Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 18d. 11:18

M.Vitulskis atviras: „Neturėdavau savaitei net dešimties litų ir vaikščiodavau su vienomis kelnėmis“

Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė

Vienas žinomiausių iliuzionistų pasaulyje Andrew Basso, išgarsėjęs savo sugebėjimu išsilaisvinti iš įvairių situacijų, sako, kad to, ką turi dabar, pasiekė tik sunkaus darbo dėka. Tam pritaria po garsiausiose pasaulio operose pasirodantis Merūnas Vitulskis, atskleidęs, kad taip būdavo ne visuomet.

„Mano atveju iliuzijų nėra, noriu kad žiūrovai pajustų tikrą adrenaliną ir pavojų. Kai matote, kad esu vandenyje, aš ir būnu vandenyje, ten nebūna jokių piešinukų ar nuotraukų“, – sakė A.Bosso.

Iliuzionistas sako, kad ne kartą gyvenime atliekant triukus jam teko atsidurti ypač pavojingose situacijose.

„Kiekvieną kartą kyla grėsmė gyvybei ir kartais grėsmė yra daug didesnė nei atrodo. Prisimenu 2012 – taisiais metais vyko iliuzionistų šou atidarymas Sidnėjuje, aš septynerius metus treniravausi ir ruošiausi pasirodymui ir tuomet išėjęs į sceną nieko negalėjau su savimi padaryti, širdis plakė be sustojimo išvydus minią žmonių.

Nieko nebūtų buvę, jeigu būčiau stovėjęs scenoje, bet buvau uždarytas vandens talpykloje, pakabintas žemyn galva ir niekaip negalėjau sulaikyti kvėpavimo. Tad dažnai pasitaiko visko“, – sakė A.Basso, o visą pasakojimą žiūrovai išvys laidoje „KK2 penktadienis”.

Vienas žymiausių operos atlikėjų visoje Europoje Merūnas Vitulskis. sako, kad sėkmė išties ateina tik tuomet, kai įdedi daug darbo.

„Patirtis yra gerai ir nuostabu, bet iki to laiko reikia daug visko apvaikščioti ir padaryti, – sakė M.Vitulskis. – Kaip tik vakar koncerte žmonės sakiau, kad kartais reikia prisiminimais sugrįžti į tuos laikus, kai ne vienus metus vaikščiodavau su tomis pačiomis kelnėmis ir neturėdavau savaitei net dešimt litų. Staiga pažiūrėk, kaip viskas gali apsikeisti. Bet niekada turi nepamiršti, iš kur esi atėjęs“, – kalbėjo Merūnas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Merūnas – apie meną būti geru tėvu pametinukams sūnums ir žmonos svajonę susilaukti dukros

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką