Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Londone gyvenančios floristės Miglės Upali klientų sąraše – ir Kate Middleton, ir Kylie Minogue

Miglė Upali
Stop kadras / Miglė Upali
Šaltinis: 15min
0
A A

„Man buvo keista, kad žmonės į mane žiūri kitaip, lyg nesu lygiavertė. Man buvo pasakyta: „Oi, lietuviai, jūs iš Rytų Europos, jūsų čia pilna, aš noriu būti aptarnautas brito! Tada galvoju – kodėl? Vien dėlto, kad gimiau kitoje šalyje, į mane reaguoji su panieka?“, – laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos Londone gyvenanti žvaigždžių floriste vadinama Miglė Upali.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

32-ejų lietuvė, kitaip nei daugelis emigravusių lietuvių, į Didžiąją Britaniją atvyko ne trokšdama užsidirbti. „Esu meilės emigrantė... Jei ne ji, tikrai nebūčiau palikusi Lietuvos ir vykusi svetur. Lietuvoje turėjau gerą gyvenimą, be rūpesčių“, – pasakos Miglė.

Stop kadras/Miglė Upali kurta puokštė
Stop kadras/Miglė Upali kurta puokštė

Šiandien Miglė vadovauja nuosavam gėlių salonui „Your London florist“ („Tavo floristas Londone“), o jos klientai – garsūs futbolininkai ir turtuoliai, už įspūdingas puokštes mokantys net ne dešimtis, o šimtus, kartais net tūkstančius eurų.

Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta antroji, princo Viljamo žmona Kate Middleton, dainininkė Kylie Minogue, ar pono Byno personažą įkūnijęs aktorius Rowinas Atkinsonas – tai tik kelios lietuviams pažįstamos garsenybės, kurias teko aptarnauti ir Miglei.

Vida Press nuotr./Kate Middleton
Vida Press nuotr./Kate Middleton

Ji iki šiol pamena, kokias puokštes kūrė šiems žmonėms, ko jie pageidavo, ir netgi tai – kaip elgėsi. Kate Middleton nuolat sekama ne tik britų, bet ir viso pasaulio spaudos salone, pasak Miglės, lankydavosi kone kas savaitę, nors galėjo turėti asmeninę floristę.

Tuo metu Anglijos karalienei skirta puokštė kainavo tik kiek daugiau nei 50 eurų. „Skambučio su prašymu sukurti puokštę pačiai karalienei sulaukiau darbo pabaigoje... Kad kortelėje, pridėtoje prie puokštės, nebūtų gramatinių klaidų, tikrino mano vyras...“, – pasakos Miglė. Visiškai kitokiu, pasak Miglės, pasirodė garsusis aktorius Rowinas Atkinsonas, lietuviams ir viso pasaulio žmonėms puikiai žinomas kaip ponas Bynas.

„Jis nė iš tolo neprimena komiko, yra šaltas ir nelinkęs draugiškai bendrauti...“, – pasakos Miglė. Tačiau jis, pasak floristės, itin mėgo demonstruoti turimus klasikinius automobilius, kurių, kaip suskaičiavo Miglė, turi daugiau nei dešimt.

Stop kadras/Miglė Upali
Stop kadras/Miglė Upali

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką