Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 7d. 16:38

M-1 eteryje nebelieka Mindaugo Stasiulio: „sudie“ eteriui tarė dėl bendrų rytų su mylimąja?

Mindaugas Stasiulis
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Mindaugas Stasiulis

12 metų radijo stoties M-1 eteryje praleidęs Mindaugas Stasiulis ir vėl prisimins, ką reiškia išsimiegoti. Nuo šiol klausytojai nebegirdės ilgamečio radijo laidų vedėjo balso, bet jis pats pokyčius vertina labai teigiamai. Tiesa, daugiau nei po dešimtmečio jis atsisakė ne tik radijo eterio, bet ir bananų bei grūdėtos varškės.

15min susisiekus su Mindaugu Stasiuliu, jis patvirtino, kad šis sprendimas išties nėra lengvas. Paklausus, kodėl klausytojai daugiau jo nebegirdės, paprašė pokalbio metu daugiau nevartoti tokių liūdinančių žodžių. To prašė ir M-1 kolegų, su kuriais išsiskiria po 16 metų bendro darbo – 14 metų dirbo radijo stoties programų direktoriumi. Šių pareigų atsisakė perėjęs dirbti į TV3 televiziją.

„Prašiau kolegų nedaryti atsisveikinimo koncertų, kaip yra darę SEL ar „Scorpions“, tačiau, taip, šiam kartui šitas procesas iš tiesų yra pasibaigęs“, – 15min patvirtino Mindaugas.

12 metų kėlęsis pusę šešių ryto, M.Stasiulis užvertė svarbų puslapį. Tiesa, kaip pats sako, šis sprendimas buvo priimtas jau seniai, radijo kolegos tam pasiruošė. Jį pakeis ir rytinę laidą ves programų direktoriaus pareigas perėmęs Gintas Vaičikauskas. Anot Mindaugo, jų humoro jausmas yra identiškas, tad klausytojai didelio skirtumo nepastebės.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Gintas Vaičikauskas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Gintas Vaičikauskas

Simboliška – visai neseniai radijo stotis atšventė 30-metį, tad tai žinomam vyrui atrodė puiki data pokyčiams. Kelis kartus pakartojęs, kad norėjo permainų, televizijos laidų vedėjas neišsisuko nuo klausimo, ar jas galėjo paskatinti nauji santykiai.

Jau kurį laiką pramogų pasaulyje yra kalbama apie naują Mindaugo draugystę, tačiau paklausus, ar bendrų rytų su mylimuoju paprašė draugė, jis nusijuokė.

„Jei per 12 karjeros metų man darbą būtų tekę koreguoti dėl mylimųjų, taip būčiau ir darbo neišlaikęs. Antroji pusė net teoriškai negalėtų daryti įtakos, nėra preteksto. Ne, tai nėra su tuo susiję, bet jau antrą rytą atsikeliu 8 valandą, o tai yra kosmosas“, – kalbėdamas su 15min juokėsi Mindaugas.

Visgi niekada apie asmeninį gyvenimą nemėgęs ir nekalbėjęs M.Stasiulis ir šį kartą laikosi tos pačios strategijos – savo santykių nekomentuoti.

„Ši strategija man jau ne kartą pasiteisino, nes jeigu tu kažką sakai, viskas atsitinka priešingai, todėl apie tuos visus dalykus nekalbu, nebent nusprendžiu, kad jau reikia šnekėti. Gyvenu paprastą gyvenimą, tiesiog niekam nieko per daug nesipasakoju.

Pastarieji 5 metai buvo tokie, kad Holivudo prodiuseriai galėtų pirkti scenarijų iš manęs, tik nežinau, kas išeitų – drama, komedija ar muilo opera“, – juokėsi Mindaugas.

Vis dėlto M.Stasiulis amžino „sudie“ radijo eteriui netaria. Kaip pats sako, jis užaugo čia, tai buvo jo karjeros pradžia, tad, kaip pateikė pavyzdį, kilus karui tikrai kreiptųsi į klausytojus. Ir pabrėžia, kad jo balso tikrai neišgirs TV3 televizijos pastate įsikūrusios „Power Hit Radio“ stoties klausytojai.

„Radijo išsižadėti negalima, tai tarsi atsisakyti šeimos. Tačiau tikrai tai nėra fazė, kai tu bandai perbėgti per konkurentus, ramiai kurį laiką patyli, o staiga jau vedi laidą. Tai yra tam tikro etapo pabaiga“, – sako Mindaugas, prisiminęs kolegą Aistį Mickevičių, su kuriuo ir prasidėjo jųdviejų klestėjimo kelias. Pastarasis iš radijo pasitraukė prieš 5-erius metus, o nurodyta priežastis – atsikelti rytais darėsi vis sunkiau.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Aistis Mickevičius ir Mindaugas Stasiulis
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Aistis Mickevičius ir Mindaugas Stasiulis

Tiesa, Mindaugas Stasiulis atsisveikino ne tik su radijo eteriu, bet ir bananais bei grūdėta varške. Pasirodo, šiuos du maisto produktus žinomas vyras 12 metų valgydavo kasdien.

„12 metų valgydavau grūdėtą varškę. Ar jūs tą įsivaizduojate? Tai dabar viskas. Bananų išvis nekenčiu, tad nešdavausi į darbą tik todėl, kad skrandį užkimštų. Velniop bananus, tikiuosi, jų neliks iš viso pasaulyje“, – juokėsi Mindaugas.

Dabar jo krepšelyje nuguls granola, pavasarį planuoja rytus pradėti valgydamas Benedikto kiaušinius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Radijo stotis M-1 švenčia 30-metį: Televizijos bokštas sušvito mėlyna spalva

Komentarai: 17

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

04:04
02:49
00:10

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką