Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 30d. 19:52

LNK aistringojo sezono pristatyme raudoniausiai spindėjo Ineta Puzaraitė

Ineta Puzaraitė su bičiuliu Vaidotu Kuzminsku
Viganto Ovadnevo nuotr. / Ineta Puzarairė su bičiuliu Vaidotu Kuzminsku

Ketvirtadienio vakarą sostinės pramogų ir verslo centre „Forum Palace“ LNK televizija pristatė naująjį 2012-2013 metų sezoną ir į vakarėlį sukvietė ne tik eterio žvaigždes, bet ir savo kolegas, draugus, žiniasklaidos atstovus ir verslo partnerius.

Kadangi visas naujasis televizijos sezonas pulsuoja aistra, vakarėlis be šio akcento irgi neapsiėjo. Puošnių damų lūpos žaižaravo raudonais atspalviais, šelmiškos iškirptės traukė vyrų akis.

Viena ryškiausių vakaro žvaigždžių tapo grupės „Studentės“ narė Ineta Puzaraitė, kuri atsakingai pažiūrėjo į aprangos kodą ir nuo galvos iki kojų spindėjo raudona spalva. Į televizijos surengtą vakarėlį ją atlydėjo ir visą vakarą kompaniją palaikė bičiulis Vaidotas Kuzminskas. 

Viganto Ovadnevo nuotr./Akimirka ia vakarėlio
Viganto Ovadnevo nuotr./Merūnas ir Erika Vitulskiai

Priešpaskutinę vasaros dieną vykusiame renginyje aistras kurstė ir naujojo šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyviai – Gintarė Gurevičiūtė, Vytautas Mackonis, Linas Karalius, Jurga Anusauskienė, Kristina Navickaitė-Tina, Tadas Rimgaila, Andrius Greblikas, Ingrida Kazlauskaitė ir kiti. 

Muzikinis vakaras su Andriumi Mamontovu

Papozavę į vakarą gausiai susirinkusiems fotografams, svečiai buvo pakviesti į koncertų salę, kur jų laukė šventinė televizijos pristatymo dalis. 

Organizatoriai renginį pradėjo oficialia dalimi – televizijos naujovių ir naujokų pristatymu. Jį pradėjo keturios „Lietuvos balso“ dalyvės, atlikusios Robbie Williamso dainą „Let Me Entertain You“. Aistringąjį ir praėjusį sekmadienį startavusį šokių projektą buvo patikėta savo šokiu pristatyti Katažinai Nemycko ir jos partneriui Dainiui Dimšai.

Ketvirtadienio vakarą buvo pristatyti ir nauji laidos „Dviračio šou“ personažai Pinokis ir Buratinas, laida „Pasaulis X“, naujas „Nuo... Iki“ sezonas, laida „Labas vakaras, Lietuva“ ir kitos naujovės. Tačiau daugiausiai dėmesio sulaukė laida apie atlikėjo Radži meilės paieškas. Kaip juokavo laidos „Būk mano meilė“ vedėja Inga Norkutė-Žvinienė, Lietuvai atsibodo vaikino meilės paieškos, tad jis turėtų susirasti antrą pusę kuo greičiau.

Vakaro metu buvo nemažai netikėtumų, o didžiausiu jų tapo naujoko laidos „Karamelinės naujienos“ vedėjo Žygio Stakėno pasirodymas. Prieš baigiantis oficialiai daliai Marius Jampolskis ir J.Radzevičius nuplėšė nuo jo kostiumą ir vyras scenoje liko stovėti tik su trumpikėmis.

Po trumpos pertraukės, kurios metu svečiai buvo kviečiami vaišintis karštais patiekalais ir skaniais užkandžiais, į sceną žengė Andrius Mamontovas su grupe. Muzikantų koncertas privertė mesti visus lėkštes ir šakutes į šalį ir šokti iki vėlaus vakaro.

Viganto Ovadnevo nuotr./Akimirka ia vakarėlio
Viganto Ovadnevo nuotr./Andriaus Mamontovo koncertas

 

Temos: 2 Televìzija LNK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką