Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 9d. 09:35

M.Papinigis iškoneveikė A.Bružą, K.Glušajevą ir M.Vaitiekūną: žiūrėkite video

Mantas Vaitiekūnas, Kirilas Glušajevas ir Audrius Bružas komedijoje „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“
Andrej Vasilenko nuotr. / Mantas Vaitiekūnas, Kirilas Glušajevas ir Audrius Bružas komedijoje „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“

Trilogijos „Zero“ ir „Redirected / Už Lietuvą!“ žvaigždė Mindaugas Papinigis vos nesusidorojo su trimis komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ tęsinio „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ žvaigždėmis – tiesa, filmavimo aikštelėje. Naujausioje lietuviškoje komedijoje jam teko auklėti ne vietoje sustojusius berniukus – Audrių Bružą, Kirilą Glušajevą ir Mantą Vaitiekūną.

Charizmatiškasis M.Papinigis sukūrė epizodišką vaidmenį, tačiau akimirksniu sužavėjo ir kolegas, ir už kadro likusią filmavimo grupės komandą, kuriai vėl vadovauja režisierius Kęstutis Gudavičius. Kai iš pirmosios dalies puikiai pažįstama trijulė, vykstanti iš oro uosto pasiimti Leonardo Pobedonoscevo herojaus, akimirką stabtelėjo Vilniaus Rotušės aikštėje, nekantriam M.Papinigiui teko „maroziškai“ juos paauklėti.

Andrej Vasilenko nuotr./Mindaugas Papinigis komedijoje „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“
Andrej Vasilenko nuotr./Mindaugas Papinigis komedijoje „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“

„Šią scenarijaus vietą palikome Mindaugo improvizacijai, nes niekas geriau už jį nemoka sukurti to stuobrio keikūno, žodžio kišenėje neieškančio grėsmingos išvaizdos vyruko“, – sako laukiamiausiu tęsiniu jau pakrikštytos komedijos „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ režisierius K.Gudavičius. Pasak jo, vos M.Papinigis pasirodė filmavimo aikštelėje, aplink ją susibūrė praeiviai, panorėję bent akies krašteliu išvysti komišką aktoriaus pasirodymą.

„Esu vaidinęs populiariausiame visų laikų lietuviškame filme „Redirected / Už Lietuvą!“, o ši komanda mane sužavėjo ne mažesniu profesionalumu ir nuoširdumu“, – filmavimo įspūdžiais ir kolegomis džiaugėsi M.Papinigis. 2016 m. ekranus išvydusi komedija „Tarp mūsų, berniukų...“ puikuojasi 6-ojoje visų laikų populiariausių Lietuvoje rodytų filmų vietoje, o jos tęsiniui, kuris kino ekranus išvys per Naujuosius metus, žadama dar didesnė sėkmė.

VIDEO: KLASĖS SUSITIKIMAS. BERNIUKAI SUGRĮŽTA! Treileris #1

Prie žiūrovų jau pamėgtos ketveriukės – A.Bružo, K.Glušajevo, M.Vaitiekūno ir L.Pobedonoscevo – prisijungė ne tik M.Papinigis, bet ir kita „Zero III“ bei „Redirected / Už Lietuvą!“ žvaigždė – aktorius Donatas Šimukauskas. Jam teko trumpas, bet iš koto verčiantis vaidmuo – jis komedijoje sukūrė tiesmuko daktaro, ketinančio išgydyti K.Glušajevo personažą nuo knarkimo, vaidmenį.

Į kokį nuotykį berniukai leisis šįkart, ką veikia vyrai, kai jų nemato moterys, ir kaip M.Papinigis auklėja komedijos „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ žvaigždes, pamatysite pirmajame filmo ištraukoje.

Komedija „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ Lietuvos kino teatruose pasirodys gruodžio 29 d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką