Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 20d. 16:12

LTV atsisako ir Juozo Šalkausko paslaugų

Ceremonijos vedėjas Juozas Šalkauskas ir Sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas
Alfredo Pliadžio nuotr. / Ceremonijos vedėjas Juozas Šalkauskas ir Sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas

Spaudos apžvalgininkas Juozas Šalkauskas išnyko iš LTV ir Lietuvos radijo eterio. Į pastarąjį po trumpų Kalėdų atostogų jis dar tikisi sugrįžti, o štai su televizijos žiūrovais po to, kai aštuonerius metus tiesiogiai bendravo, net nespėjo dorai atsisveikinti.

Kalėdos apžvalgininkui – šventas reikalas. Šiuo metu jis visada eina dvi savaites atostogų ir, kaip Kalėdų Senelio pasiuntinys, keliauja su dovanų maišais pas vaikus į darželius, mokyklas, pas pažįstamus, – rašo „TV diena“.

Tačiau šventinę nuotaiką Juozui Šalkauskui sudrumstė netikėtas LTV vadovybės žingsnis.

Etatinis Lietuvos radijo darbuotojas J.Šalkauskas LTV „Labo ryto“ laidoje dirbo pagal autoriaus sutartį, kurią iš naujo pasirašydavo kiekvieną mėnesį.Sako, pasirašyk už atidirbtą laikotarpį, ir viskas – daugiau tavo paslaugų nebereikia.

„Po paskutinės spaudos apžvalgos prieš kiek daugiau nei savaitę pasveikinau žiūrovus su artėjančiomis šv. Kalėdomis. Pasakiau, kad grįžęs po atostogų prieš pat Naujuosius metus pasveikinsiu juos ir su šia švente. Išėjau iš televizijos studijos, man padavė sutartį. Sako, pasirašyk už atidirbtą laikotarpį, ir viskas – daugiau tavo paslaugų nebereikia. Būtų pranešę iš anksto, būčiau bent su žiūrovais atsisveikinęs. O dabar...“ – atsiduso J.Šalkauskas. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

00:20
01:04
01:42

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką