Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 03, 15:54

M.Sabienė apie vyro neištikimybę sužinojo iš jo telefono: „Tai buvo mano planas“

Milda Sabienė, žinoma tarptautinė koučerė ir psichologė, įkvepia tūkstančius, tačiau jos kelionė į sąmoningumą turėjo savo kainą.
Milda Sabienė
Milda Sabienė / LNK nuotr.
Temos: 2 Santykiai Skyrybos

Laidoje „Bus visko“ – interviu su Milda Sabiene apie tai, kaip kažkada vadovaujančias pareigas ėjusi moteris vos neprarado šeimos, o atsipeikėjo tik tada, kai vyras susirado kitą. Tiesa, Milda prisipažįsta, toks buvo jos pačios noras, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

„Gulėjau vieną vakarą lovoje ir pajutau begalinį nelaimingumo jausmą, atrodo, turiu viską, bet viduje – begalinė tuštuma, kad norisi rėkti. Galvojau, vyras nepadarė manęs laiminga, reikia skirtis, nematau toliau ateities. Paprasčiausias būdas tai padaryti – kažką apkaltinti. Tada pagalvojau, kaip gerai būtų, jei jis turėtų kokių romanų. Turėčiau tam priežastį.“

Milda prisipažįsta: viena yra gulint lovoj sugalvoti, o kita – kai tai iš tiesų nutinka tavo gyvenime. Netrukus kita moteris atsirado Mildos vyro gyvenime, o apie tai ji sužinojo patikrinusi sutuoktinio telefoną. Milda sako: į tai sureagavau taip, kaip sureaguotų bet kuri kita išduota moteris.

„Aš priekaištavau, kandžiojausi, kol vieną dieną, gerai atsimenu, grįžtu namo ir suprantu – palauk, Milda, bet gi tu pati to norėjai ir surezgei visą planą, bet apie jį pamiršai. Tai kodėl tu dabar nepatenkinta, ko čia burnoji?”

Iš pradžių moteris inicijavo skyrybas ir ištisus metus kankinosi nuo skausmingo jų proceso, kai kentėjo ne tik pati, bet ir visa šeima, o labiausiai – vaikai. Tam, kad suprastų to pasekmes, teko stoti akistaton su dukters sveikatos problemomis. Todėl suprato, kad turi kažką daryti kitaip, nei iki šiol.

LNK nuotr./Milda Sabienė
LNK nuotr./Milda Sabienė

„Kaip tik buvo Naujieji metai, daviau pažadą, kad išbandysiu dėkingumo praktiką. Kiekvieną mielą dieną, kai aš noriu kažką pikto pasakyti ar įkąsti, turiu sustoti ir pasakyti kažką gero bei garsiai padėkoti. Ir taip 6 mėnesius, kiekvieną dieną iš eilės. Intencija – mano pačios motyvacija. Galvoju, visiškai nesvarbu, su šituo vyru ar kitu, bet faktas, kad aš esu pikta, nepatenkinta, bambanti, kandanti, žodžiu, bjauri boba.

Todėl dabar treniruosiuosi perprogramuoti save. Ir tai darau ne dėlto, kad jis pasikeistų, ne dėlto, kad pasiliktų su manimi, bet tai darau dėl savęs”. Taip moteris žengė pirmuosius žingsnius į sąmoningumą, o šiandien yra mokslus baigusi psichologė, koučerė bei bestseleriais tapusių knygų autorė.

„Bus visko“ – antradienį 20 val. per LNK.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką