Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 19, 18:50

Madeiroje atostogaujančiai Vashai prireikė medikų: vaizdas ligoninėje šokiravo

Atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha vos prieš kelias dienas pasidalijo džiugiomis naujienomis, kad skrenda atostogauti į egzotišką Madeiros salą. Vis tik šis poilsis greitai baigėsi, kai moteris pasijuto prastai. Dabar ji sako, kad jos vienintelis noras greičiau grįžti į Lietuvą ir išsiaiškinti problemą.
Gabrielė Grygolaitytė-Vasha atostogos Madeiroje baigėsi ligoninėje
Gabrielė Grygolaitytė-Vasha atostogos Madeiroje baigėsi ligoninėje / Asmeninio albumo nuotr.

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha į nuostabaus grožio Madeirą išvyko su dukrele Adrija ir asistente Neda. Pirmoji diena Atlanto vandenyno saloje praėjo puikiai: nors oras nebuvo pats šilčiausias ir daug vietinių įžymybių pamatyti jos nespėjo, gamtos grožis tiesiog pakerėjo ir traukė pamatyti dar daugiau.

„Panašu, kad šioje kelionėje bus nueita daug žingsnių ir aplankyta daug gražių vietų“, – pirmąją kelionės dieną rašė G.Grygolaitytė-Vasha.

Deja, antroji diena, nors ir prasidėjo gražiai, tokia nebuvo: skrandžio skausmas, prasidėjęs dar skrendant į Madeirą, ėmė stiprėti. Įsigalėjęs maudimas nebeleido Gabrielei tęsti pasivaikščiojimų ir privertė visą likusią dieną praleisti viešbučio lovoje.

Trečią dieną situacija nepasitaisė – merginai prireikė net medikų pagalbos. Apie tai ji papasakojo socialiniuose tinkluose ir pasidalijo su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Mieliau ją būčiau leidusi taip kaip pirmąją, deja.. Bandžiau vieną kartą pakilti iš lovos, nuėjau atsiprausti, bet vėl atsiguliau. Nepavyko net išeiti iš kambario“, – sakė ji.

Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Grygolaitytė-Vasha
Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Grygolaitytė-Vasha

Atvykusi greitoji ją nuvežė į vietinės ligoninės priimamojo skyrių, tačiau iš ten Gabrielė išsinešė ne pačias geriausias emocijas.

„O Dieve, turėjau neeilinę gyvenimo patirtį. Tai bus kelionė, po kurios dar reikės atostogų, – tikino mergina ir papasakojo, kuo ją šokiravo portugalų teikiamos skubios medicinos paslaugos. – Ligoninėje praleidau apie dvi valandas. Viskas vyko vienoje patalpoje – čia ir kraują ėmė, ir lašelines lašino, ir pampersus keitė. Žodžiu, Lietuvos medicina yra tikro labai aukšto lygio.“

G.Grygolaitytė sako, kad tiek jai pačiai, tiek su dukra Adrija yra tekę lankytis užsienio medicinos įstaigose. Vis tik nei Graikijoje, nei Prancūzijoje ji nesijautė taip blogai kaip Portugalijoje.

„Tai, ką mačiau, parodo, kad jiems dar tikrai yra kur paaugti ir iš ko pasimokyti. Aišku, gal ši šalis neturi galimybių kiekvienam pacientui skirti atskiros palatos – gyventojų čia yra kur kas daugiau nei Lietuvoje. Na, bet tada, kai man buvo lašinami vaistai, kitas žmogus sėdėjo vos už 3 centimetrų...“ – stebisi atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Grygolaitytė-Vasha atostogos Madeiroje baigėsi ligoninėje
Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Grygolaitytė-Vasha atostogos Madeiroje baigėsi ligoninėje

Ligoninėje Gabrielei buvo duota vaistų, sulašinta paracetamolio ir išrašyta dar kitų medikamentų. Vis tik mergina mano, kad tokią situaciją ji galėjo prisišaukti pati.

„Žmonės sako, kad mintys materializuojasi. Aš zyziau, kad noriu tokių atostogų, kurių metu galėčiau tik gulėti ir nieko neveikti. Na, ir prisizyziau. Kažkoks kosmosas. Duok Dieve, kad paskutinės dienos būtų įdomesnės nei gulėjimas lovoje ir žiūrėjimas pro langą“, – kalbėjo ji.

Nors Gabrielė stengiasi išlikti pozityvi ir tikėti, kad jos sveikata pasitaisys bent atostogų pabaigoje, ji bijo, kad skrandžio skausmas nepraeis iki šeštadienio.

„Panašu, kad taip ir pragulėsiu, o Madeiros būsiu pamačiusi tiek, kiek pavyko pirmą dieną. Dabar tenoriu grįžti į Lietuvą ir atsidurti ligoninėje, kur man nuodugniai padarytų visus tyrimus“, – sakė G.Grygolaitytė-Vasha.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką