Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 30d. 15:33

„Lilo ir Innomine“ koncertuose – animuoti muzikantai ir su realybe susimaišanti iliuzija

„Lilas ir Innomine“
Asmeninio albumo nuotr. / „Lilas ir Innomine“

Iki naujausio „Lilo ir Innomine“ koncertų turo „Leisk man šlykštėtis“ pradžios lieka mažiau nei mėnuo. Pasirodymams Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos arenose intensyviai besiruošiantis hiphopo duetas detaliau papasakojo apie ruošiamų koncertų viziją, neeilinę scenografiją bei technologines naujoves.

Koncertų ašimi turėtų tapti pusę metų kurtas technologinis sprendimas – didžiuliuose LED ekranuose rodoma kinetinė vaizdo grafika.

„Kalbant paprasčiau, tai reiškia, kad ekranuose transliuojama grafika tiesiogiai reaguos į veiksmą scenoje ir visoje arenoje. Realius žmones ant scenos keis animuoti. Be to, kartkartėmis klausytojai taip pat tiesiogiai dalyvaus pasirodymo veiksme. Realybė susimaišys su iliuzija“, – atskleidžia Rolandas Venckys-Innomine.

Kitas žiūrovų lauksiantis netikėtumas – mobili scena, kuri nuolat keisis. „Tam tikros scenos dalys judės viso pasirodymo metu, keis pozicijas. Dėl to praktiškai kiekvienai dainai turėsime unikalią sceną“, – paaiškina atlikėjas.

Šį projektą kūrė ir įgyvendinimui ruošė gerai šioje srityje žinomi Linartas Urniežius bei Andrius Stasiulis. „Kai šią idėją jie mums pirmą kartą parodė brėžiniuose, žandikaulius teko rinkti nuo grindinio. Ne menkesnio efekto tikimės ir idėją perkėlę iš brėžinių į arenas“, – pirmaisiais įspūdžiais dalinasi grupės narys.

„Koncertams visada ieškome vienos vizijos, vientisos siužetinės linijos. Matome tai kaip bendrą dviejų valandų kūrinį, o ne atskirų dainų festivalį.

Nesame „karnavalų“ fanai, kur yra daug spalvų, daug šviesų ir be tikslo šaudantys konfeti. Norime, kad kiekviena scenoje esanti detalė, kiekvienas veiksmas turėtų savo vietą, prasmę ir skoningai derėtų bendrame paveiksle“, – apie naujausio koncertinio turo viziją kalba Konstantinas Kiveris-Lilas.

Per turo „Leisk man šlykštėtis“ koncertus scenoje pasirodys 15 muzikantų grupė, dalis jų turės net ne po vieną instrumentą. Kai kurie iš ruošiamų muzikinių sprendimų dar niekada nebuvo naudoti dueto koncertuose, pavyzdžiui, scenoje pastatyti du būgnininkai ar pučiamųjų sekcija.

O vienas iš daugybės koncerte naudojamų instrumentų apskritai buvo sukurtas specialiai šiam koncertų turui. „Vis tai turėtų įnešti nemažai naujovių ir įvairovės“, – sako Konstantinas Kiveris-Lilas.

„Lilas ir Innomine“ turo „Leisk man šlykštėtis“ koncertai įvyks lapkričio 24 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, gruodžio 8 d. – Vilniaus „Siemens“ arenoje ir gruodžio 15 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:21
02:27
02:07

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką