Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 1d. 15:03

Mafijos moteris atskleidžia Valinsko paslaptis

Rasa Lebedevienė
LNK nuotr. / Rasa Lebedevienė

Lietuvoje į valdžią braunasi mafija. Tautos prisikėlimo partijos gretose – Kauno nusikaltėlių gaujos nariai. Seimo pirmininkui Arūnui Valinskui patarinėja Henriko Daktaro žmogus. Jau antrą savaitę kone kasdien išgirstame vienas už kitą skandalingesnių pareiškimų.

Spaudos puslapiuose mirga vis nauji straipsniai, tačiau juose beveik visada minima anksčiau niekam negirdėta Rasos Lebedevienės pavardė. Esą ši Tautos prisikėlimo partijai priklausanti ir artima Valinskų šeimos bičiule vadinama moteris yra pati tiesiausia garsių politikų jungtis su Kauno Daktarais. Tie, kurie taip tvirtina, pateikia nenuginčijamą įrodymą: prieš metus Rasa ištekėjo už Rolando Michalskio. O šį vyrą prieš dingdamas be žinios Henrikas Daktaras neva paskyrė savo pavaduotoju.

Antradienio vakarą, 21 val., per LNK laidoje „Gyvenimas pagal moteris“ – išskirtinis, itin atviras su nusikaltėlių pasauliu siejamos R.Lebedevienės interviu. Moteris sako neturinti ko slėpti ir pirmą kartą žurnalistams praveria savo namų duris. Netrukus į juos grįžta ir jos vyras Rolandas Michalskis. Tas pats Micha, ne sykį teistas, dešiniąja Henriko Daktaro ranka vadinamas ir Seimo pirmininkui valstybės valdymo klausimais neva patarinėjantis vyras.

Taigi kokie ryšiai sieja abejotinos reputacijos žmonėmis vadinamus Rasą bei Rolandą su Valinskais? Ar iš tiesų priešingose barikadų pusėse stovinčios poros – neišskiriami kelionių draugai? Ar tiesa, kad prieš metus vykusiose vadinamojo nusikaltėlių pasaulio autoriteto vestuvėse dalyvavo garsiausi Tautos prisikėlimo partijos nariai?

Visi atsakymai į Lietuvą dabar labiausiai dominančius klausimus – iš moterų lūpų. Jau šį antradienį 21 val. per LNK laidoje „Gyvenimas pagal moteris“.

Temos: 1 Moteris
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką