Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 20d. 12:50

Loretos Bosienės triumfas: kas ją išgydė po skyrybų?

Loreta Bosienė
LNK nuotr. / Loreta Bosienė

Po ilgos, ne vienerius metus trukusios tylos Loreta Bosienė LNK laidoje „Neišgalvoti gyvenimai“ prabyla apie tai, kas iki šiol buvo tabu. Keturiasdešimt aštuntąjį gimtadienį šiemet atšventusi Loreta neslepia: pasakoti apie savo darbus, apie tai, ką ji nuveikė, yra daug lengviau nei viešai narstyti asmenines detales ar komentuoti pikantiškas istorijas apie Bosų šeimą.

Nors nuo skyrybų prabėgo jau šešeri metai, kalbų apie buvusią Bosų  šeimą Klaipėdoje daugybė. Tačiau ne dėl gandų ar intrigų Loreta Bosienė komentuoja kai kurias buvusio gyvenimo detales. Tiesiog būtent  skyrybos jos kasdienybę perskėlė į du visiškai skirtingus etapus ir negrįžtamai pakeitė ją pačią.

Tie, kurie gerai pažinojo Bosų šeimą, prisimena, kad skyrybos Loretai trenkė lyg perkūnas iš giedro dangaus. Tačiau pripažins ir tai, kad net tada, kai jos gyvenime jokiomis krizėmis dar nekvepėjo, ši moteris niekada nebuvo vien tik graži, savo malonumais besirūpinanti milijonieriaus žmona. Ir tuomet, kai Bosų namuose ėmė bręsti skyrybos, ir tuomet, kai jos pagaliau įvyko, Loreta Bosienė net artimiausiems draugams nepasakojo apie savo išgyvenimus, ji nė karto viešai neliejo ašarų ir  nekaltino vyro.

Įspūdingasis Antano Boso namas, kuriuo dabar  milijonierius taip didžiuojasi –  ir buvusios jo žmonos nuopelnas. Tačiau to, kad svajonių rūmuose pagyventi taip ir neteko, Loreta Bosienė nevadina tragedija. Statybų patirtį ir skyrybų skausmą ji sudėjo į viena. Taip  per keletą metų Klaipėdoje gimė didžiausias ir moderniausias Klaipėdos sveikatos centras.

Kaip moteris jautėsi, kai po daugybės bendro gyvenimo metų staiga ėmė byrėti jos šeima? „Neišgalvoti gyvenimai“ – antradienį 20.30 per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką