Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 21d. 10:02

LNK rodys serialą „Liežuvautoja“, nuo kurio priklausoma net Victoria Beckham

LNK rodys serialą „Liežuvautoja“.
LNK nuotr. / LNK rodys serialą „Liežuvautoja“.

LNK savaitgalio vidurdieniais pradeda rodyti hitu tapusį JAV serialą „Liežuvautoja“ („Gossip Girl“). Pastaruoju metu išpopuliarėjęs serialas apie Niujorko aukštuomenės atžalų gyvenimą prie ekranų prikausto net žvaigždes.

Neseniai Victoria Beckham prisipažino, kad ją apėmusi manija dėl JAV serialo „Liežuvautoja“. Amerikiečių žurnalui „Elle“ buvusi „Spice Girls“ prisipažino dievinanti šį serialą.

Sukurtas pagal to paties pavadinimo knygas, „Liežuvautoja“ leidžia žiūrovams žvilgtelėti į privilegijuotų paauglių, besimokančių elitinėse Niujorko mokyklose, gyvenimą. Vienas scenarijaus autorių Joshas Schwartzas yra sukūręs žinomą serialą „Po Kalifornijos saule“ (O.C.)

Serialas „Liežuvautoja“ JAV rodomas nuo 2007 metų, šiemet eteryje – jau trečiasis serialo sezonas. „Liežuvautoja“ populiari ne tik dėl savo turinio, bet ir dėl kostiumų. Serialo stilistas Erikas Damanas aktores rengia jaunų, kylančių Niujorko dizainerių drabužiais, todėl seriale galima išvysti naujausias ir progresyviausias Niujorko mados tendencijas.

Serialas sukasi apie iš viską žinančią, nors ir be galo paslaptingą Liežuvautoją – visos naujienos ir gandai sužinomi ir jos tinklaraščio. Niekas nežino kas iš tiesų ta Liežuvautoja, bet visi šiame įsiurbiančiame uždarame jaunųjų turtuolių rate šviežiausių skandalų ieško jos bloge.

„Liežuvautoja“ siūlo pasidairyti po Niujorko Aukštutinį Istsaidą, kur sukiojasi įtakingų turtuolių vaikai, kurie painiojasi savo dramatiškuose meilės romanuose, laužo galvas, kuriame prestižiniame universitete studijuos.

Pavyzdžiui, Bleir. Ji yra tikra paauglių grietinėlės atstovė, jos gyvenimas tobulas: ji turi gražuolį vaikiną ir studijuos išsvajotame Jeilio universitete. Bleir ir jos draugės lanko privačią mokyklą, o su savo turtingais tėvais eina į prašmatniausius Niujorko vakarėlius. Iš pirmo žvilgsnio tobulą gyvenimą suardo buvusi geriausia draugė gražioji Serena, kuri grįžo į Niujorką pašalinta iš internatinės mokyklos. Į Sereną žvilgčioja netgi Bleir vaikinas. Kai viskas ima byrėti, Bleir suvokia, kad jos gyvenimas toli gražu nėra idealus.

Koks iš tiesų gyvenimas Aukštutiniame Istsaide? O gal daili išorė tik slepia, kad turtingieji slegiami tokių pat, jei ne didesnių, rūpesčių kaip ir ne tokie turtingi? Galbūt neturtingieji dar laimingesni, nes jų gyvenimas paprastas ir be ypatingų lūkesčių?

„Liežuvautoja“ – savaitgaliais 12.50 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką