Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 12d. 15:30

M.Veselis: „MTV Latvija“ nėra uždaroma

Marius Veselis
MTV nuotr. / Marius Veselis

Pasirodžius pranešimų, kad dėl kritusio reklamos pardavimo ir sutrikusių klientų atsiskaitymų gali būti uždarytas „MTV Networks Baltic“ priklausantis kanalas „MTV Latvija“, bendrovės generalinis direktorius Marius Veselis kalbėdamas su „15min“ tokias kalbas paneigė.

M. Veselis paneigė BNS išplatintą informaciją. „MTV Latvija“ nėra uždaroma, mes tęsiame veiklą šioje šalyje, MTV kanalas Latvijoje ir toliau bus rodomas, taip pat toliau dirbs mūsų antrinė bendrovė. Tiesiog yra mažinami „MTV Latvijos“ pajėgumai, kol kritinė ekonominė situacija Latvijoje susitvarkys. Tai laikinos, bet būtinos priemonės, kurių šiuo metu imasi daugybė kompanijų Baltijos šalyse“, – tvirtino M.Veselis.

„MTV Networks Baltic“ yra sudaryta iš trijų kanalų: „MTV Lietuva“, „MTV Latvija“ ir „MTV Estija“. M.Veselis teigė negalintis leisti, kad „MTV Latvija“ dėl prastos šalies ekonominės situacijos 2009-aisiais tęstų veiklą pagal tokius pat ambicingus pardavimo planus kaip sėkmingai dirbančios „MTV Lietuva“ ir „MTV Estija“.

„Normalu, kad atsižvelgiame į suprastėjusį Latvijos klientų mokumą, sumažėjusius reklamos užsakymus, todėl neišvengiama, kad sumažinus kanalo pardavimo planus reikia mažinti ir veiklos sąnaudas“, – sakė „MTV Networks Baltic“ generalinis direktorius. Jis pabrėžė, kad „MTV Latvija“ nėra uždaroma, o tik paruošta gyventi sudėtingesnėmis ekonomikos sąlygomis, tad žiūrovai Latvijoje toliau matys MTV.

Pasak M.Veselio, kanalui „MTV Lietuva“ nėra kilusi panaši grėsmė, nes jis, kaip ir „MTV Estija“, dirba pelningai. „MTV Latvijos“ sąnaudų sumažinimas turės teigiamos finansinės įtakos „MTV Networks Baltic“ kompanijų grupei. „MTV Lietuvos“ kanalo žiūrovai dėl ekonomikos krizės esminių pokyčių nepatirs. Mes įsigijome teises į naujas tarptautines laidas, taip pat tęsiame vietos laidų gamybą, įskaitant „MTV žinias“, – Lietuvos žiūrovus ramino M.Veselis. Jo teigimu, kompanija Lietuvoje  sąnaudas, įskaitant personalo mažinimą, apkarpė dar rudenį, vos prasidėjus pasaulio ekonomikos krizei.

„MTV Networks Baltic“ priklauso Izraelio žiniasklaidos bendrovei „Ananey Communication“.
 

Temos: 2 MTV Latvija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką