Dabar populiaru
Publikuota: 2016 vasario 10d. 14:39

Mados pusryčiuose – nuotaka tapusi Deimantė Andriuškaitė ir sėkmingos santuokos receptas

Deimantė Andriuškaitė
Deimantė Andriuškaitė

Trečiadienį Kaune surengtuose mados pusryčiuose paskelbta renginio „Nuotaka – kerėtoja“ pradžia. Pusryčių metu vestuvinėmis suknelėmis pasidabinusios manekenės, tarp kurių ir Deimantė Andriuškaitė, virto skulptūromis. O tūkstančius porų sutuokęs ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius pasidalijo sėkmingos santuokos receptu.

Vienas žinomiausių kauniečių, girdėjęs bene daugiausiai meilės priesaikų savo gyvenime ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius sako, jog darniai ir sėkmingai santuokai tereikia kelių elementarių dalykų. 

„Mano patirtis vedybų srityje tikrai didelė, todėl ja galiu dalintis!, – juokiasi K.Ignatavičius, – Pats šeimą esu sukūręs tik kartą gyvenime. Bet mačiau ne vieną moterį ar vyrą, kurie meilę bei ištikimybę antrai pusei prisiekia net ne po du ar tris kartus“.

Loretos Kondratės nuotr./Kęstučio Ignatavičiaus vestuvių nuotrauka
Kęstučio Ignatavičiaus vestuvių nuotrauka

Savo įspūdžiais iš kelių dešimčių darbo metų Kauno civilinės metrikacijos skyriuje jis dalinosi trečiadienį restorane „Gralis“ surengtuose mados pusryčiuose, skirtuose paskelbti renginio „Nuotaka – kerėtoja“ pradžią. 

K.Ignatavičiaus įsitikinimu, tam, kad santuoka būtų sėkminga ir ilgalaikė, reikia jaunos žmonos bei įspūdingos nuotakos suknelės. Kauno ceremonmeisterio teigimu, geriausia, jog vestuvių drabužis prieš tai nebūtų dėvėtas. „Na, nebent jį vilkėjo moteris, kuri gyvena darnioje šeimoje, sugeba išsaugoti santuoką“, – įsitikinęs pašnekovas.

Mylimai Vidai Kęstutis „taip“ ištarė prieš 46 metus. Vestuvėse jo išrinktoji buvo pasipuošusi naujutėle suknele, parsiųsta iš Izraelio. 

Loretos Kondratės nuotr./Kęstutis Ignatavičius
Loretos Kondratės nuotr./Kęstutis Ignatavičius

K.Ignatavičius neabejoja, kad labiau sutaria ir tos poros, kurios tuoktis nusprendė nesulaukusios brandesnio amžiaus. Jo nuomone, tuomet mylimieji yra linkę labiau derintis vienas prie kito, neskuba trankyti durimis bei stengiasi išlikti kartu. 

„Su vyru gyvenu 24-erius metus. Originalią vestuvinę suknelę tuomet buvo sunku nusipirkti, tad ją, kaip ypatingą dovaną, man atsiuntė senelio brolis iš Australijos. Vėliau drabužį ne kartą buvau paskolinusi besituokiančioms draugėms. Visoms, kurios vilkėjo manąją vestuvinę suknelę, į Rotušę du kartus eiti nereikėjo“, – su šypsena pasakojo vestuvių mados ir stiliaus studijos „D‘dress“ savininkė Daiva Šimkevičienė. 

Būtent jos ir Agnės Martinkėnės dėka šiandien Kauno rajone, Raudondvario pilyje rengiamas prašmatnus vakaras „Nuotaka – kerėtoja“. Renginiui datą ir laiką parinko žinomas astrologas ir sinoptikas Naglis Šulija.

Prabanga persunktoje šventėje bus pristatyta gausi rankų darbo, iš brangių audinių pasiūta vestuvinių suknelių kolekcija, kurioje pagrindiniais modeliais taps žinomų krepšininkų mylimosios – Gintarė Songailė, Anna Douka, Tatjana Lavrinovič. 

Didžioji dalis modelių rengtis pristatymui pradėjo anksti ryte. 7.30 val. merginų šukuosenomis pradėjo rūpintis „Cocos grožio namų“ meistrės ir trys makiažo specialistės – Irma Baltrušaitienė, Neringa Ankudavičienė ir Gintė Ramutytė. 

Loretos Kondratės nuotr./Daiva Šimkevičienė ir Deimantė Andriuškaitė
Daiva Šimkevičienė ir Deimantė Andriuškaitė

Mados pusryčių metu vestuvinėmis suknelėmis pasidabinusios manekenės virto skulptūromis, tarsi įsiliejusiomis į restorano „Gralis“ interjerą.

Tarp jų buvo ir kelios itin žinomos podiumo profesionalės – skandalų nevengianti Gabrielė Matelytė ir puikiai Lietuvoje žinomo meksikiečių serialo „Laukinukė“ pagrindinį herojų Luisą Mario Arismendi vaidinančio Mario Cimarro sužadėtinė Deimantė Andriuškaitė. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu Tik 15min
Interviu

Video

07:36
01:32
00:55

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką