Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lino Adomaičio labdaros fondas pasirūpins klinikos „Lopšelis“ auklėtinių fotoalbumu

Linas Adomaitis
Lino Adomaičio labdaros ir paramos fondo nuotr. / Linas Adomaitis
Šaltinis: 15min
0
A A

Tėvų globos netekusiais kūdikiais besirūpinantis Lino Adomaičio labdaros ir paramos fondas žingsnis po žingsnio puoselėja idėjas, kuria planus ir stengiasi iš esmės pažvelgti į atstumtų mažiausiųjų mūsų piliečių poreikius, planuoja vaikų raidos skatinimą, kultūrinį bei meninį pažinimą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Praėjusią savaitę fondas pasirašė neterminuotą sutartį su fotografijos paslaugas teikiančia kompanija „fotoPRO“, kuri apsiėmė misijos kas du mėnesius padovanoti Kauno vaiko raidos klinikos „Lopšelis“ auklėtiniams jų asmenines fotografijas, kurios su aprašymais kruopščiai bus klijuojamos į atskirus, asmeninius mažylių albumus.

„Tai labai svarbu mūsų mažiesiems, tai bus svarbu jiems po 10 ar 20 metų. Kartais nauji tėvai įsivaikinę mažuosius klausia, ar yra kokių jų nuotraukų? Būna skaudu jiems atsakyti, kad tas trejų metų laikotarpis praskriejo, taip ir neįamžinus jų veidelių...“  – sako „Lopšelio“ darbuotoja.

Nuotraukos su „Lopšelio“ auklėtinių pirmaisiais žingsniais, pirmosiomis šypsenomis ir kupinomis gėrio bei smalsumo akimis atiteks jiems iškart po to, kai juos suras naujieji tėvai, arba jų globa pradės rūpintis vaikų namai.

Paramos fondo direktorė Irma Adomaitienė džiaugiasi, kad vis daugiau gerų žmonių prisideda prie misijos, kuri, anot jos, yra visų Lietuvos žmonių garbės reikalas: „Jei kažkas dėl vienų ar kitų priežasčių meta pradėtas pareigas, kažkam tenka jas užbaigti. Juk neatsakysi tam mažutėliui „kapanokis pats, kiekvienas už save ir t. t.“. Jis gi įmestas į šį pasaulį dar nesupranta kas čia, prie ko... Tik visi kartu galime sukurti kažką gero, net jei tai – fotografijų albumas, ar paaukoti 50 litų, geresnių pietų sąskaita. Kiekvienas indėlis yra svarbus.“

„Šiuo metu vis dar labai trūksta lėšų sauskelnėms, higieninėms servetėlėms, vitaminams, knygelėms, žaislams, kultūrinio ir socialinio ugdymo procesiniam organizavimui ir daugeliui kitų dalykų, ko institucinėje aplinkoje vaikai labai stokoja“ – sako fondo direktorė.

Visi, norintys prisidėti prie kilnios misijos, mielai kviečiami pervesti paramos lėšas į fondo sąskaitą: Nr. LT67 7300 0101 3366 3395 (Swedbank). Lėšų gavėju nurodykite „Lino Adomaičio labdaros ir paramos fondas“, juridinio asmens kodas 302920705. Mokėjimo paskirtis – parama mažiesiems.

Lino Adomaičio labdaros ir paramos fondo kolektyvas džiaugiasi, kad žmonės iš viso pasaulio prisideda prie Lietuvos mažiausiųjų žmonių poreikių, kuriems reikia ne tik materialios, bet ir dvasinės paramos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Labdara Vaikas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką