Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 26d. 19:33

„Mados reido“ vyrų stiliaus pakeitimo akcija sulaukė Lietuvos vyrų susidomėjimo

Petruškevičius
TV3 nuotr. / Petruškevičius

Ką tik prasidėjusi naujosios „Mados reido“ rubrikos dalyvių atranka jau sulaukė didelio vyrų susidomėjimo. „Mados reidas“ susirūpino Lietuvos vyrų išvaizda ir pasiryžo ją pakeisti net keturiems laimingiesiems. Per Tarptautinę Moters dieną moterys sulauks TV6 televizijos dovanos – pirmosios „Mados reido“ laidos, kurioje bus gražinami vyrai.

Vyrai noriai pildo anketas, kurias galima rasti tinklalapyje www.6tv.lt, ir atvirai pasakoja priežastis, kodėl būtent jiems reikia stiliaus pakeitimų. Permainų vyriškosios lyties atstovai dažniausiai siekia todėl, kad jiems atsibodo dabartinis įvaizdis, trokšta išsiskirti iš minios, atrodyti originaliau ir geriau, atrasti savo stilių.

„Vaikinai nori keistis dėl įvairių priežasčių. Dažniausiai jie siekia naujovių, tikisi surasti sau tinkamą stilių, tačiau buvo ne vienas, kuris atsinaujinti nori dėl savo merginos. Tiesa, sulaukėme net tokios anketos, kurią už savo vaikiną užpildė mergina. Matyt, ten jau nekokia situacija“, – juokiasi laidos vedėjas Mantas Petruškevičius.

„Mados reido“ kūrėjai sulaukė ne tik jaunuomenės, bet ir brandesnių vyrų susidomėjimo. Vyriausias vyriškis, užpildęs anketą buvo 49-erių metų amžiaus, praneša TV3.

„Iš tikrųjų mūsų akcijoje gali dalyvauti labai skirtingi žmonės. Amžius, ūgis, išvaizda, pajamos ir išsilavinimas nėra svarbu. Atrinkti bus tie, kuriems permainų reikės labiausiai ir kurie sugebės tai geriausiai įrodyti“, – apie akcijos idėją pasakoja M. Petruškevičius.

Laidos kūrėjai aiškina, kad šie pasikeitimai neapsiriboja vien paviršiniais dalykais. Atsinaujinusi, pagražėjusi išvaizda suteikia pasitikėjimo savimi ir naujų jėgų, žmogaus pasaulis pasikeičia. Tai anketose nurodo ir kandidatai. Vyrai teigia, kad profesionalų suteikti pasikeitimai duotų jiems daugiau pasitikėjimo, padėtų geriau jaustis visuomenėje. Visi vyrai, pasak laidos kūrėjų, demonstruoja stiprią motyvaciją ir sąmoningą norą keistis.

Anketos su dalyvių paraiškomis bus priimamos dar vieną savaitę, o pirmoji vyriškos išvaizdos metamorfozė TV6 laidoje „Mados reidas“ bus parodyta jau kovo 8-ąją 11.00 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką