Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LNK „Žvaigždžių duetuose“ triumfavo Mia ir Giedrius, Rūta ir vėl liko antra...

Donatas Katkus, Giedrius Leškevičius ir Mia
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Mia ir Giedrius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Žvaigdžių duetų“ finalo kovoje dėl auksinių mikrofonų mesti didžiausi ir galingiausi ginklai. Keturi duetai rungėsi trijuose turuose.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nuotraukų galerija

Intro

Karina Krysko ir Audrius Bružas pradėjo šou nepakartojamu šokio numeriu. Agentūros „Factum“ atstovas Laimis Bratikas paskelbė, kad Audrius pateko į Lietuvos rekordų knygą kaip ilgiausiai (2.15 min) scenoje ant galvos stovėjęs atlikėjas. Ta pačia proga Audrius dar ir sesę eteryje su gimtadieniu pasveikino.

Solistė Judita Leitaitė su sūnum Dainium (neprofesionaliu daininku) atlikusi bendrą kūrinį sulaukė gausybės aplodismentų.

I turas

Rūta ir Mundis dainavo griebiančią už širdies baladę... (meilė aukščiau negu dangus/meilė didžiausia dovana...). Laidos vedėjas Rolandas po šios dainos nusprendė net Mundžio kraujo spaudimą pamatuoti. Rezultatas 157/139... Humoras, aišku. Nes aparatas parodė, kad dainavimo kokybė 79... Supraskite kaip norite.

Stano ir Šorena meistriškai pratęsė graudžią meilės temą (Šorenos šukuosena akivaizdžiai konkuravo su Rūtos...). Užfiksuotas Šorenos kraujo spaudimas170/105. Beveik priešinfarktinė būklė.

Giedrius ir Mia parengė naują dainą „Tave aš mylėsiu“. Daina vos nesibaigė bučiniu. Bet apsikabinimas irgi buvo efektingas.

Skaiva ir Ruslanas užtraukė hitą „Pavasario žiedai“. Skaivos balsas iš pradžių „važinėjo“, bet vėliau reikalai susitvarkė. Beje, Ruslanas laikėsi pažado ir, patekęs į finalą, nusiskuto barzdą.

Atokvėpiui Fara ir Zakarauskas sudainavo linksmą dainą apie gražuoles.

Komisija po pirmo turo taip paskirstė turimus 50 balsų.V.Juozapaitis juos skyrė Rūtai ir Mudžiui. D.Katkus bei D.Teišerskytė pasielgė taip pat. Geležinis Gediminas susilaikė ir balsų neskyrė.

II turas

Įžangai Ramūno Rudoko ir Radži kiek netikėtas duetas.

Rūta ir Mundis. Kuo jie nustebins. Nuskambėjus „Barselonai“ salė nuščiuvo, o pati Rūta iš susijaudinimo negalėjo nieko komentuoti.

Šorena ir Stano antrajam turui pasinko „Odę taikai“. Jausminga, bet šiek tiek migdanti daina. Gali nepadėti ir Stano komplimentai geležiniam Gediminui...

Mia ir Giedrius po dar vienos puikios dainos apie gėles pasižadėjo, kad, jei laimės, Mia būtinai verks.

Skaiva ir Ruslanas... „Fairytale“, A.Rybako daina. Turbūt nėra prasmės svarstyti, kas ją geriau sudainavo: lietuviai ar „Eurovizijos“ nugalėtojas... Bet taktiškai ėjimas neblogas.

V.Juozapaitis 50 balsų atidavė Rūtai ir Mundžiui. Taip pat pasirinko ir D.Katkus. Geležinis Gediminas su D.Teišerskyte irgi neatsiliko.

III etapas

Celine Dion ir Andrea Bocelli balsais sudainuoja Rūta ir Mundis. Labai emocinga ir energetiška baladė!

Stano ir Šorena griebiasi kito kozirio - dainos „Ačiū tau“.

O Mia su Giedrium, puikiai jausdami, kad jų stiprioji pusė - ne komisijos, o žiūrovų palaikymas, lyg lakštingalos sučiulba Saros Brightman „Laikas tart sudie“.

Paskutinis šou pasirodymas - Skaiva su Ruslanu dainuoja V.Kernagio „Išeinu“.

Komisija balsus suskirstė taip. V.Juozapaitis, D.Katkus, D.Teišerskytė po 50 balsų atidavė ir vėl Rūtai ir Mundžiui. Gediminas Zujus išsišoko, šįkart 50 balsų skirdamas Miai ir Giedriui.

Kol skaičiuojami žiūrovų balsai ir tampomi jų nervai, Deivis su Romu Bubneliu atlieka daugybę aistrų sukėlusią dainą „Lietuva“.

„Žvaigždžių duetų“ komisija taip pat laikosi tradicijų ir finaliniam vakarui parengė staigmeną – bendrą visų komisijos narių dainą. Legendinis ketvertukas – Vytautas Juozapaitis, Donatas Katkus, Dalia Teišerskytė ir Gediminas Zujus – įrašė kūrinį pagal Manto dainą „Čiuožki“.
 

Rezultatai

Pirmiausiai skelbiami mažiausiai balsų surinkę finalininkai. 4 vieta - Skaiva ir Ruslanas. 3 vieta - Šorena ir Stano.

Kol tampomi žiūrovų nervai Vaida Genytė ir Renata Voitechovskaja puikiai sudainuoja „Eurovizijos“ Švedijos atstovės Malenos Ernman kūrinį „La Voix“.

Kiek vėliau paaiškėja ir nugalėtojai. Deivis ir Renata sidabrinius mikrofonus įteikė Mundžiui ir Rūtai (8379 balsai), o Aistė Pilvelytė ir Romas Bubnelis auksiniais mikrofonais apdovanojo Giedrių ir Mią (9647 balsai).

Komentarai
Temos LNK
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką