Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mantas Jankavičius: „Man sakydavo: „Būsi žvaigždė“, o aš kartodavau: „Nebūsiu...“

Mantas Jankavičius
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Mantas Jankavičius
Šaltinis: „Žmonės“
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Nesu talentingas“, – atvirame interviu žurnalui „Žmonės“ ne kartą ištarė vienas populiariausių Lietuvos dainininkų Mantas Jankavičius (34). Tačiau jis žino, kad turi tai, kas einant per gyvenimą yra svarbiausia, – drąsos. Dar – avantiūrizmo, noro eksperimentuoti. Turi tai, ko dar prieš dešimt metų nė su žiburiu nebūtų savyje radęs.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Pamenu, dar ne taip seniai draskiausi dėl nežinia ko, nuolat mėčiausi tai šen, tai ten, viską dariau neužtikrintai, dažnai perdegdavau, depresuodavau. Man sakydavo: „Būsi žvaigždė“, o aš panarinęs galvą lyg užstrigusi plokštelė kartodavau: „Nebūsiu...“ Niekada nemaniau, kad šitiek daug gali pakeisti vienas vienintelis projektas...“ – kalbėjo atlikėjas, prisimindamas prieš aštuonerius metus laimėtą „Lietuvos šokių dešimtuką“. Juk būtent tada „iš spuoguoto, kompleksuoto, nevisavertiškumo kamuojamo bičo virtau... gulbe“.

Kino ekranuose rudenį pasirodysiančiame filme „Pakeliui“ Mantas vaidina praeityje šlovės spinduliais besimėgavusį dainininką, kuriam vieną dieną tenka susitaikyti su žiauria realybe – gerbėjų pulkai ištirpo, dėl potraukio į kvaišalus pasiektas dugnas... Vaidmuo davė peno apmąstymams?

„Šis filmas – apie mane. Tiksliau – visais atžvilgiais jis galėtų būti apie mane. Man nebuvo sunku kurti vaidmenį, nes galėjau lengvai įsivaizduoti, ką mano personažas, vardu Pankas (beje, būtent Panku artimiausi draugai mane vadina jau daugybę metų), išgyvena, jaučia“, – – sakė Mantas.

Naujausiame žurnale „Žmonės“ – atviras interviu ir seksualumu trykštanti fotosesija.

„Žmonės“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką