Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 3d. 09:11

Liucina ir Tadas Rimgailos laukiasi pirmagimio: „Dar toks mažiukas, o jau tiek laimės atnešė“

Liucina ir Tadas Rimgailos
15min ir Silk & Kisses Fotografija nuotr. / Liucina ir Tadas Rimgailos

Televizijos laidų ir renginių vedėjas Tadas Rimgaila su žmona verslininke, desertinės „Liu Patty“ vadove Liucina šiuo metu išgyvena pačias džiugiausias akimirkas. Pora laukiasi pirmos atžalos!

Žinią Liucina pranešė trečiadienio rytą savo feisbuko paskyroje.

„Maždaug prieš 2 savaites gavau šimtus gimtadienio linkėjimų. Daug kas linkėjo profesinių tikslų pasiekimo ir svajonių išsipildymo.

Nuoširdžiai dėkojau, o tyliai viduje galvojau: pirmą kartą mano tikslai ir norai niekaip nesusiję su darbais ir panašiais pasiekimais. Labiausiai trokštu, kad mūsų apdovanojimas gimtų sveikas ir stiprus.

Neįtikėtina! Kol kas dar toks mažiukas, o jau kiek laimės ir džiaugsmo atnešė!“ – rašė L.Rimgailė.

Maždaug prieš 2 savaites gavau šimtus gimtadienio linkėjimų. Daug kas linkėjo profesinių tikslų pasiekimo ir svajonių...

Posted by Liucina Rimgailė on 2021 m. kovo 2 d., antradienis

Ši naujiena pradžiugino šimtus poros sekėjų ir draugų – jie sveikino su būsimu šeimos pagausėjimu ir linkėjo stebuklingo laukimo.

15min susisiekė ir su pačia L.Rimgaile. Atskleisti, kiek jau laiko yra nėščia, moteris nepanoro, nes teigė bijanti prieš gimdymą sulaukti klausimų: tai jau kada? Ir vaikelio lytį būsimieji tėvai kol kas saugos paslapty.

Visgi moteris pripažino, kad žinia apie nėštumą jos nė kiek neišgąsdino. Priešingai. „Jau anksčiau su vyru svarstėme, kad, jeigu Dievas apdovanotų, vaiką priimtume labai džiugiai. Daugiau kryptingai ant tos minties nedirbome“, – sakė L.Rimgailė.

Asmeninio albumo nuotr./Liucina Rimgailė
Asmeninio albumo nuotr./Liucina Rimgailė

Anot Liucinos, nuotaikos poros namuose dabar yra pačios geriausios. „Kiekviena moteris, kuri laukėsi arba laukiasi, tą turbūt irgi patyrė. Tik tai, kad esu girdėjusi daug visokių istorijų, kalbėjusis su daug moterų, ir jos man pasakojo apie nerimą nėštumo metu.

Man to nėra – tarsi viskas vyksta labai laiku, tarsi bandytum aprašyti gyvenimo filmą ir ten scenarijus surašytas taip idealiai, kad geriau net nesugalvotum“, – džiaugėsi moteris.

Kiek vėliau džiaugsmą viešai socialiniuose tinkluose išreiškė ir būsimas tėtis T.Rimgaila: „Karantinas turi ir savų pliusų. Jausmų paletė viduje tiesiog sproginėja! Gyvenimas bus dar gražesnis.“

15min primena, kad Tadas Rimgaila vedė Liuciną Pavlovskają 2013-ųjų birželį. Po devyniais užraktais slėptose vestuvėse dalyvavo tik artimiausi šeimos nariai ir draugai. Nuo visų kitų pažįstamų bei bičiulių ceremonijos detalės buvo kruopščiai slepiamos.

Mylimieji susipažino per geriausio draugo ir Liucinos sesers vestuves.

„Kai susipažinome, maniau, kad neturėsime apie ką šnekėti. Jis šokėjas, visada pasitempęs, galvojau, tik šokiai jam galvoje. Kai pabendravome, supratau, kad temų spektras gali būti įvairiausias. Neretai žmonės tapatina jo kuriamą personažą, kurį mato ekrane, ir jo asmenybę. Iš tiesų Tadas švelnus ir mielas, o jo vaidmuo scenoje yra tik jo vaidmuo. Namuose jis visai kitoks”, – vienai TV laidai pasakojo Liucina.

Trejus metus pora bendravo tik kaip bičiuliai, mat T.Rimgaila gyveno Klaipėdoje, o Liucina – Vilniuje, kiekvienas turėjo savo gyvenimą. Tačiau įsiliepsnojus romantiškiems jausmams, Tadas persikraustė į sostinę, čia dalyvavo televizijos šokių projekte. Į laidos filmavimus jo palaikyti visuomet ateidavo ir Liucina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

03:45
19:56
13:58

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką