Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 10d. 11:37

Mamai Rock'n'Roll vestuvės atsieis 20 tūkst. litų

Mama Rock'n'Roll
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Mama Rock'n'Roll

Vasarą ištekėti besiruošianti Mama Rock’n’Roll – Laima Tamulytė vestuvių temos nelaiko tabu. Dainininkė noriai pasakojo, kokia yra vestuvių vizija, kokią suknelę žada vilkėti ceremonijos metu, kur leis medaus mėnesį ir kiek visa tai kainuoja.

Paklausta, ką žada veikti vasarą, dainininkė džiugiai sušuko: „Ženysiuos!“ Moteris tikina, kad visą vestuvių šventę organizuoja pati: „Aš esu tas žmogus, kuris visiems kitiems ruošia vestuves, tai būtų labai keista, jei sau jų nedaryčiau pati. Veiklos daug – sodybos, bažnyčios ieškojimas, papuošimai, kvietimai…“ Vis dėlto Mama Rock’n’Roll nepanoro atskleisti nei vestuvių datos, nei tikslios vietos – sodyba, pasak jos, parinkta „graži“, o bažnyčia bus „nuostabi“. 

Dainininkė džiaugiasi šeimos narių iniciatyva vestuvių klausimais – pasak jos, šeimynos pagalba nemenkai palengvina vestuvių rūpesčius. „Kas keisčiausia ir nuostabiausia, man suknelę siūva mano sesuo. Tai yra miela, gera ir šilta. Tortą kepa irgi sesuo. Visai nepergyvenu, kad neisiu su kažkokio dizainerio kurta suknele už kelis tūkstančius litų. Kai vilkėsiu sesers pasiūtą suknią jausiuos daug geriau nei su kažkieno svetimo rūbu. Suknelės modelyje viskas apgalvota, išrinkta: ko nereikia – pridengiam, ką reikia – parodom“, – pasakoja dainininkė.
 
Povestuvinei kelionei Mama Rock’n’Roll pasirinko Turkiją, Kemero kurortą. Čia nuotaka žada pabūti vos savaitėlę, o grįžusi į Lietuvą vėl kbti į darbus: „Važiuoju tenais, atbūnu savaitėlę, turiu tris dienas laisvas ir važiuoju ženyt kitų žmonių, nes visa vasara – vien vedybos, vedybos, jubiliejai, vasaros renginiai... Sako, lietuvių yra trys milijonai, tai labai džiaugiuosi, kad visi jie dar turi švenčių ir moka linksmintis.“
 
Paklausta, kiek kainuos jos vestuvės Mama Rock’n’Roll nesutriko ir prisipažino, kad kaina – svarbus dalykas, mat finansai nėra beribiai: „Kaip bebūtų keista, pasirodo, ir mes taupom – sakiau, jegu nori pasijausti žvaigžde tai sėsk ant eglės viršūnės. O kai supranti, kad esi paprastas žmogus, tai pradedi viską skaičiuoti. Viską suskaičiavus ir apskaičiavus manau, kad mano vestuvės bus eilinės ir paprastos, lietuviškos. Kainuos apie 20000 litų, manau, tai yra protinga suma.“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką