Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2014 kovo 2d. 19:30

Mantas Wizard atsisakė toliau dalyvauti „Šokiuose ant ledo“ – užleido vietą Daumantui Mikučioniui

Agnė Oradauskaitė ir Mantas Wizard
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Agnė Oradauskaitė ir Mantas Wizard

Sekmadienio vakarą LNK televizija žiūrovams tiesiogiai transliavo antrąją „Šokių ant ledo“ laidą, kurios metu dailiojo čiuožimo įgūdžius kino filmų tema demonstravo dešimt porų. Profesionalių čiuožėjų iš Lietuvos ir užsienio partneriais šou metu tapo Lietuvos scenos žvaigždės, porų pasirodymus vertino šou komisija. Laidos pabaigoje paaiškėjo, kuri pora paliko šou – savo noru iš konkurso pasitraukė Mantas Wizard ir Agnė Oradauskaitė.

„Šokiuose ant ledo“ dalyvauja Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionatų dalyvė Ramunė Satkauskaitė ir Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius, verslininkas Daumantas Mikučionis ir dukart Lietuvos dailiojo čiuožimo vicečempionė Aida Rybalko, šokėjas Vytautas Mackonis ir penkiskart Lietuvos čiuožimo čempionė Gintarė Vostrecovaitė, sportinių šokių žvaigždė Katerina Voropaj ir daugkartinis Lietuvos čempionas Aidas Reklys.

Taip pat šou pasirodė sporto žinių vedėja Asta Žukaitė ir daugkartinis Lietuvos čempionas Saulius Ambrulevičius, Erika Vitulskienė ir Ukrainos čempionas, Graikijos šou „Dancing on Ice“ nugalėtojas Andrejus Bekho, magas Mantas Wizard ir tarptautinių varžybų prizininkė Agnė Oradauskaitė, dainininkė Vaida Genytė ir daugkartinis Lietuvos čempionas Tomas Katukevičius, Gintarė Gurevičiūtė ir maskvietis čiuožėjas Aleksejus Rogonovas, Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidentas Petras Nausėda ir gražuolė „Mis Latvija 2010“ Alisa Miškovska.

Dalyvius vertino komisija: televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, aktorė Asta Baukutė, Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko.

„Šokių ant ledo“ vairas patikėtas naujam vedėjų duetui – įvaizdį pakeitusiai aktorei Ingai Jankauskaitei ir šokėjui Andriui Butkui. Šou filmuojamas Vilniaus „Akropolyje“.

Pirmoji ant ledo pasirodė A.Žukaitės ir S.Ambrulevičiaus pora. Jiedu įkūnijo populiaraus serialo „Game of Thrones“ (liet. „Sostų karai“) herojus. Šokis buvo aistringas, jame – daug akrobatinių elementų. Pora atrodė labai charizmatiška, atskleidė aktorinius gebėjimus. Komisijos nariai porai skyrė 21,5 balą iš 24 maksimalių.

„Jums pakišo koją tai, kad pasirodėte pirmi, tačiau esate labai graži pora“, – sakė R.Mikelkevičiūtė. P.Vanagas kalbėjo kitaip: „Susidarė įspūdis, kad ši aikštelė jums – per maža. Reikia ją didinti.“ „Sporte tie, kurie pasirodo pirmieji, niekad negauna geriausių vertinimų, kad kiti galėtų pasitempti“, – aiškino M.Drobiazko.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Saulius Ambrulevičius ir Asta Žukaitė-Nalivaikienė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Saulius Ambrulevičius ir Asta Žukaitė-Nalivaikienė

Agnė Oradauskaitė ir Mantas Wizard – antrieji, užlipę ant ledo. Jiedu įkūnijo „Operos fantomo“ herojus. Mantas ant ledo lipo po sunkios kojos traumos – iki paskutinės akimirkos buvo nežinoma, ar gydytojai jam leis čiuožti. Tačiau jis čiuožė – virpančiomis kojomis, neitin užtikrintas, nedrąsus. Komisija porai skyrė 16,5 balų iš 24 galimų. Praėjusios laidos metu pora sulaukė prasčiausių komisijos įvertinimų.

„Mantai, pamačiau milžinišką postūmį į priekį. Pažiūrėk, prašau, į komisiją: ar matai, kokio lygio žvaigždės tave vertina? Mėgaukis ir imk pasitikėti savimi“, – sakė R.Mikelkevičiūtė. P.Vanagas taip pat įvertino mago pažangą, tačiau ragino dar labiau stengtis.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Agnė Oradauskaitė ir Mantas Wizard
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Agnė Oradauskaitė ir Mantas Wizard

Tretieji ant ledo stojo Alisa Miškovska ir traumą tebesigydantį P.Nausėdą poroje laikinai pakeitęs Andrius Butkus. Akivaizdu, kad A.Butkus – nėra naujokas dailiojo čiuožimo srityje. Žiūrovams pora skyrė romantišką ir jausmingą, taip pat tvirtą ir stiprų pasirodymą. Kadangi poros pasirodymas laidoje buvo šou elementas, bet nekonkursinis, komisijos nariai jo nevertino.

„Butkau, tu suprask: LNK karjerą padarei tik per Ingą Valinskienę. Ir čia tau seksis tik per moterį“, – sakė A.Baukutė, kuri porai žėrė kompimentus: gyrė A.Butkų už talentą, žadėjo karjerą Latvijoje ir pergalę „Šokiuose ant ledo“.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Andrius Butkus ir Alisa Miškovska
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Andrius Butkus ir Alisa Miškovska

Aleksejus Rogonovas ir Gintarė Gurevičiūtė – kita ant ledo lipusi pora. Jiedu šoko vaidindami „Juodąją Gulbę“. Pasirodymo būta išties elegantiško, taip pat su sudėtingais ir efektinais triukais pakėlimais, sukiniais. Komisija jiems skyrė 22,5 balus – daugiau nei prieš tai buvusiems lyderiams A.Žukaitei ir S.Ambrulevičiui.

„Įvaizdis, kurį bandėte sukurti, buvo už širdies griebiantys. Gintarės daryti pakėlimai buvo labai efektingi ir rizikingi. Jei ne mažos klaidelės, būčiau skyręs maksimalų įvertinimą“, – sakė P.Vanagas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Aleksejus Rogonovas ir Gintarė Gurevičiūtė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Aleksejus Rogonovas ir Gintarė Gurevičiūtė

Stanislovas Buškevičius ir Ramunė Satkauskaitė – kita pora, lipusi ant ledo. Politikas žiūrovams pasirodė itin susikaustęs: akivaizdu, kad čiuožti jam nėra drąsu, o ir technikos subtilybių taip greit kaip kiti šou dalyviai jis nespėjo išmokti, įsisavinti. Komisija skyrė 20,5 balų.

M.Drobiazko vertino poros pasirodymą už jausmingumą, tačiau atkreipė dėmesį, kad toms poroms, kuriose neprofesionalas yra vyras, pasirodyti daug sunkiau, mat nepavyksta atlikti sudėtingų triukų.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Stanislovas Buškevičius ir Ramunė Satkauskaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Stanislovas Buškevičius ir Ramunė Satkauskaitė

Aidas Rekys ir Katerina Voropaj paruošė pasirodymą filmo „Greiti ir įsiutę“ tema. Jie pasitelkė specialiuosius efektus: iš pačiūžų leido ugnies kibirkštis. Kaip ir visi, demonstravo triukus: pakėlimus, sukinius. Pasirodymo metu atrodė charizmatiški, energingi, čiuožė užtikrintai. Komisija porai skyrė 23,5 balus iš 24 galimų.

„Pasirodymas visais atžvilgiais buvo vau. Jei tik tie fejerverkai būtų uždegti pasirodymo pabaigoje, tai būtų išvis“, – sakė P.Vanagas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Aidas Rekys ir Katerina Voropaj
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Aidas Rekys ir Katerina Voropaj

Aida Rybalko ir Daumantas Mikučionis – kita pasirodžiusi pora. Jiedu šoko vaizduodami filmą „Graži moteris“. D.Mikučioniui praėjusios laidos metu sekėsi prastai, tačiau šįkart, panašu, ne ką geriau: užkliuvęs jis griuvo ant ledo, tačiau pakilo ir čiuožė toliau. Komisija porai skyrė 16 balų – mažiausiai iš visų.

„Daumantui esu super dosni“, – sakė A.Baukutė, skyrusi vos tris balus. Ji pasirodyme pasigedo užtikrintumo, tikino, kad D.Mikučionis rūpinosi tik savimi, bet ne partnere. P.Vanagas sakė, kad šio dalyvio demonstruota technika – viena geriausių, tačiau buvo per daug klaidų.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Aida Rybalko ir Daumantas Mikučionis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Aida Rybalko ir Daumantas Mikučionis

Andrejus Bekho ir Erika Vituskienė šoko pagal Emilio Vėlyvio filmą „Zero 2“. Nestandartinės kūno linijos Erikai netrukdė išdarinėti triukus, pats Andrejus tapo tikrų tikriausias aktorius Ramūnas Rudokas. Komisija porą įvertino 20,5 balais.

P.Vanagui labai patiko – skyrė 5,5 balus ir gyrė abu šokėjus už paraką, humoro jausmą. M.Drobiazko teigimu, tai – gražiausias vakaro pasirodymas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Andrejus Bekho ir Erika Vitulskienė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Andrejus Bekho ir Erika Vitulskienė

Toliau pasirodė Gintarė Vostrecovaitė ir Vytautas Mackonis. Rytietiškais motyvais paremtas pasirodymas sukaustė žiūrovų dėmesį: pora ant ledo mosikavo kardais, atrodė kaip japonų kovotojai, išdarinėjo sudėtingus triukus. Komisija jiems skyrė 23 balus.

„Viskas buvo taip gražu ir gerai... Taip smarkiai pakėlėte kartelę“, – sakė P.Vanagas. „Šiandien, akivaizdu, jūsų vakaras. Po to, kai praėjusį kartą kritote, atrodo, dirbote dieną naktį“, – sakė R.Mikelkevičiūtė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Gintarė Vostrecovaitė ir Vytautas Mackonis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Gintarė Vostrecovaitė ir Vytautas Mackonis

Tomas Katukevičius ir Vaida Genytė pasirodė paskutinieji, jie įkūnijo filmo „Perl Harboras“ herojus. Romantika čia liejosi per kraštus – žiūrovams papasakota skausmo kupina meilės istorija. Komisija buvo įtikinta: porai skirti 23 balai.

„Noriu jus, Vaida, pagirti už tai, buvote labai susikaupusi“, – sakė A.Baukutė. „Labai gražus numeris. Visa idėja, muzika“, – svarstė M.Drobiazko.

Susumavus pirmuosius rezultatus – komisijos vertinimus ir žiūrovų balsus – paaiškėjo, kad dvi prasčiausiai pasirodžiusios poros yra Daumanto Mikučionio ir Manto Wizard. Abi poros turėjo pakartoti savo šokius ir vėl susikauti dėl išlikimo, jų likimą spręsti turėjo komisija.

Vis dėlto reikalai pakrypo netikėta linkme: M.Wizard atsisakė pakartoti savo šokį ir pats paprašė teisės savo noru pasitraukti iš šou – užleido vietą D.Mikučioniui. Sprendimą jis priėmė dėl to, kad jaučiasi nepajėgus toliau dalyvauti šou – jam trukdo patirta kojos trauma.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Gyvenimas

Indoneziją pamilęs Edgaras – apie pilotę žmoną, priimtą islamą, vietos mafiją ir nusipirktus vaikus

Kultūra

Rašytoja ir vertėja Dalia Staponkutė: „Lietuvių literatūra graikams aktuali“

Aktualu

Teisininkai apie Eligijaus Masiulio „paskolos“ legalizavimą: „Tai dar nieko nereiškia“

Vardai

Princas Harry ir Meghan Markle pirmą kartą renginyje dalyvavo jau kaip vyras ir žmona

Verslas

Palangos verslininkai skundžiasi dar neprasidėjus sezonui: neranda darbuotojų

Sportas

Ukraina apkaltino 35 futbolo klubus dalyvavimu surežisuotų varžybų schemoje

24sek

Kauno „Žalgirio“ sirgaliai: mylimiausią žaidėją nulemia plaukų spalva ir kodėl trečia vieta geriau už auksą

Menininkas Italijoje kuria „Fiat 500“ skulptūrą iš marmuro

Aktualu

Giedrė Liutkevičiūtė: Konfliktiško pokalbio valdymas

22 kartus į Everestą užkopęs nepalietis pagerino savo paties pasiektą pasaulio rekordą

Maistas

Apetitą žadinančios nuotraukos: maisto fotografė pataria, kaip tokias sukurti

Aktualu

Artėjant svarbiam viršūnių susitikimui Šiaurės Korėja griežtina toną

Verslas

Įvertintas Darbo kodekso poveikis: yra trūkumų ir privalumų, bet išvadoms dar anksti

Vardai

Švedų didžėjaus Avicii laidotuvės bus privačios: dalyvaus tik artimiausi žmonės

Pasaulis kišenėje

Naujutėlaitis milžinas už 625 milijonus: į Klaipėdą atplaukė ką tik pakrikštytas kruizinis laivas

Mokslas.IT

Mįslė antropologams: kas įrankiais skerdė raganosius, jeigu žmonės atsirado po pusės milijono metų?

Verslas

Po šešerių metų tyrimo Europos Komisija skelbs sprendimą dėl „Gazprom“

24sek

NBA komandos vadovas: kodėl „Raptors“ neišmainys Jono Valančiūno?

Pasaulis kišenėje

Turkiškų atostogų prisiminimai: kaip namuose pasigaminti tikrą kebabą

Gyvenimas

8 kasdieniai įpročiai, kurie padės dietos rezultatais džiaugtis ilgiau

Naujienos

Gyvenimas

Indoneziją pamilęs Edgaras – apie pilotę žmoną, priimtą islamą, vietos mafiją ir nusipirktus vaikus

Kultūra

Rašytoja ir vertėja Dalia Staponkutė: „Lietuvių literatūra graikams aktuali“

Aktualu

Teisininkai apie Eligijaus Masiulio „paskolos“ legalizavimą: „Tai dar nieko nereiškia“

Vardai

Princas Harry ir Meghan Markle pirmą kartą renginyje dalyvavo jau kaip vyras ir žmona

Verslas

Palangos verslininkai skundžiasi dar neprasidėjus sezonui: neranda darbuotojų

Sportas

Ukraina apkaltino 35 futbolo klubus dalyvavimu surežisuotų varžybų schemoje

24sek

Kauno „Žalgirio“ sirgaliai: mylimiausią žaidėją nulemia plaukų spalva ir kodėl trečia vieta geriau už auksą

Menininkas Italijoje kuria „Fiat 500“ skulptūrą iš marmuro

Aktualu

Giedrė Liutkevičiūtė: Konfliktiško pokalbio valdymas

22 kartus į Everestą užkopęs nepalietis pagerino savo paties pasiektą pasaulio rekordą

Maistas

Apetitą žadinančios nuotraukos: maisto fotografė pataria, kaip tokias sukurti

Aktualu

Artėjant svarbiam viršūnių susitikimui Šiaurės Korėja griežtina toną

Verslas

Įvertintas Darbo kodekso poveikis: yra trūkumų ir privalumų, bet išvadoms dar anksti

Vardai

Švedų didžėjaus Avicii laidotuvės bus privačios: dalyvaus tik artimiausi žmonės

Pasaulis kišenėje

Naujutėlaitis milžinas už 625 milijonus: į Klaipėdą atplaukė ką tik pakrikštytas kruizinis laivas

Mokslas.IT

Mįslė antropologams: kas įrankiais skerdė raganosius, jeigu žmonės atsirado po pusės milijono metų?

Verslas

Po šešerių metų tyrimo Europos Komisija skelbs sprendimą dėl „Gazprom“

24sek

NBA komandos vadovas: kodėl „Raptors“ neišmainys Jono Valančiūno?

Pasaulis kišenėje

Turkiškų atostogų prisiminimai: kaip namuose pasigaminti tikrą kebabą

Gyvenimas

8 kasdieniai įpročiai, kurie padės dietos rezultatais džiaugtis ilgiau

Metas rinktis

Maistas

Laikas griliui

Išlaikyk atostogų ritmą

Melga

Sveikata

Automobilių švaros centras AINAVA

Ryškiems įvarčiams

Pasaulis kišenėje

Sulčių nauda

Daugiau skonio

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką