Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lovoje reikia vyriško vyro

Ramunė Pajuodytė
Gedimino Žilinsko nuotr. / Ramunė Pajuodytė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Laba diena Ramune, esu ištekėjusi jau 7 metus. Mano vyras sekso metu yra labai švelnus, o kartais – net per minkštas. Jis pasidaro kažkoks bejėgis berniukas, aš pasijuntu it bičių motinėlė. Manęs tai tikrai seksualiai nejaudina. Noriu jausti vyrišką jėgą, kad nors kartais – gėda prisipažinti – jis mane paprasčiausiai „paimtų“, o jis, atvirkščiai – laukia, kad aš jį „padaryčiau“. Atsiprašau už vulgarius žodžius, bet patarkite, ką man daryti, ką jam pasakyti ir ar verta? Reda.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Laba diena, Reda. Vyrai neretai klaidingai galvoja, kad moterys nori tik švelnumo, ilgų ir šiltų glamonių, o patiniškas, „užgrobiantis“ vyro elgesys lovoje joms yra atgrasus. Nemaža dalis vyrų yra tiesiog įsitikinę, kad jų moteris ir šiurkštus, gašlus seksualinis elgesys yra visiškai nesuderinami dalykai. Anot jų, toks „nepadorus“ seksualumas tinka nebent su prostitute ar su kokia laisvo elgesio moterimi, o jų žmonos ar mylimosios yra drovios, trapios, švelnios būtybės, kurios gali subyrėti nuo bet kokio šiurkštesnio prisilietimo.

Tai įsitikinimai – klišės, kurių mūsų gyvenime yra begalė ir kurios yra labai giliai įsišaknijusios. Jos dalina moteris į kekšes arba šventąsias, ir neleidžia vyrams, o ir toms pačioms moterims, matyti jų poreikių įvairovės. Klišės tiesiog įkalina seksualumą draudimų, tabu ir netikrumo labirinte. Jos trukdo žmonėms džiaugtis savo seksualiniu gyvenimu. Štai ir jums kažkodėl gėda savo natūralių norų, kad vyras būtų vyras – patinas, turintis jėgos, polėkio, kad jis tiesiog „užpultų“ jus. Juk ne paslaptis – daug moterų svajoja apie tai, vienos paslapčia, kitos visiškai atvirai.

Kaip suprantu iš jūsų laiško, jūsų vyras lovoje tampa vaikeliu, sūneliu, kuriam labiau reikia ne moters, o mamytės. Čia tikrai nė iš tolo nedvelkia aistra, šėlsmu ir nežabotais impulsais. Jums trūksta geismo, jėgos, veržlumo jūsų seksualiniame gyvenime. Tiesą sakant, negaliu jūsų nudžiuginti ir padėti rasti lengvą sprendimą. Juk seksualumas yra labai gilus pasąmoningas reiškinys, nulemtas žmogaus konstitucijos, taip pat jam turi įtakos santykiai su motina, tėvu, broliais, seserimis ir t.t. Pirmoji seksualinė patirtis taip pat labai svarbi. Manau, jog seksualinė ekspresija mažai keičiasi. Taigi vargu ar jūsų vyras iš kačiuko staiga pavirs riaumojančiu tigru. Be to, kaip jau minėjau, nemažai vyrų, veikiami klaidingų kultūrinių nuostatų bei stereotipų, praranda arba nuslopina savo vyrišką jėgą, kuri žavi kiekvieną sveiką moterį.

Negaliu jums patarti keisti savo fantazijų, nes tai būtų melas, saviapgaulė. Manau, jums būtinai reiktų pasikalbėti su savo vyru. Svarbu gana aiškiai jam pasakyti, kas jums patinka lovoje, kaip jūs norite būti patenkinama, ko jūs iš jo tikitės, kada jaučiatės laiminga. Jei jūs nieko neišsakote, vyras nežino, gal net nenutuokia apie tokias jūsų mintis ir fantazijas, o svajonės, deja, taip niekada ir neliks įgyvendintos, ir jūs su vyru taip ir neišeisite iš nykaus seksualinių santykių scenarijaus. Tikėkimės, kad jūsų vyras jus išgirs, ir jūs pagaliau galėsite patirti tą aistrą ir vyrišką galią, apie kuriuos tiek daug svajojate. Sėkmės jums!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką