Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 26d. 19:30

Likus žingsniui iki superfinalo „X Faktorių“ paliko Sauliaus Prūsaičio auklėtinė Ieva Ščerbinskaitė

Ieva Ščerbinskaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Ieva Ščerbinskaitė

Jau daugiau kaip pusę metų trunkantis projektas „X Faktorius“ beveik pasiekė finišo tiesiąją. Sekmadienį iš projektui atrinktų apie pusantro šimto dalyvių likę vos keturi kovėsi lemiamoje kovoje dėl superfinalo. Susumavus žiūrovų balsus, mažiausiai simpatijų ir palaikymo sulaukė Sauliaus Prūsaičio auklėtinė Ieva Ščerbinskaitė.

Finalistų ketvertukas – Marijono Mikutavičiaus mokinė Anžela Adamovič, Sauliaus Prūsaičio auklėtinė Ieva Ščerbinskaitė ir net du Rūtos Ščiogolevaitės mokiniai Žygimantas Gečas ir Audrius Petrauskas scenoje atliko po dvi dainas – vieną parinktą teisėjo, o kitą – dažniausiai žiūrovų siūlytą.

Devintoji tiesioginė transliacija buvo neįprasta tuo, jog žiūrovai tapo tais vieninteliais, kurie nuspręs, kas vertas projekto finalo. Teisėjai sekmadienį nebelėmė nieko. Jie vis dar turėjo galimybę vertinti ir diskutuoti apie dalyvių pasirodymus, tačiau sustabdžius balsavimą jau nebuvo skelbiami du mažiausiai taškų surinkę dalyviai ir iš jų teisėjai nebesirinko.

Tik žiūrovų balsai lėmė, kuris vienas, mažiausiai balsų surinkęs, dalyvis paliks šou. Žiūrovų verdiktas buvo aiškus ir neginčijamas – jokių išlikimo dainų, jokio pasigailėjimo.

Ieva Ščerbinskaitė
Ieva Ščerbinskaitė

Vakarą pradėjo S.Prūsaičio auklėtinė Ieva. Mergina atliko Christinos Aguileros baladę „You Lost Me“. „Fantastiškai atrodai ir labai gerai sudainavai. Nesu Christinos gerbėja, nes man nepatinka jos vokalinė kultūra, tačiau džiaugiausi išgirdusi taip gerai atliktą dainą. Negaliu pagalvoti, kad Ieva gali kažką blogai sudainuoti“, – pagyrų negailėjo R.Ščiogolevaitė, kuri per visas laidas neslėpė simpatijų kaunietei. M.Mikutavičius pridūrė, kad Ievą mato kaip vieną realiausių konkurenčių jo mokinei Andželai superfinale.

Audrius Petrauskas
Audrius Petrauskas

Balsingasis A.Petrauskas sekmadienio vakarą perdainavo nuolat radijo stotyse grojančią Jameso Blunto dainą „Bonfire Heart“. „Kai tu baigsi projektą, tą automobilį  galėsi be vargo parduoti Martynui Starkui ir Vytarui Radzevičiui (juokėsi). Man nelieka nieko kito, o tik tave girti. Šaunus pasirodymas“, – sakė Marijonas. S.Urbonavičius-Samas juokavo, kad pasiklausius dainos ir pažiūrėjęs kompoziciją scenoje, jis nemokamai pailsėjo ir turėjo trumpas atostogas.

Anžela Adamovič
Anžela Adamovič

Trečioji į sceną žengė lažybų punktų favorite laikoma A.Adamovič. Mergina atliko Demi Lovato lyrišką dainą „Skyscraper“. „Jaudinausi, nes norėjau, kad tau viskas išeitų. Vienu metu maniau, kad užsidegei, nes iš tavęs dūmai rūko... Tu padarei viską, kas manoma. Aš net negaliu turėti tokios minties, kad finalas bus be tavęs. Tu privalai jame būti“, – po pasirodymo gyrė Samas. „Žaviuosi tavimi, nes vertinu tavo nutrūktgalviškumą: tu nebijai rėkti, save visą sudėti“, – prie pagyrų prisidėjo S.Prūsaitis.

Žygimantas Gečas
Žygimantas Gečas

Antrasis R.Ščiogolevaitės mokinys Žygimantas merginų širdis virpino atlikdamas grupės „One Direction“ hitą „Story of My Life“. „Nesu didelis mėgėjas tokių pastatymų ir sprendimų, bet turiu pripažinti, kad šis buvo labai jautrus ir įspūdingas. Tas vaikinas, kuris buvo prieš projektą, yra kažkoks nevykęs Žygio dublikatas. Tu padarei labai didelę pažangą per visą šį laiką, šaunuolis“, – gyrė M.Mikutavičius. Samas pridėjo, kad Žygis yra geras pavyzdys, kad įdėjus daug darbo, galima pasiekti labai daug. „Tu visiems įrodei, kad žmogus, kuris niekada nedainavo ir nešoko, gali padaryti kažką įspūdingo“, – sakė S.Urbonavičius.

Po dalyvių pasirodymų buvo paskelbta balsavimo pradžia. Iš kiekvieno telefono už savo mėgstamiausią pasirodymą buvo galima balsuoti tik dešimt kartų. Būsimus superfinalistus sekmadienio vakarą sveikino pirmojo sezono atradimas – merginų grupė „4 Roses“, kurios atliko Beyonce dainą „If I Were A Boy“.

Ieva Ščerbinskaitė
Ieva Ščerbinskaitė

Antrą kartą scenoje pasirodžiusi I.Ščerbinskaitė, kuri buvo pasipuošusi įspūdinga Egidijaus Rainio kurta suknele, atliko jausmingą grupės „Lady Antebellum“ dainą „Need You Now“. „Tu esi į foliją gražiai suvyniotas kokybiškas šokoladukas“, – po pasirodymo gyrė M.Mikutavičius. „Pamenu  perklausas Kaune ir tikėjausi tave pamatyti toliau, nes tuomet nustebinai mus savo galingu balsu. Šį vakarą atrodei fantastiškai. Kiekvieną kartą esi nuostabi ir esi verta būti čia“, – gyrė Samas.

Audrius Petrauskas
Audrius Petrauskas

Audrius žiūrovus prie televizijos ekranų ir susirinkusius studijoje užbūrė Lauryn Hill daina „Killing Me Softly“. „Tai yra vieta, kai turiu kažką pasakyti. Turiu prisipažinti, kad per visą projektą nebuvau tavo gerbėjas, tačiau po šio pasirodymo turiu tavęs atsiprašyti. Šis pasirodymas buvo nuostabus“, – gyrė Audrių M.Mikutavičius. „Kol dabar jam suminkštėjo širdis, tu, Audriau, naudokis kiekvienu šansu ir prašyk jo pinigų (juokėsi). O jei rimtai, prisidedu prie Marijono žodžių. Buvau apšalęs. Buvo faina žiūrėti ir tu man kaip visada atrodei kaip mūsų lietuviškasis Eltonas Johnas“, – kalbėjo Samas.

Anžela Adamovič
Anžela Adamovič

A.Adamovič liko ištikima savo lyriškam ir šiek tiek pankiškam įvaizdžiui atlikdama „No Doubt“ hitą „Don‘t Speak“. Ji ne tik puikiai sudainavo, bet ir pademonstravo savo šokių žingsnelius. „Reikia tau dalyvauti šokių projekte. Tau per šias serijas neteko pašokti, o šiandien tai puikiai padarei. Viską padarei tobulai, nes kartais net nesusigaudžiau, ar tu šokėja, ar dainininkė. Puikiai atlikai dainą, nes jautėsi visos emocijos. Plius, man tavo basos kojos labiau patinka nei aukštakulniai“, – kalbėjo Samas. Rūta taip pat pasidžiaugė, kad atsiskleidė dar vienas Anželos talentas – šokis.

Žygimantas Gečas
Žygimantas Gečas

Antrasis R.Ščiogolevaitės mokinys ir merginų numylėtinis Ž.Gečas sekmadienio vakarą užbaigė dalyvių pasirodymas. Vaikinas atliko Johno Newmano hitą „Love Me Again“. „Labai geras pasirodymas, atrodei kaip vyras, kuris savimi pasitiki ir spindi, šaunuolis“, – gyrė Žygį M.Mikutavičius. „Susprogdinai viską, užvedei salę, o mes būtent to ir laukiame iš dalyvių. Judesiai – super“, – prie pagyrų prisidėjo S.Urbonavičius-Samas. „Žygi, tu esi jėga. Ačiū tau“, – sakė S.Prūsaitis.

Po dalyvių pasirodymų scenoje dar kartą pasirodė merginos „4 Roses“, o po jų visi keturi projekto dalyviai atliko bendrą dainą – grupės „One Republic“ hitą „Counting Stars“.

Susumavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad abu R.Ščiogolevaitės mokiniai – Audrius ir Žygimantas – pateko į finalą. Tokia laime negalėjo patikėti Rūta ir scenoje vos tramdė savo džiaugsmą ir nuostabą. Taip pat paaiškėjo, kad dėl pagrindinio prizo – 50 000 litų ir „Sony Music“ kontrakto – taip pat kitą sekmadienį su vaikinais susikaus M.Mikutavičiaus mokinė Anžela. Deja, tačiau mažiausiai simpatijų ir palaikymo sulaukė Sauliaus Prūsaičio auklėtinė Ieva Ščerbinskaitė.

Filmavimo akimirka
Filmavimo akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką