Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 13d. 16:57

Liudas Mikalauskas: sužadėtuvėms privalėjau subręsti ir subrendau (papildyta gruodžio 17 d.)

Liudas Mikalauskas su sužadėtine
Jono Staselio nuotrauka / Liudas Mikalauskas su sužadėtine

Jaunas, paprastas, konservatyvių pažiūrų, tačiau turintis puikų humoro jausmą maksimalistas Liudas Mikalauskas jau žinomas visoje Lietuvoje. Žurnalui „Privatu!“ vaikinas prasitaria, kad šiuo metu mėgaujasi aktyvia veikla, laimingu asmeniniu gyvenimu ir juokais prasitaria, jog galbūt ateityje su sužadėtine Sigita Vėželyte užims žymių šokėjų Norvaišų vietą.

Vardas, pavardė: Liudas Mikalauskas.
Gimimo data, vieta: 1985 10 11, Tauragė. 24 m.
Širdies reikalai: turi draugę Sigitą Vėželytę (22), su kuria susižadėjo.
Šeiminė padėtis: nevedęs.
Pasiekimai: populiarus operos solistas, nugalėjęs Lietuvos televizijos projekte „Triumfo arka“; Liudas yra vienas iš laukiamiausių solistų įvairiose Lietuvos ir užsienio koncertų salėse; dainuoja įvairiuose Lietuvos teatruose, rengia solinius pasirodymus; šiuo metu Liudas dalyvauja TV3 projekte „Šok su manimi“.

Liudai, sėkmingai dalyvauji projekte „Šok su manimi“, ar dar nenusibodo, pakanka jėgų?

Atsibodo net tris kartus. Kai šokti sekasi sunkiau, kai nepavyksta sukurti gražaus numerio, tuomet ir noras dingsta. O jei per filmavimą pasiseka sublizgėti, tuomet kitą rytą pagalvoji: „Kaip dar norėtųsi...“ (juokiasi) Pastaruoju metu itin trokštu šokti, nes labai noriu patekti į finalinį trejetuką – tai būtų mano svajonės išsipildymas.

Kaip suprantu, esi maksimalistas?


Taip, iš tiesų taip yra. Manau, arba priprasiu prie to maksimalizmo, arba krisiu ant žemės kupinas nuovargio. Turbūt tai paveldėjau iš tėvų, nes jie su seserimi mane nuo vaikystės pratino būti kuo savarankiškesniam. Greičiausiai ir dėl aktyvios veiklos pamažu atsirado gyvenimo maksimalizmas. Aš tuo labai patenkintas. Jei jau kažko imuosi, atiduodu visas jėgas, aukoju laisvalaikį. Manau, tik dirbdamas žmogus gali kažką pasiekti, nes tik talento nepakanka.

Viganto Ovadnevo nuotrauka/Liudas Mikalauskas ir Gintarė Slausgalvienė šokių aikštelėje
Viganto Ovadnevo nuotrauka/Liudas Mikalauskas ir Gintarė Slausgalvienė šokių aikštelėje

Projekte šoki su partnere Gintare Slausgalviene (24). Kiek teko matyti, Jūs puikiai sutariate ne tik ant parketo, per repeticijas, bet ir gyvenime.

Nuo pat gegužės mėnesio, kai pradėjome repetuoti, esame puikūs bičiuliai. Iš pradžių vienas į kitą žiūrėjome atsargiai, nes mes labai skirtingi: Gintarė mėgsta eiti į šokių klubus, o aš esu konservatyvesnis, laisvalaikį mėgstu leisti namuose. Tačiau tai netrukdo mums puikiai sutarti. Aš ne tik su Gintare, bet ir jos vyru Tomu Slausgalviu (25) šauniai sutariu. Su sužadėtine Sigita dažnai pas juos svečiuojamės. Galima sakyti, pradėjome bendrauti šeimomis – tai puiki draugystė.

Tavo mylimoji nejaučia jokio pavydo?

Čia negali būti jokio pavydo. Gintarė puikiai sutaria su vyru, o aš irgi labai myliu ir gerbiu savo sužadėtinę. Be to, mano šokių partnerė jau ištekėjusi, o aš esu labai krikščioniškų pažiūrų žmogus. Kaip sakoma, geriau jau išlupti vieną akį, nei su abiem į pragarą eiti (juokiasi).

Sigita dažnai atvyksta Tavęs palaikyti į „Šok su manimi“ filmavimus?

Tiesą pasakius, ji beveik visada būna, tik nori likti šešėlyje – šiek tiek kuklinasi.

Kiek laiko esate kartu?

Maždaug pusantrų metų. Po metų įvyko sužadėtuvės. Kur skubėjome? Esu konservatyvių pažiūrų žmogus, tačiau santuokai dar nesubrendau. Sumaniau, kad nors sužadėtuvėms privalau subręsti (šypteli).

Ką manai apie šeimos pagausėjimą? Ar bent jau apie tai galvoji?

Pastebėjau, kad mano puikus draugas Egidijus Bavikinas (32), kuriam neseniai gimė dukra, yra labai nelaimingas tėtis. Jis turi be galo daug veiklos ir dėl to mažai laiko skiria mažylei. Aš vaikų norėsiu tada, kai aprims mano karjera, nebereikės lakstyti. Dabar ir man, ir Sigitai reikia baigti mokslus. Be to, jei su ja nerandu laiko pabūti, tai iš kur atsirastų laiko šeimai?

Kaip manai, ką šoksite per savo vestuves?

Na, čia jau ne nuo manęs priklausys. Aš galėčiau ir visus dešimt šokių sušokti. Turbūt reikėtų kreiptis į gerbiamus Norvaišas, kurie mano sužadėtinei pasakytų, kuris šokis jai sekasi geriausiai.

Norėtumei su Sigita ant parketo suktis pasibaigus televizijos projektui „Šok su manimi“?

Neatmetu tokios galimybės, nes sužadėtinė irgi labai nori šokti. Gal būsime nauja šokėjų pora (juokiasi)? Juk gerbiami Norvaišos šokti pradėjo studijų metais ir pasiekė tokių aukštumų... Taigi niekas ne per vėlu dirbančiam ir svajojančiam žmogui, ypač jei jis maksimalistas.

Viganto Ovadnevo nuotrauka/Liudas Mikalauskas Kapociaus
Viganto Ovadnevo nuotrauka/Liudas Mikalauskas Kapociaus

Į viską stengiesi žiūrėti realiai?

Na, taip. Į gyvenimą žvelgiu praktiškai. Be to, nemanau, kad tik žmona turėtų auginti vaikus, o vyras niekuo nepagelbėtų.

Nors Tau tik 24 metai, tačiau daugelis mano, kad esi vyresnis. Tavęs tai neužgauna?

Priešingai – man tai komplimentais, mane tai džiugina. Daugiausia man davė 34 metus, tačiau man tai malonu. O jei dar šiuos žodžius ištaria moteris, tuomet itin džiugu (juokiasi).

Minėjai, kad iš Kauno dažnai važinėji į Klaipėdą, Vilnių? Ką veiki šiuose miestuose?


Na, Klaipėdoje būnu rečiausiai, tačiau visur daug koncertuoju. Kaune dirbu muzikiniame teatre ir netrukus dalyvausiu atrankoje dėl vaidmens Nacionaliniame operos ir baleto teatre. Gal man pavyks ten gauti savo pirmąjį vaidmenį?.. Anksčiau niekada net nedrįsau apie tai svajoti... Žinoma, kol dar niekas neaišku, bijau visko prisigalvoti, kad vėliau netektų nusivilti.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką