Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 6d. 09:04

Lytį pakeitęs Danilas: apie pirmą kartą su mergina ir moteriškų organų šalinimo operacijos planus

Mediciną studijuojantis ir aktoriaus duoną kremtantis 23-ejų translytis Danilas Pavilionis tūkstančius eurų išleidžia operacijoms, užsienyje perkamiems nelegaliems medikamentams ir kovai teismuose dėl galimybės tapti tuo, kuo jaučiasi esąs. Nuo pilnametystės pasikeisti siekiantis Danilas garsiai kalba apie savo patirtį, norėdamas prisidėti prie pokyčių Lietuvoje, o savo istoriją atskleidė ir 15min laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“.

Sulaukęs 18 metų, Danilas pradėjo žengti pirmuosius žingsnius, siekdamas iš merginos tapti vaikinu. Vis dėlto šiandien kalbėdamas apie savo istoriją, jis pripažįsta, kad užuominų apie tai buvo jau anksčiau.

„Bandžiau suprasti, ar tikrai aš toks esu, o tai užtruko. Bijojau nusikirpti plaukus, nes galvojau, kad taip padaręs galiu suprasti, jog tai yra ne man“, – prisimena D.Pavilionis ir priduria, kad jam šiuo gyvenimo etapu itin padėjo mama ir mokyklos psichologė.

Kol kas Danilui yra padaryta krūtinės operacija, o ateityje jis planuoja pasidaryti visų moteriškų organų šalinimą, kadangi, jo manymu, nėra itin sveika, kai hormonai maišosi. Tačiau D.Pavilionis pripažįsta, kad tam reikia išleisti nemažai pinigų.

„Susileidus vaistų, krūtinė nedingsta ir tai buvo problema kelerius metus. Bet įmanoma pasidaryti operaciją, o ją aš pasidariau gana pigiai, kadangi mano krūtinė nebuvo labai didelė. Sumokėjau 1,5 tūkst. eurų, tačiau kainos varijuoja, – sako Danilas. – Kol kas nesakyčiau, kad esu išleidęs labai daug pinigų, bet kai žiūriu į ateitį, suprantu, jog man tikrai reikės daugiau pinigų, nei galėčiau dirbdamas paprastą darbą laisvai užsidirbti.“

Asmeninio albumo nuotr./Danilas Pavilionis
Asmeninio albumo nuotr./Danilas Pavilionis

Drąsiai apie savo gyvenimą kalbantis Danilas pripažįsta, kad nekaltybę prarado su moterimi, supratęs, kad jam patinka merginos. Nors jis yra ne kartą pasibučiavęs su vyrais, jiems D.Pavilionis nejaučia jokios traukos.

„Šiuo metu antros pusės neturiu. Turėjau ne vieną, bet pradėjau daug mokytis, susitelkti į save ir santykiai nutrūko, tačiau šeimos ateityje tikrai norėčiau, – pasakoja Danilas. – Kartais žmonėms mėgstu pasakyti apie save, kad juos nustebinčiau ir pamatyčiau jų reakciją. Santykiuose nelaukiu mėnesio, jog prisipažinčiau, papasakoju viską per pirmas dienas. Jeigu man žmogus patinka, aš tikrai to neslepiu ir niekada nebuvo, kad kiltų problemų.“

Tam, kad D.Pavilionis galėtų įtvirtinti savo tapatybę, jam reikėjo net kovoti teismuose, tačiau jis teigia pasiryžęs likti Lietuvoje ir siekti pokyčių, nors pripažįsta, jog kitose valstybėse kelionę link pasikeitimo nueiti būtų lengviau.

„Nenoriu būti ten, kur lengva, man patinka būti produktyviam, siekti pokyčių. Nemanau, kad, pavyzdžiui, Londone būčiau kam nors įdomus“, – svarsto Danilas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Danilas Pavilionis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Danilas Pavilionis

D.Pavilionis džiaugiasi, kad pradėjus kelionę link tapimo vaikinu, jo geriausi draugai išliko, o ir visuomenėje jis nesusiduria su patyčiomis ar kandžiomis replikomis. Anot Danilo, į akis žmonės nesiryžta įžeidinėti, o komentarų jis neskaito.

„Aš negaliu sakyti, kad niekada nenorėsiu vėl sugrįžti į moters kūną, bet manau, jog tikimybė yra labai minimali. Dabar jaučiuosi gerai savo kūne“, – sako Danilas.

Visą pokalbį su Danilu žiūrėkite įraše:

Komentarai: 20

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

02:50
14:56
00:53

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką