Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 24, 12:32

M.Kavaliausko žmona Rusnė – apie pirmuosius mamos kosmetikos bandymus ir eksperimentus

„Nemėgstu eksperimentuoti. Stengiuosi nieko valgomo ant veido nedėti. Tokios yra ir mano mama bei močiutė. Visos tikime tik tais, kas išmano savo darbą“, – paklausta apie grožio ritualus kalbėjo Rusnė Kavaliauskienė.
Renginio svečiai
Renginio svečiai / Žilvino Ausiukaičio nuotr.
Temos: 2 Grožis Kosmetika

Apsilankiusi Kaune įsikūrusio vizažo salono gimtadienio šventėje Rusnė Kavaliauskienė pasakojo pirmuosius mamos kosmetikos bandymus surengusi besimokydama devintoje klasėje.

Ji prisiminė – tuomet sulaukė ne barimo, o prašymo elgtis apgalvotai tiek su priemonėmis, tiek su situacijomis, kuomet jos naudojamos. Pavyzdžiui – nesidažyti einant į mokyklą, o eksperimentuoti su tušu, skaistalais, šešėliais tik laisvalaikiu ar tam tikromis progomis.

„Makiažais „pasipuošdavome“ per draugių gimtadienius. Visko mokėmės pačios, iš klaidų, nors dabar jau esu baigusi ir vizažo žinovės Gabrielės Sabaliauskaitės padovanotus kursus“, – pasakojo R.Kavaliauskienė.

Subtiliai pasidažyti ji mėgsta kasdien, o kuomet reikia šventinio makiažo, kreipiasi į bičiulę, jau tapusią profesionale. R.Kavaliauskienė kartą per mėnesį užsuka ir pas kosmetologą, ir pas veido masažistą.

„Nemėgstu eksperimentuoti. Stengiuosi nieko valgomo ant veido nedėti. Tokios yra ir mano mama bei močiutė. Visos tikime tik tais, kas išmano savo darbą“, – kalbėjo Rusnė.

Į konkurse „Mis Kaunas“ elegantiškiausios merginos titulą laimėjusios, buvusios Lietuvos sportinių šokių rinktinės narės Gabrielės Sabaliauskaitės įkurto vizažo salono „Gabrielė make up studio“ gimtadienio šventę atėjo ne tik vyro Martyno lydima R.Kavaliauskienė, bet ir dar keletas žinomų žmonių – vestuvių planuotoja Inga Budrienė, renginių vedėjas Dainius Martinaitis, aktoriai Rita ir Marius Sekmokai, verslininkė Dovilė Orlauskienė.

G.Sabaliauskaitė diplomuota vizažo specialiste tapo 2016 m. Gabrielės mama – plaukų stilistė Virginija Sabaliauskienė.

„Mama mane ne tik įkalbėjo rinktis ne medicinos, o grožio specialistės studijas, bet ir pasiūlė dirbti kartu. Mums abiems patinka džiuginti žmones ir matyti jų švytinčius veidus“, – patikino tituluota gražuolė.

Vizažu G.Sabaliauskaitė susižavėjo seniai. Nuo pirmos klasės sportinius šokius šokanti mergina paauglystėje suprato pudra, akių šešėliais, ružu ir tušu privalanti išmokti naudotis pati.

„Beveik kiekvieną savaitgalį vykdavo varžybos, todėl šokėjos pačios privalo išmokti pasidaryti makiažą. Vėliau tai, ką patyriau, tapo mano žinių bagažu“, – sakė tituluota kaunietė.

Per penkerius veiklos metus Gabrielės apdovanojimų rinkinys pasipildė ne tik grožio ar šokių srityse gaunamais diplomais – tarptautiniuose konkursuose įvertintas ir merginos talentas kurti makiažus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką