Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 13d. 15:08

Mantas Petruškevičius dekoru stebina palangiškius ir šio miesto svečius

Mantas Petruškevičius
Jevgenija ZUK ir „AA Studio Photography“ nuotr. / Mantas Petruškevičius
Jau ne vienerius metus pagrindinius sostinės restoranus, viešbučius ir butikus dekoruojantis Mantas Petruškevičius vis labiau savo talentą atskleidžia ir kituose miestuose: pavasarį Druskininkuose papuošė Šv. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios fasadą, o dabar dailina vieną pagrindinių šalies kurortų – Palangą.

Šįmet M.Petruškevičius kaip niekada anksčiau daug laiko praleidžia užsienyje dekoruodamas asmenines šventes. Italija, Šveicarija, Prancūzija – pagrindinės jo puošiamų vestuvių kryptys Europoje. Nors ten jis atranda ir kelias dienas poilsio, mielai apsilanko ir šalies pajūryje.

Mantas pastebi, kad Palanga kasmet keičia savo veidą į gerąją pusę. Kas kartą čia atvykti vis maloniau, nes miestas tvarkosi ir gražėja akyse: statomi nauji viešbučiai, naujam gyvenimui prikeliami istoriniai pastatai, gatvės ir parkai, duris atveria nauji modernūs restoranai.

Jevgenijos ZUK nuotr./Manto Petruškevičiaus dekoras
Jevgenijos ZUK nuotr./Manto Petruškevičiaus dekoras

„Didžiausią problemą išskirčiau restoranų ir barų terasas. Palangoje joms didelis dėmesys neskiriamas, kaip pavyzdžiui, didžiuosiuose miestuose. O turėtų būti priešingai, nes terasos įvaizdis traukia klientus užsukti. Juk daugeliui maloniau praleisti laiką ten, kur gražu“, – pastebi jis.

Jevgenijos ZUK nuotr./Manto Petruškevičiaus dekoras
Jevgenijos ZUK nuotr./Manto Petruškevičiaus dekoras

Išskirtiniu dekoru M.Petruškevičius šiais metais papuošė Palangoje veikiančio japoniškų patiekalų restorano „Sushi Masters“ terasą, paversdamas šią vietą jaukiu sodu. Dvi dienas kartu su komanda Mantas restoraną dekoravo geidžiamiausia sodų puošmena – visterijomis, derindamas jas su kitais žalumynais ir medžių šakomis. Dalis augalų – tiesiai iš miško, dalis – aukštos kokybės dirbtiniai.

„AA Studio Photography“ nuotr./Mantas Petruškevičius
„AA Studio Photography“ nuotr./Mantas Petruškevičius

„Niekada nebūna taip, kad atvykęs į būsimo dekoravimo vietą sulaukčiau prašymo, kaip tos erdvės turėtų atrodytų. Malonu, kad pasitikima mano vaizduote ir išmanymu. Ir šis kartas ne išimtis – kabančių sodų tematika visiems tiko ir patiko, o šiam restoranui suteikė išskirtinumo“, – tikina „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“ įkūrėjas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką