Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 10d. 18:49

Mafijos vadeivos mylimąją įkūnijanti Lina Bražinskaitė: „Mėgstu vaidmenis su ryškiu charakteriu“

Lina Bražinskaitė
Videometra nuotr. / Lina Bražinskaitė
Naują sezoną pradėjęs serialas „Prakeikti“ sugrįžo su vienas už kitą ryškesniais herojais. Aktorės Linos Bražinskaitės seriale kuriamas buvusios Seimo narės, o pastarąjį sezoną – gangsterio mylimosios Raimondos Savickienės personažas žiūrovų mėgstamas ir puikiai pažįstamas dar nuo 2019 metų, kai ekranuose pasirodė pirmasis serialo sezonas.

Be galo tikroviška, nuolat intrigas rezganti, savo tikslams pasiekti visas moteriškas gudrybes pasitelkianti Raimonda visgi tėra personažas, stipriai nutolęs nuo tikrojo aktorės Linos Bražinskaitės charakterio ir būdo.

„Ponia Raimonda, kaip pati mėgstu ją vadinti, – nesu aš realybėje. Tačiau mano tikslas – intrigų meistrę suvaidinti kuo įtikinamiau ir tikriau, – neslepia aktorė. – Nepaprastai mėgstu vaidmenis su ryškiu charakteriu. Atskleisti vaidinamo personažo vidinį pasaulį visada yra įdomus, kartais net intriguojantis darbas.

Charakterių paieškai pasitelkiu begales būdų: nuo ieškojimų rašytiniuose šaltiniuose iki bendravimo su panašius likimus ar charakterius turinčiais žmonėmis. Džiaugiuosi, kad gilinantis į vaidmenis man padeda ir įgytas psichologinis išsilavinimas bei patirtis.“

Videometra nuotr./Lina Bražinskaitė
Videometra nuotr./Lina Bražinskaitė

Lina – įvairialypė asmenybė, turinti ne vieną pomėgį: nuo knygų skaitymo, be kurių neįsivaizduoja nė dienos, iki trijų, keturių apsilankymų per savaitę sporto salėje arba laisvalaikio automobilių lenktynių trasoje. Gal todėl aktorei gana lengva persikūnyti į įvairius personažus. Draugai ir kolegos apie Liną sako, kad ji – šiltas, nuoširdus, atviras ir nuolat besišypsantis žmogus, todėl netgi stebisi, kaip filmavimo aikštelėje ji sugeba virsti visai kitokia.

„Jeigu ponia Raimonda turi būti šalta, grubi, pasipūtusi, tai filmavimo aikštelėje persikūnysiu ir į tokią personą“, – tikina aktorė.

Ji įsitikinusi, kad šiandieniniame darbe daug padeda ir ištvermė, kurią įgijo nuo mažens sportuodama.

Videometra nuotr./Lina Bražinskaitė
Videometra nuotr./Lina Bražinskaitė

„Kone 12 metų, visą mokyklinį laikotarpį, šokau profesionaliame šokių kolektyve. Vėliau pamėgau treniruotes sporto salėje. Mėgstu aktyvų laisvalaikį su dviračiais, paspirtukais ar automobiliais. Puiki fizinė forma aktoriui yra būtina: intensyviai filmuojantis ar dirbant su fotografais fotosesijų metu svarbu ne tik išvaizda, bet ir ištvermė. Kita vertus, sportas, kaip ir knygų skaitymas bei kulinarija man yra savotiška meditacija ar „pabėgimas“ į kitą pasaulį – laikas, skirtas tik sau.

Tos ramybės, kai iš savęs nieko nereikalauji, nedaliji savęs kitiems, žiūrovams, publikai, – aktoriui labai reikia, – prisipažįsta. – Atgaivą ir nusiraminimą randu savo šeimoje: su vaikais, tėveliais. Džiaugiuosi, kad mano sūnus ir dukra, kaip ir aš, mėgsta sportą ir aktyvias pramogas, tad laikas drauge mums prabėga nepaprastai smagiai.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

00:40
00:49
00:10

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką