Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 16d. 11:43

Mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė įvertino Juozo Statkevičiaus svečių stilių

Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo svečiai
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo svečiai

Mados pasaulis gali žavėti, gali kelti pasipiktinimą ar nuostabą, bet niekada nepalieka abejingų! Juozo Statkevičiaus kasmetinis madų šou yra turbūt vienintelis vakaras metuose pritraukiantis tokią gausybę jo talentui neabejingų išraiškingiausių meno, verslo ir politikos sferų asmenybių.

Būtent Juozo kuriama magija vienam vakarui visus šiuos žmones suburia į estetikos, elegancijos, subtilumo, o tuo pačiu ir itin drąsių idėjų ir fantazijos šventę. Iš tiesų įspūdinga stebėti kaip sausakimša didžiausia sostinės arena alsuoja reginio kuriama nuotaika ir nuoširdžiai dalyvauja kartu išgyventame spektaklyje: vienbalsiai aikčioja nuo pristatomų drabužių unikalumo, jautriai išgyvena kiekvieną manekenių pėdos kryptelėjimą ir galiausiai gausybe krentančių žiedų apdovanoja visos šios gyvenimo ir grožio šventės kaltininką – Juozą Statkevičių.

Šis renginys yra ne tik mados kolekcijos  pristatymo fiesta, bet plačiąja prasme formuoja visuomenės supratimą – kas yra skonis, kokybė, estetika ir nepažabota kūryba!

VIDEO: Juozas Statkevičius pristatė 2015 m. pavasario-vasaros kolekciją

2015 metų pavasariui/vasarai skirta kolekcija tiesiog pritrenkė audinių įvairove bei didingais, arabiška magija alsuojančiais dizaino sprendimais. Tačiau norėčiau išskirti ir kitą Lietuvoje analogo neturinčią šio renginio pusę – tai idėjos perteikimą pasitelkiant visus penkis pojūčius.

Kol grožimasi podiumu žengiančiais kolekcijos modeliais, išskirtinė tematika išryškinama itin įtaigia, tokia pat didinga, kaip ir pristatomi drabužiai, muzika, minia svaigsta nuo magiškų kvapų, o pirmosiose eilėse sėdintieji mados mylėtojai jaučia minkštų arabiškos stilistikos pagalvėlių švelnumą bei rankose laiko šio reginio kaltininkui skirtus ryškiaspalvius gvazdikų žiedus. Šlovė!

Be abejonių, tokia talento, mados ir grožio triumfo vieta įpareigoja pasitempti ir atvykusius žiūrovus. Tad kas buvo šio vakaro stilingiausieji?

1. Išpuoselėta elegancija su ekstravagancijos prieskoniu. Kiekvienos brandžios moters siekiamybė – toks subtilus įvaizdis, pagyvintas asmenybę atspindinčiomis detalėmis. Saviti aksesuarai neturi amžiaus cenzo ir net kuklesnį derinį gali padaryti šventišku.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vanda Statkevičienė ir Gražina Balandytė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vanda Statkevičienė (kairėje) ir Gražina Balandytė

2. Puikus vyriškos mados naujausių tendencijų ir teisingo kostiumo dėvėjimo pavyzdys. Atkreipkime dėmesį į nepriekaištingą pilkojo kostiumo kelnių ilgį ir tai, kad visada turėtų būti užsegta tik viršutinė vienaeilio švarko saga. Komplimentai ir šiemet itin madingiems masyviems šalikams ir nestandartiniam jų dėvėjimo būdui!

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Dovydas Redikas (dešinėje)
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Dovydas Redikas (dešinėje)

3. Nuo sodrios samaninės iki pastelinių tonų – iš naujo atraskime žalią spalva! Žemės spalvų dominavimas yra itin ryški šių metų šaltojo sezono tendencija, be to ši kryptis neabejotinai išsilaikys ir kitąmet. Labai sveikintinas ir suknelės dizaino pasirinkimas – paslaptingas kuklumo ir ekstravagancijos kontrastas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Kęstutis Jakštas su su žmona Viktorija Streiča
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Kęstutis Jakštas su su žmona Viktorija Streiča

4. Išties puikus vyriškas derinys, atspindintis kokybės ir šiuolaikiško požiūrio į klasiką darną. Moteriškas įvaizdis traukia akį griežtoka, aksesuarų pagrindu išgauta elegancija – puiku!

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Benas ir Izolda Gudeliai
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Benas ir Izolda Gudeliai

5. Išties išskirtinis dramatiškų aksesuarų ir kuklios elegancijos kontrasto pavyzdys. Visada džiaugiuosi matydama savitai atrodančius žmones, o ilgų odinių pirštinių ir subtilaus silueto suknelės derinys ne tik pavydėtinai fatališkas, bet ir itin madingas šaltuoju periodu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Kristina Sabaliauskaitė su vyru Tomu
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Kristina Sabaliauskaitė su vyru Tomu

6. Obuolys nuo obels tikrai netoli rieda, bet šiuo atveju, manau, kad mama yra nugalėtoja išraiškingiausio įvaizdžio rinkimuose. Apibendrintai: trys šarmingos, besikeičiančioms mados tendencijoms nepavaldžios moterys – puiku!

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Seserys Anželika ir Greta Cholinos su mama Laima
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Seserys Anželika ir Greta Cholinos su mama Laima

7. Viena ryškiausių ir originaliausių vakaro porų! Jaunatviškas maksimalizmas, nepažaboti stiliaus eksperimentai ir puikaus darnios poros įvaizdžio pavyzdys. Individualistams, norintiems išsiskirti iš minios – tai pora, kurios virtuoziški stiliaus žaidimai turėtų būti jūsų garderobo formavimo įkvėpimo šaltiniu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Austėja Jablonskytė ir Justinas Žalys
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Austėja Jablonskytė ir Justinas Žalys

8. Charizma, neblėstanti energija ir aistra nišinei madai – tai sąvokos, geriausiai atspindinčios šios poros įvaizdį. Dramatiškai teatrališkas ir tuo pačiu kiek futuristinis moteriškas įvaizdis šį kartą kontrastuoja su stebėtinai santūraus kostiumo deriniu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Saulius ir Nerija Ivanauskai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Saulius ir Nerija Ivanauskai

9. Elegancija ir dar kartą elegancija! Tobulos laikysenos ir moteriškumo triumfas puikiai dera prie žaismingo vyriško įvaizdžio. Būtent languoto audinio kostiumai dabar yra itin madingi, o rudų atspalvių detalės tiesiog pavydėtinai puikiai išbaigia derinį – puiku!

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Kristina Kaikarienė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./  Kristina Kaikarienė ir Antanas Mažonas

10. Nors vyriškas įvaizdis priekaištų neturi, visgi visas dėmesys šį kartą damai. Bohemiška prabanga ir gebėjimas vos dviem dominuojančiomis spalvomis išgauti tokį subtilus rezultatą – raktas į sėkmę! Nebūčiau aš, jei susilaikyčiau nuo komplimentų galvos apdangalams: išraiškingos skrybėlaitės net ir kukliausią derinį padarys ypatingu. Deja, tokių pat pagyrų tikrai nenusipelno visokiausiais būdais dekoruoti lankeliai...

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Reda Mickevičiūtė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Reda Mickevičiūtė

11. Juoda – tikrai ypatinga spalva. Viena įsimintiniausių vakaro viešnių: didingas suknelės siluetas ir nemarūs perlai – šį moteris tiesiog įprasmina taisyklę, kad dominuojančios juodos spalvos įvaizdis gali būti itin išraiškingas!

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Kolekcijos pristatymo svečiai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Kolekcijos pristatymo svečiai

12. Ypatingas dėmesys renginio šeimininkui. Ši pora ne tik atrodo pritrenkiančiai, bet ir puikiai išpildo vakaro temos sukurta nuotaiką. Egzotiški, prabanga alsuojantys raštai ir vienvaldė juoda spalva sukuria tiesiog magišką rezultatą – pavydėtinai puiku.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Simona Paciukonytė ir Valdas Petreikis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Simona Paciukonytė ir Valdas Petreikis

13. Labai džiugu matyti Lietuvoje ne itin prigijusios ilgų, masyvių sijonų tendencijos pavyzdį. Tenka pripažinti, kad ne visoms moterims pavyksta susikurti sėkmingą derinį pasirenkant būtent tokio tipo sijonus. Įdomu tai, kad tokie gal net atrodytų pernelyg kūną dengiantys drabužiai yra tikroji mados ateitis, visą dėmesį nukreipianti į moters veido bruožus. O šiuo atveju parinktos žavingai teatrališkos detalės šį derinį pakelia į dar aukštesnį lygį. Puiku!

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ingrida Navickaitė ir Alfas Ivanauskas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ingrida Navickaitė ir Alfas Ivanauskas

14. Šiuo atveju daugžodžiauti net ir neverta. Šį žmogų laikau lietuviškosios vyriškos mados judėjimo išsivadavimo iš stereotipų link simboliu. Šventa tiesa – nėra nevyriškų spalvų!

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jogaila Morkūnas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jogaila Morkūnas

15. Dar vienas pavydėtinai puikus dominuojančiai tamsių spalvų derinių pavyzdys. Retro nuotaikos taškučiai bei baltos pėdkelnės, išraiškingi makiažai, itin didinga, bet tuo pačiu nuosaiki žemę siekianti suknelė bei minkštos, šiemet itin madingos kailinės detalės. Valio!

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Eva Saikovska (dešinėje)
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Eva Saikovska (dešinėje)

16. Šios poros stiliaus pojūčiu galima žavėtis arba jo tiesiog nesuprasti. Visgi, ponia tikrai nusipelno komplimentų dėl drąsaus, bene labiausiai avangardinio skonio. Visada malonu stebėti naujų šios damos mados eksperimentų rezultatus. Pagarba!

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Anna ir Aleksandras Ciupijai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Anna ir Aleksandras Ciupijai

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Rusijos saugumo tarnybos taikosi į Krymo totorius kaip į islamistinius teroristus

Gazas

„Drifto“ varžybose Palangoje – per plauką tragedija nepasibaigusi „Nissan“ avarija

Verslas

Automobilių pramonė prašo D.Trumpą susilaikyti nuo tarifų

Sportas

Su trenksmu – Kenijos bėgikė įspūdingai pagerino pasaulio rekordą

Aktualu

Masinė avarija sostinėje: po sunkvežimiu palindo automobilis, žuvo žmogus, yra ir sužeistų

Gazas

Netikėta žinia: „Skuba Racing Team“ traukiasi iš Palangos lenktynių, „Big Daddy“ neatlaikė

Sportas

Kroatijos puolėjas atsisakė pasaulio čempionato sidabro

Aktualu

JAV teisėsauga gavo D.Trumpą kompromituojantį pokalbio įrašą: kalbama apie meilės romaną

Vardai

Garsenybės pasibaisėjo cirko vadovo N.Zobovo elgesiu su meška: „Išgelbėkit gyvūną iš velnio namų“

Patikrinta 15min Gyvūnų klubas

Tiesa ar melas? N.Zobovas įsitikinęs, kad meškos nėra mėsėdės: „Nevalgo iš tikrųjų. Nevalgo“

Aktualu

S.Gentvilas meta iššūkį V.Grubliauskui Klaipėdos mero rinkimuose

Aktualu

„Novičiok“ apsinuodijęs Charlie Rowley išrašytas iš ligoninės

Verslas

Lietuvoje sulaikytas sukčius iš grupuotės, padariusios 18 milijonų eurų žalą

Pasaulis kišenėje

Motociklininkai Asta ir Linas beveik po 2 metų kelionės grįžta į Vilnių: „Bus keista turėti grafiką“

Gazas

„Aurum 1006 km lenktynėse“ įtampa pasiekė piką: paskutinę akimirką „pole“ poziciją išsikovojo Robertas Kupčikas

Deuce

Jautrus Novako Džokovičiaus laiškas – apie palaimingą tėvystę ir vidines abejones

Aktualu

Ekvadoriečio užpuolimas Vilniuje: policijos ir nukentėjusiojo versijos kardinaliai skiriasi

Vardai

Palangos trasa savu „Porsche 911 Turbo S“ lėkė R.Javtokas: jo „žirgą“ išbandė ir J.Valančiūnas

Interviu Aktualu

Skaudų smūgį gavęs Alytaus meras V.Grigaravičius: „Aš visuomet buvau nusivylęs politika“

Aktualu

Fotokonkursas „Žalia vasara“: pasigrožėkite skaitytojų kadrais (II)

Naujienos

Aktualu

Rusijos saugumo tarnybos taikosi į Krymo totorius kaip į islamistinius teroristus

Gazas

„Drifto“ varžybose Palangoje – per plauką tragedija nepasibaigusi „Nissan“ avarija

Aktualu

Norėjo nuraminti, bet sužalojo: anūką globojanti klaipėdietė pasijuto įbauginta

Pasaulis kišenėje

Kretingos rajone palangiškis sukūrė didžiausią Europoje japonišką sodą

Gazas

Greičiausiai TCR komandai vadovaujantis M.Varža: „Tikslas – laimėti klasėje, bet apetitas auga“

Vardai

Valdovų rūmų kiemas netikėtai virto Vokiečių gatve: „G&G Sindikatas“ pakartojo projektą „Unplugged“

Aktualu

Palangos gelbėtojų vadas Jonas Pirožnikas: išrašome ir 100 eurų baudas

24sek

Po klubą sukrėtusių permainų – „Raptors“ vadovo atsiprašymas

XX a. pradžioje veikusio žmonių zoologijos sodo likučiai Prancūzijoje

Vardai

Kourtney Kardashian mylimasis iškėlė viešą pavydo sceną dėl seksualios nuotraukos

Sportas

Kroatijos puolėjas atsisakė pasaulio čempionato sidabro

Konkursas Gyvenimas

Konkurso „Mano kiemas“ dalyvė 77-erių Elena gėlėmis džiugina visą daugiabutį

24sek

LaMelo ir LiAngelo pelnė 96 taškus, bet kritika tęsiasi: „Tai laiko švaistymas“

Gazas

Palangos lenktynės tapo tikru „raliu“: tenka dardėti žvyrkeliais

Gyvenimas

Kodėl imituodamos orgazmą šiandien dėl to pasigailėsite rytoj?

Pasaulis kišenėje

Su meškomis namie susidūrę lietuviai: „Prasivėrė durys, o ten stovėjo meška ir žiūrėjo“

Vardai

Kaune – baleto šokėjų A.Mikalajūnaitės ir V.Osadčenko vestuvės: pirmiausia įsimylėjo kūno kalbą

Verslas

Automobilių pramonė prašo D.Trumpą susilaikyti nuo tarifų

Sportas

Su trenksmu – Kenijos bėgikė įspūdingai pagerino pasaulio rekordą

Aktualu

Masinė avarija sostinėje: po sunkvežimiu palindo automobilis, žuvo žmogus, yra ir sužeistų

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Išmanus kaimas

Festivalis „Galapagai”

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką