Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mantas Jankavičius sūnums neleis žiūrėti, kaip filme bučiuoja svetimą moterį

Mantas Jankavičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Mantas Jankavičius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

15min.lt konferencijoje dalyvavęs ir į skaitytojų klausimus atsakęs dainininkas, o nuo šiol ir aktorius Mantas Jankavičius prisipažino, kad filmuojantis juostoje „Tadas Blinda. Pradžia“ intymiose scenose mąstė tik apie gerą kadrą, o dėl bučinių su gražuole aktore Agne Ditkovskyte jo žmona Ieva visai nepavyduliavo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Dėl šito ji visai nepergyveno. Labiausiai jaudinosi, kad gavau vaidmenį, nes permiegojau su režisieriumi“, – šmaikštavo M.Jankavičius.

Vyras patikino, kad filmavimo aikštelėje su partnere A.Ditkovskyte jautėsi jaukiai.

„Agnė labai nuostabi aktorė ir moteris. Labai reta tokių moterų aplinkui. Su ja nejaučiau diskomforto. Aišku, meilės scenose buvo tų akimirkų, kai susipažinimo dieną turėjome bučiuotis... Kaip ir sakiau, ji tokia profesionali, kad man labai padėjo ir nesijaučiau neteisingai nusiteikęs. Viskas buvo paprasta ir miela. Romantikos prieš kameras tikrai nėra, kai stovi aplink 15 žmonių, milimetro atstumu apšvietėjai ir kameros. Galvoji tik apie gerą kadrą“, – kalbėjo svieto lygintojo vaidmenį sukūręs dainininkas.

Būtų keista, mano vaikai dar pakankamai maži. Nenorėčiau, kad jie paklaustų, kodėl bučiuojiesi su ta, kuri nepanaši į mano mamą.

M.Jankavičius tvirtino, kad šis filmas jo nepavertė žvaigžde, nes juosta kol kas nepasiekė masinės auditorijos. Mantas įsitikinęs, kad šiam filmui jo vaikai yra per maži (Mantas su žmona Ieva augina ketverių metų sūnų Beną pusės metų amžiaus sūnų Herkų), todėl jie į peržiūrą neatvyks.

„Būtų keista, mano vaikai dar pakankamai maži. Nenorėčiau, kad jie paklaustų, kodėl bučiuojiesi su ta, kuri nepanaši į mano mamą“, – tvirtino jis.

Mantas patikino, kad jam nereikalingos etiketės, nes jis gyvenime nenori būti dainininkas ar transporto viršininkas – svarbiausia yra saviraiška.

„Ar užsikrėtęs kinu viską mesčiau? Nežinau, kas būtų, jei gaučiau pasiūlymą panašu į šitą. Šiandien dainuoju, ryt šoku, poryt žudau žmones... Viskas mano gyvenime vyksta natūraliai“, – šypsojosi aktoriaus darbą išmėginęs vyras.

Jaučiausi pailsėjęs, tad tos dainos sutilpo į mano naują akustinę programą.

Vyras patikino, kad šis filmas jį privertė labiau save pamilti: Mantas užsikrėtė sportu, sveikesniu gyvenimo būdu. „Šie dalykai padėjo man filmavimo aikštelėje, galėjau padaryti pats triukus, nereikėjo naudotis dublerių paslaugomis“, – teigė M.Jankavičius.

Netrukus dainininkas ketina savo gerbėjus nudžiuginti nauja akustine programa, kuriai mintys gimė besifilmuojant juostoje „Tadas Blinda. Pradžia“.

„Po filmavimo puoliau ruošti akustinę programą, su kuria netrukus važiuosiu po Lietuvos miestus. Pats filmas, tie keli mėnesiai, man buvo savotiškas atitrūkimas nuo to, ką visada dariau. Jaučiausi pailsėjęs, tad tos dainos sutilpo į mano naują akustinę programą“, – pasakojo M.Jankavičius.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką