Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Liveta Kazlauskienė apalpo ir nutraukė koncertą

Liveta Kazlauskienė
LNK nuotr. / Liveta Kazlauskienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tokios Livetos Kazlauskienės tikriausiai niekas niekad nematė. LNK infošou KK2 ją nufilmavo pabalusią. Išsigandusią. Tiesiai į veną kapsi lašinė... Apie žmoną ratus suka sunerimęs Petras. Medikai perspėjo – jei dainininkė nesusirūpins sveikata, bus labai blogai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

LNK laida KK2 šį antradienio vakarą praneš: Radviliško rajono Šniūraičių miestelio kultūros rūmų salė buvo sausakimša. Tačiau Liveta toliau dainuoti nebegalėjo.  Akyse pradėjo temti, dingo vaizdas, o vėliau ir garsas. 

Į įvykio vietą atrūko medikai. Išmatavo Kazlauskienės spaudimą, pulsą, davė vaistų ir uždraudė tęsti koncertą. Šniūraičių daktarė užlipo ant scenos ir pranešė, kad pasirodymas nutraukiamas. 

Svirduliuodama Liveta užlipo ant scenos ir atsiprašė mylimų klausytojų. „Išėjau, atsiprašiau jų ir pažadėjau atvažiuoti ne tik dviese su Kazlausku, bet ir dukrą atsivežti, padainuosim“, - prisipažino Kazlauskienė laidos KK2 žurnalistams. 

Ir tik prijungta prie kapsinčios lašinės Liveta suprato, kas jai nutiko ir kodėl. Paaiškėjo, kad dainininkė pastarosiomis dienomis beveik nevalgė. Filmavosi televizijos projektuose, kuriuos reikėjo vaizduotis prie apynuogių žvaigždučių. Juk kiekviena moteris Livetą užjaus, suprasdama ką reiškia ir kiek kainuoja demonstruotis prieš televizijos kamerą, kuri skaičiuoja kiekvieną pilvo kalniuką. 

LNK nuotr./Liveta Kazlauskienė
LNK nuotr./Liveta Kazlauskienė

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką