Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 12d. 20:53

„Mados infekcijos“ atidaryme dėmesio sulaukė ne tik dizaineriai: stiliumi stebino ir žinomi žmonės

„Mados infekcijos“ svečiai
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / „Mados infekcijos“ svečiai

Penktadienio vakarą būrys stilingai pasipuošusių svečių sugužėjo į Vilniaus senamiestyje įsikūrusį Šiuolaikinį meno centrą, kur jau 21-ą kartą vyksta mados festivalis „Mados infekcija“. Pirmoji festivalio diena dar kartą įrodė, kad šis renginys – puiki proga pasireikšti ne tik dizaineriams, bet ir kitiems madai neabejingiems žmonėms.

Dizainerių naujausių kolekcijų pristatymų atvykę pasižiūrėti svečiai ir patys pademonstravo išskirtinius drabužių derinius. Džiugiai nusiteikę jie prie sienelės pozavo fotografams ir stebino išties įvairiu ir į jokius rėmus neįspraustu įvaizdžiu.

Tarp apsilankiusių renginyje buvo galima išvysti ne vieną pramogų pasaulyje žinomą veidą. Festivalio nepraleido Lietuvos atstovas šių metų „Eurovizijoje“ Jurijus Veklenko, atlikėja Justina Budaitė-Juna, taip pat fotografė Reda Mickevičiūtė, modelių agentūros „Modilinos“ įkūrėja Jolanta Sadauskienė, tinklaraštininkė Simona Burbaitė.

Kviečiame įvertinti „Mados infekcijos“ pirmosios dienos svečių stilių:

Tai – jau 21-oji „Mados infekcija". Šių metų renginyje per dvi dienas mados gerbėjams bus pademonstruota 16 kolekcijų, kartu su lietuviais savo kūrybą pristatys svečiai iš Italijos, Danijos ir Latvijos.

Balandžio 12-ąją festivalį atidarė dizainerė Krista Stark, savo kūrybą šią dieną pristato svečias iš Latvijos „Status by Shtamguts", „Injekcijos" nugalėtojos Kotryna Lipkevičiūtė ir Urtė Vosyliūtė, Justas Taroza ir Augustė Zukaitė, dizainerė Lina Gudanavičiūtė, Laima Jurča iš Latvijos, Simon Cracker iš Italijos, o vakarą vainikuoti numatyta lietuvių duetui „Leonsenberg".

Antrosios festivalio dienos atidarymas patikėtas „Injekcijos" nugalėtojai Ingai Skripkai, kolekcijas tą vakarą pristato Mantas Bartkus su #F6 kūrybine komanda, dizainerės Nikė Kotryna, Morta Nakaitė, svečias iš Danijos Tobias Birk Nielsen, kūrėja Akvilė Jančauskaitė kartu su „cut my fashion.", festivalio idėjinė vadė Sandra Straukaitė ir jaunųjų dizainerių konkurso nugalėtoja Urtė Katiliūtė.

Renginio organizatoriai teigia, kad „Mados infekcija“ visada buvo ir visuomet išliks už originalumą, savitą mąstyseną ir kultūrą, nesustabarėjusį profesionalumą ir meną. Festivalio variklis – idėjos ir fantazija, todėl kaskart vykstant į Šiuolaikinio meno centrą reikia nusiteikti vis naujai patirčiai: „Mados infekcija“ niekada nesikartoja, joje nėra standartų ar klišių.

„Mados infekcijos“ podiumą dalijasi keliolika kūrėjų. Naujausius darbus festivalyje pristato žinomi šalies dizaineriai, pasaulyje pripažinti mados kūrėjai ir mados pasaulio naujokai. Priešingai nei dauguma mados renginių Vakaruose, „Mados infekcija“ visuomet atvira visiems besidomintiems – profesionalams, mėgėjams, kritikams, smalsiems žiūrovams.

Pirmoji „Mados infekcija“ įvyko 1999 metais. Per šį laiką ji tapo ryškiu mados ir kultūros reiškiniu, o festivalio logotipas – kaukolė ir žirklės – yra vienas labiausiai atpažįstamų ženklų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:07
04:15
01:33

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką