Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LRT sezono pristatyme A.Čekuolis prabilo apie neoficialias varžybas su vyriausiais laidų vedėjais

Algimantas Čekuolis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Algimantas Čekuolis
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienio vakarą „Opus 3“ terasoje įvyko naujojo Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos rudens sezono pristatymas „LRT EXPO 2010“. Pristatymo metu buvo pristatytos sezono naujienos bei papasakota ne viena LRT užkulisiuose nutikusi istorija.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Sezono pristatymo svečius prie įėjimo į „Opus 3“ terasą pasitiko palei taką plevenančios liepsnelės, fotografų blykstės ir čia pat eksponuojamos nuotraukos, iš kurių žvelgė LRT laidų vedėjų veidai.

„Pradedame rugsėjį, nes sezono mes nebuvome baigę ir, tikėkimės, niekada nebaigsime“, – tokiais žodžiais iškilmingą vakarą pradėjo Lietuvos radijo ir televizijos vadovas Audrius Siaurusevičius. LRT vadovas taip pat pridūrė, kad jokia krizė negalėtų priversti televizijos atsisakyti tokios svarbios šventės. A.Siaurusevičius pasidžiaugė ir ilga LRT istorija bei prisiminė, kad kitąmet sueis jau 20 metų nuo kruvinų sausio 13-osios įvykių, kuomet į televiziją įsiveržė ginkluoti kareiviai. Ši data, LRT vadovo teigimu, kitąmet bus deramai paminėta programoje.

Pristatyme netrūko reportažų ir ištraukų iš radijo, televizijos laidų, pašnekesių su vedėjais, o per pertraukėles – muzikinių pasirodymų. Atskleista viena didžiausių sezono naujienų: naujame „Triumfo arkos“ sezone varžysis ne tik geriausi Lietuvos solistai, bet ir svečiai iš Rusijos, Rumunijos ir Latvijos.

Renginyje pasirodė ir neoficialiai vyriausiu televizijos laidų vedėju pasaulyje tituluojamas Algimantas Čekuolis. Vyras su pristatymo svečiais pasidalino savo prisiminimais apie pirmąsias laidas, kuriose filmavosi. Jose teko 25 minutes kalbėti tiesioginiame eteryje – nebuvo galima suklysti ar nusičiaudėti; jausdavosi didžiulė įtampa. A.Čekuolis patikino neturintis fenomenalios atminties: pastaruoju metu filmuojant laidą „Popietė su Algimantu Čekuoliu“ ne kartą tenka daryti pertraukėles, montuoti.

Netrukus 79 gimtadienį švęsiantis A.Čekuolis taip pat pridūrė, kad tikrai nenori lenktyniauti su kitas garbingo amžiaus laidų vedėjais, nes lenktynės su laiku yra negailestingos. Štai vienas garsiausių A.Čekuolio konkurentų, trejais metais jaunesnis JAV televizijos veteranas Larry Kingas jau atsisakė vesti savo pokalbių laidą, kuri buvo rodoma net 25 metus.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Rudens sezono pristatymas
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./„Triumfo arkos“ vedėjai G.Masalskis ir L.Imbrasienė 

Renginio vedėjai Vytaras Radzevičius ir Žygis Stakėnas svečius ragino būti ne pasyviais pristatymo-parodos stebėtojais, bet aktyviais dalyviais: palikti bent mažą prisiminimą nuo savęs bendrame piešinyje.

Ne visi svečiai į sezono pristatymą atvyko tuščiomis: štai vienas arkliu atvykęs ūkininkas dėkodamas už aktualias laidas LRT komandai padovanojo kaimiškos duonos ir sūrio.

Gausiame svečių būryje buvo galima išvysti ne tik puikiai pažįstamus televizijos veidus, bet ir būrį politikų, kultūros veikėjų. Su bičiuliais šnekučiavosi operos solistė Judita Leitaitė, aktorės Dalia Michelevičiūtė, Gabija Ryškuvienė, Ilona Balsytė, politikas Artūras Paulauskas su žmona Jolanta bei Seimo narė Inga Valinskienė, šiuo metu vedanti LNK laidą „Kviečiu šokti“.

Į pristatymą susirinkę svečiai šįkart turėjo progą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus apžiūrėti LRT kilnojamąsias televizijos stotis – kai kurie jose apsilankė vien dėl to, kad sužinotų, kaip tą vakarą sekėsi Lietuvos krepšinio rinktinei rungtynėse prieš Kiniją. Nenuskriausti liko ir visi kiti vakaro svečiai: vedėjai vis pranešdavo lietuviams apie dar vienų sėkmingų rungtynių eigą.

Išsamų naujojo televizijos sezono programų aprašymą galite rasti čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką