Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 1d. 13:57

Ligitas Kernagis savaitgalį vedė 20 metų jaunesnę savo mylimąją Neringą Seniūnaitę

Ligitas Kernagis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ligitas Kernagis

Paskutinė birželio savaitė pažėrė ypač daug žinomų žmonių vestuvių, apie kurias rašė ir portalas Žmonės.lt. Po savaitgalio vestuvininkų būrį papildė buvęs Seimo narys, dainininkas Ligitas Kernagis (49). Be didelio viešumo savaitgalį Ligitas vedė savo išrinktąją Neringą Seniūnaitę (30). Portalo Žmonės.lt žiniomis, vestuvės vyko Molėtų rajone, prie Gilužio ežero. Šventėje dalyvavo apie 60 žmonių.

Po tuoktuvių Neringa Seniūnaitė pasirinko vyro pavardę. „Kitaip ir būti negali, juk esame lietuviai ir reikia gerbti mūsų tradicijas. Mūsų tauta turi unikalią galimybę išsiskirti ir žmonoms suteikti galūnę -ienė. Mano pavardė yra graži, todėl juokiamės, kad už mano pavardę būtų galima prašyti nuomos“, – linksmai nusiteikęs portalui Žmonės.lt kalbėjo L.Kernagis.

Paklaustas apie povestuvinę kelionę, Ligitas kalbėjo: „Kad mes jau dešimt metų tą medų kopinėjame. Dabar turime savaitę atostogų, o paskui grįšime į darbus, todėl kelionės į šiltus kraštus nenusimato.“

Vestuvių šventės vedėjos vaidmuo teko Donaldai Meiželytei

„Pačiam yra tekę dalyvauti ne vienose vestuvėse: vesti renginį, dainuoti ir dalyvauti kaip svečiui, bet galiu pasakyti – mano buvo pačios geriausios. Net svečiai priėjo po šventės ir dėkojo, kad tokiose linksmose ir įdomiose dar neteko dalyvauti. Dar ir šiandien esu užkimęs, – portalui Žmonės.lt juokdamasis pasakojo L.Kernagis. – Mūsų piršliai buvo atvykę iš Moldavijos. Norėjome įpinti šiek tiek lietuviškų tradicijų, kad jie sužinotų apie Lietuvą ir susipažintų su jos kultūra. Turėjome puikius renginio vedėjus, kurie surengė tarsi mini kelionę po lietuviškų vestuvinių tradicijų pasaulį per pastaruosius du šimtus metų. Nenorėjome grynai lietuviškų vestuvių su piršlio korimu ir dviejų dienų švente, nes jau XXI amžius ir nieko jau nebenustebinsi, todėl išėjo puiki sintezė: tradicijų ir Donaldos Meiželytės, kuriai buvo patikėtas vakaro vedėjos vairas. Abejingų tikrai neliko.“

Sužinoję, kad dainininkas vedė savo išrinktąją, abejingi neliko ir jo draugai bei pasekėjai socialiniame tinkle „Facebook“ – čia pasipylė aibė sveikinimų L.Kernagiui ir jo šeimai.

„Valio, valio, valio! Labai nuoširdžiai sveikinu tokia puikia proga! Tegul jūsų medaus mėnuo tęsiasi visą gyvenimą, o jei pasitaikys šaukštas deguto – tiesiog išmeskit jį lauk“, – rašė viena iš dainininko socialinio tinklo draugų.

Į šį pasveikinimą L.Kernagis sureagavo gana mįslingai ir davė suprasti, kad šventė buvo pakankamai slapta: „Ačiū, Gintare, kas gi čia buvo tas išdavikas“, – retoriškai klausė jis.

Dvigubos piršlybos

Ligitas net du kartus prašė Neringos rankos. Vienos piršlybos, į kurias Neringa rimtai nepažiūrėjo, įvyko telefonu. Kitos – per šių metų Valentino dieną vyko viešai, televizijos studijoje.

„Aš tai dariau dėl vyrų giminės, žinau, kaip sunku vyrams prašyti mylimos moters rankos. Jausmas toks, lyg skęstum. Tikiu, viengungiai mano poelgį įvertins. Beje, televizijos studijoje tai padaryti man buvo kur kas lengviau nei namuose, prie keturių akių“, – apie piršlybas televizijos laidoje žurnalui „Žmonės“  tada kalbėjo L.Kernagis.

Vestuvinė birželio savaitė

Paskutinė birželio savaitė buvo kaip niekad turtinga vestuvių. Portalas Žmonės.lt rašė, kad ketvirtadienį, birželio 27-ąją, krepšininkas Martynas Pocius Liškiavoje susituokė su šokėja Viktorija Kunauskaite
Palangoje krepšininkas Renaldas Seibutis vedė savo mylimąją Dovilę Eglynaitę.

Šeštadienį krepšininkas Mindaugas Katelynas su mylimąja Ugne Volkevičiūte vestuvių puotą iškėlė Italijoje.

Tą patį šeštadienį, birželio 29-ąją, aktorius Ramūnas Šimukauskas Kaune susituokė su savo išrinktąja Roberta Taraškevičiūte, o šokėja Beata Skaisgirytė ištekėjo už mylimojo Alexanderio Odessky ir po vestuvių kraustysis į Izraelį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką