Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 spalio 7d. 13:00

Ligoninėje atsidūrusi Ieva Krivickaitė ragina jai nebeaukoti: „Vėžiu sergantiems vaikams reikia labiau“

Ieva Krivickaitė siunčia padėką iš ligoninės
Asmeninio albumo nuotr. / Ieva Krivickaitė siunčia padėką iš ligoninės
Septyniolikmetė Ieva Krivickaitė iš Plungės tapo žinoma bene visoje Lietuvoje – drąsi paauglė išgarsėjo savo gerais darbais: kartu su „Mamų unija“ vėžiu sergantiems vaikams surinko per 30 tūkstančių eurų ir ištesėjo savo pažadą kaip solidarumo ir dėkingumo įrodymą nusiskusti ilgus plaukus. Po ne vieną mėnesį trukusios pagalbos vaikams, staiga jos prireikė ir pačiai Ievai.
Eglės Mėlinauskienės nuotr./Ieva ir Samanta
Eglės Mėlinauskienės nuotr./Ieva ir Samanta

Ne vienerius metus I.Krivickaitė serga cukriniu diabetu – liga „banguoja“, todėl kartais mergaitė jaučiasi gana gerai, o kartais liga paūmėja. Sėkmingai pasiekusi užsibrėžtą tikslą dėl vėžiu sergančių vaikų, I.Krivickaitė pati atsidūrė ligoninėje – dėl minėtos ligos jos sveikata gerokai pablogėjo.

Už sergančius vaikus kovojanti I.Krivickaitė – kukli mergaitė, todėl susidūrusi akis į akį su savo liga, ji sau pagalbos neprašė. Fondo „Mamų unija“ vadovė Eglė Mėlinauskienė prieš kelias dienas socialiniame tinkle viešai papasakojo apie tai, kad Ieva atsidūrė ligoninėje ir šįkart padėti ragino būtent pačiai Ievai, kuri sau prašyti pagalbos nedrįsta.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kulminacija: surinkusi 30 tūkst. eurų Ieva Krivickaitė nusiskuto ilgus storus mylimus plaukus

Kovai su liga Ievai buvo itin reikalinga geresnė pompa su integruotu monitoringu, kurios kaina –  4200 eurų, o kas savaitę keičiamo sensoriaus  – 55 eurai. E.Mėlinauskienė žmonių prašė aukoti būtent pačiai Ievai ir tokiu būdu padėti jai kontroliuoti savo ligą.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Ieva Krivickaitė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Ieva Krivickaitė

Neįtikėtina, tačiau nepraėjus nei dviems paroms, Ievai reikalinga suma buvo suaukota. Žmonės.lt susisiekus su pačia Ieva, mergaitė patikino, kad šiuo metu jaučiasi daug geriau, o netikėtai jai surinkta reikalinga pinigų suma itin džiugina ir graudina.

„Jau jaučiuosi daug geriau, esu neapsakomai laiminga!”, – dėkingumo neslėpė Ieva.

Mergaitė suskubo patikinti, kad jai reikalinga suma jau suaukota, todėl visiems padėkojusi pabrėžė, kad jai pačiai jau nieko nebetrūksta, o geri žmonės, dar norintys jai paaukoti, geriau savo auką teskiria vėžiu sergantiems vaikams.

„Nenorėčiau, kad man dar būtų prašoma pagalba, suma jau suaukota. Man tikrai jau nebereikia, bet kitiems vaikams – reikia“, – pamiršusi savo bėdas atsigręžti į vėžiu sergančius vaikus vėl ragina Ieva.

Todėl visus, norinčius pratęsti sėkmingą Ievos labdaros akciją, ji kviečia aukoti į tą pačią sąskaitą, kurioje buvo renkami pinigai ir anksčiau. Tik paskirtį ji prašo nurodyti ne „Ievos gydymui“, o „Palaikau Ievą“, kad pinigai tektų ne jai pačiai, o vėžiu sergantiems vaikams.

Aukoti galite:
Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
Sąskaitos Nr. LT 77 7300 0101 4079 5625
Paskirtis: Palaikau Ievą
Įmonės kodas: 302288579
Swedbank AB
Banko kodas 73000
BIC – HABALT22
Taip pat galite atlikti pavedimą iš užsienio per PAYPAL sistemą. El.paštas egle@mamuunija.lt

VIDEO: Dėl sergančių vaikų Andrius Tapinas ir Ieva Krivickaitė nusiskuto galvas plikai

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:04
31:41
24:11

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką