Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mantas Stonkus ir Indrė Augustaitytė: „Dėkojame televizijai, kad mus suvedė“

Indrė Augustaitytė ir Mantas Stonkus
V. Ovadnevo nuotr. / Indrė Augustaitytė ir Mantas Stonkus
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

LNK muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“ sėkmingai dalyvaujantis ir humoro laidoje „Dviračio šou“ besifilmuojantis Mantas Stonkus (24) džiaugiasi, kad su savo sužadėtine Indre Augustaityte (24) dirba toje pačioje srityje. Nors pora kartu praleidžia kone 24 valandas per parą, jie vis dar negali vienas kitu atsidžiaugti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Koks buvo Jūsų pirmasis susitikimas, tapęs lemtingu tolesniame gyvenime?

Indrė (toliau I.): Tuo metu aš jau dirbau MTV televizijoje. Prie komandos prisidėjo naujokas – Mantas. Pirmasis įspūdis buvo nekoks. Pagalvojau, kad jis pasipūtęs. Net nenumaniau, jog vėliau Mantas bus mano antroji pusė. Tačiau nuomonę apie jį pakeičiau iš karto, kai ėmėme bendradarbiauti. Dalyvavome bendroje fotosesijoje. Per ją prisiprikolinome... Taip iki šiol ir esame kartu (šypteli).

Mantas (toliau M.): Darbu toje televizijoje nebuvau patenkintas, tačiau, nepaisant visko, visą gyvenimą būsiu dėkingas šiam kanalui, nes ten radau savo gyvenimo meilę – Indrę. Ji man geriausias atlygis už viską.

Kartu kūrėte ir vedėte laidas. Ar nebuvote persisotinę vienas kitu?

I.: Kartu dirbome nemažai. Bent jau man labai patiko virti bendrame kūrybos katile. Tikrai nepavargome vienas nuo kito.

V. Ovadnevo nuotr./Mantas Stonkus ir Indrė Augustaitytė
V. Ovadnevo nuotr./Mantas Stonkus ir Indrė Augustaitytė

M.: Man taip pat gera ir dirbti, ir gyventi su Indre. Tiesą pasakius, darbas drauge mums buvo tarsi išbandymas. Pažiūrėjome, ar ištversime kone kiaurą parą būti kartu. Rezultatas – mums ne problema visą laiką būti dviese.

Ar stebite vienas kito pasirodymus ekrane?

I.: Taip, turime tokią tradiciją. Nepraleidžiame laidos, kurioje vienas ar kitas pasirodo. O po visko aptariame darbą eteryje, pasidalijame mintimis, duodame vienas kitam patarimų. Manau, tai naudinga.

M.: Man labai patinka, kad Indrė ateina į kiekvieną „Žvaigždžių duetų“ filmavimą LNK televizijoje. Tai man suteikia pasitikėjimo, nes žinau, jog tą vakarą bent dvi akys tikrai žiūrės į mane (juokiasi). Be to, kai Indrė būna šalia, žmonės nesiryžta manęs piršti su scenos partnere Vilija Matačiūnaite. Džiaugiuosi, kad iki šiol pavyko išvengti dirbtinai kuriamų skandalų.

Indre, ar sieji savo gyvenimą su televizija?

Taip. Kadangi jau daug metų dirbu šioje srityje, nelabai savęs įsivaizduoju kažkur kitur. Nebūtinai norėčiau dirbti eteryje – be galo daug įdomios veiklos yra ir už kadro. Taip pat domiuosi reklamos sritimi. Teko ir filmuotis reklamose, ir prisidėti prie jų kūrimo.

Mantai, kone visi televizijų projektai, kuriuose dirbai, turėjo humoristinį atspalvį. Ar įsivaizduoji save nauju amplua?

Žinoma, matau save ir kitokį. Ateityje, kai įgysiu daugiau patirties, norėčiau dirbti pokalbių šou. Save įsivaizduoju kaip tokio projekto vedėją. Net nelabai svarbu būtų tokio šou tematika. Manau, turėdamas užtektinai patirties, apie daug ką galėčiau kalbinti pašnekovus.
Ir dar – ateityje labai norėčiau atsikratyti man dirbtinai priklijuotos komiko etiketės. Pats savęs nelaikau humoristu. Tiesiog mano snukis juokingas!

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką