Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Liucina ir Tadas Rimgailos mini 4-ąsias vestuvių metines: „Mūsų meilė tik stiprėja“

Tadas ir Liucina Rimgailos
„Studija Vualia“ nuotr. / Tadas ir Liucina Rimgailos
Šaltinis: 15min
0
A A

Kas sakė, kad meilė trunka tik trejus metus? Kas sakė, kad nėra amžinos meilės ir metams bėgant jausmai vis blėsta? Liucina ir Tadas Rimgailos savo meile džiaugiasi kasdien, o pirmąją kalendorinės vasaros dieną mini savo sutuoktuvių metines.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Darbuose įsisukusi pora stengiasi kiek galėdami daugiau laiko praleisti drauge. Darbai darbus veja, Liucina atidarė naują desertinę, Tadas ruošiasi renginiams, tad rasti laisvą minutę pabūti dviese nėra taip lengva.

„Norisi pabūti dviese, kad pabėgtume nuo visokių darbų. Šį kartą mūsų vestuvių metinės yra vidury savaitės, todėl niekur nepavyko išvažiuoti. Būsime Vilniuje, eisime pavakarieniauti į savo mėgstamą restoraną – tai mūsų tradicija, jame šventėme ir vestuves. Galvojame ir į kiną nueiti. Norime tiesiog pasidžiaugti vienas kitu“, – su šypsena 15min pasakojo Liucina.

Asmeninio albumo nuotr./Tadas ir Liucina Rimgailos Barselonoje
Asmeninio albumo nuotr./Tadas ir Liucina Rimgailos Barselonoje

Dovanas jiedu jau pasidovanojo vidurnaktį. Iš pradžių nenorėjusi išduoti, kokios tai mylimųjų staigmenos, Liucina išsitarė, kad tiek vienas, tiek kitas sukaktuvių proga gavo labai praktiškas dovanas. „Vyras viską įprasmino tiesiog palaikydamas mane kaip verslią moterį, sakydamas, kad manimi tiki, didžiuojasi. Tadas man padovanojo gražią užrašų knygelę ir parkerį. O aš, žinodama, kad dabar jo didžiausia aistra yra jo motociklas, padovanojau dar vieną aksesuarą. Palaikau jo aistrą“, – pasakojo ji.

Nors ir sakoma, kad meilė trunka trejus metus, o visos pasakos baigiasi vestuvėmis, Liucina sako, kad judviejų meilė su metais tik stiprėja. „Šiandien baisu kalbėti, nesinori išsižioti per daug. Bet meilė tik stiprėja, jausmai yra tvaresni ir net nėra minčių, kad galėtų būti kitas žmogus prie manęs. Labai ramiai, rimtai aš kalbu, net nėra jokių dvejonių. Man labai gera turėti šitą žmogų šalia savęs“, – sakė Liucina.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Tadas Ir Liucina Rimgailos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Tadas Ir Liucina Rimgailos

Tadas ir Liucina Rimgailos susipažino ne kur kitur, o vestuvėse. „Aš buvau liudininkė, o jis buvo svečias. Mes trejus metus tiesiog bičiuliavomės ir tada kažkas tarp mūsų sužaibavo, pradėjome daugiau bendrauti, paskui draugauti. Po trijų mėnesių jis man pasipiršo ir po nepilnų metų mes susituokėme. Per tuos nepilnus metus, išgyvenome tikrai daug. Buvo daug televizijos projektų, naujų žmonių, patirčių“, – prisiminusi juokėsi Liucina.

Kad meilė tarp šių dviejų gražių žmonių neblėsta, matyti ir socialinių tinklų įrašuose. Vienas kitam pirmąją vasaros dieną jiedu negailėjo gražių žodžių ir tik dar kartą patvirtino, kad meilė sklando ore.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką