu vienintelis Lietuvoje – apie kitą tokį negirdėjau. Publikos palaikymo man labai prireiks – noriu, kad jie skaičiuotų kartu su manimi“, – sumanymą pasakojo vyras, kurį žiūrovai išvys šį vakarą, projekte „Lietuvos talentai“, 19.30 val. per TV3!

„Mes labai susidomėję“, – intrigos neslėpė teisėja Inga Jankauskaitė.

O ar kiti teisėjai patikės neeiliniu Lino talentu? Ar aktorius pateks į kitą etapą?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką