Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 31, 15:43

M.Stonkus įkliuvo neblaivus prie vairo: savo kaltę pripažįsta ir atsiprašo

Laidų vedėjas, aktorius ir nuomonės formuotojas Mantas Stonkus įsivėlė į nemalonumus – penktadienio vakarą žinomas vyras prie vairo sėdo apsvaigęs nuo alkoholio ir galiausiai Zarasų rajone buvo sulaikytas policijos pareigūnų. Apie šią situaciją M.Stonkus prabilo ir socialinio tinklo paskyroje.
Mantas Stonkus
Mantas Stonkus / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Informacija, kad policijos pareigūnai penktadienio vakarą sulaikė Mantą Stonku ir jam buvo nustatytas girtumas, 15min pasiekė savaitgalį. Dėl to portalas kreipėsi į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovę Astą Šuminienę.

Nors ji negalėjo įvardyti, ar tai iš tiesų Mantas Stonkus, tačiau paminėjo, jog vyras su automobiliu „Suzuki“ buvo sustabdytas Zarasų rajone, Dusetų miestelyje penktadienį 22.40 val. vakaro. Jam nustatytas 1,67 prom. girtumas.

Policijos atstovė spaudai taip pat nurodė, kad dėl šio įvykio vyksta ikiteisminis tyrimas.

15min savaitgalį bandė susisiekti ir su pačiu M.Stonkumi, tačiau nesėkmingai – vyras į skambučius neatsiliepė. Vis dėlto galiausiai vyras apie nemalonią situaciją prakalbo socialinio tinklo paskyroje.

„Sveiki,

Artimiausi žmonės situaciją jau žino, o dabar noriu, kad sužinotumėt ir jūs, bet iš manęs paties.

Savaitgalį padariau taip, kaip niekada gyvenime negalvojau, kad darysiu – būdamas draugų sodyboj girtas sėdau už automobilio vairo.

Jokios lengvinančios ir mane teisinančios aplinkybės nėra svarbios, nes pats visada atvirai smerkiau besielgiančius panašiai ir buvau įsitikinęs, kad man taip neatsitiks.

Klydau.

Suprantu, kad vairuodamas girtas ne tik sukėliau riziką nukentėt niekuo dėtiems žmonėms, bet ir sugadinau gero tėvo ir vyro įsivaizdavimą savo šeimos nariams.

Prisiimsiu visą pagal rašytus ir nerašytus įstatymus man priklausančią atsakomybę.

Labai atsiprašau žmonių, kurie mane gerbė ir manim tikėjo. Aš jus nuvyliau“, – rašo M.Stonkus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką