Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 31d. 09:06

Mantas Wizard fotosesijoje atskleidė kitą savo pusę: koks jis be iliuzionisto frako

Mantas Wizard
„Fotogenijų“ nuotr. / Mantas Wizard

Su plačiausia šypsena veide, spindinčiomis akimis, norintis draugiškai paplepėti, o gal net ir parodyti magišką triuką – taip visuomet atrodo iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius-Wizard. Nors tai jo visiškai nevargina, anaiptol – džiugina, tačiau su naujais metais Mantas fotosesijoje sumanė parodyti kitą, rimtesniąją, savo pusę bei kasdienį stilių: „Juk frako visą laiką nevilkiu“, – juokiasi jis.

Kaip sakoma, nauji metai – nauja pradžia. Tik Mantas Wizard teigia, kad jam naujos pradžios nereikia – patenkintas viskuo, ką turi šiandien. Tačiau prasidėjusius metus jis norėjo įamžinti su fotosesija, kurioje parodytų tai, kas lieka už kadro, koks jis būna kiekvieną dieną ir kokį jį mato tik artimiausieji.

„Šis gruodis buvo labai darbingas, sėkmingas, kupinas didelių, smagių renginių, įgijau daug naujos patirties. Artėjant naujiesiems metams man norėjosi naujų vėjų, todėl sugalvojau pasidaryti fotosesiją, kuri būtų kitokia nei visada. Visada pozuodavau kaip magas su cilindru, juodu apsiaustu, asistentėmis... Todėl dabar norėjau ne Manto Wizard, o tiesiog Manto fotosesijos, kuri parodytų, koks aš esu kasdienybėje – su odiniu švarku, džinsais... Norėjau atskleisti tą kasdienišką, žmogiškąją pusę“, – 15min pasakojo Mantas Wizard.

„Fotogenijų“ nuotr./Mantas Wizard
„Fotogenijų“ nuotr./Mantas Wizard

Tad į pagalbą pasikvietęs draugų komandą, jis sako, rezultatu liko be galo patenkintas: „Kadangi gerai sutariu su „Fotogenijais“ – Nagliu ir Simona, pasitikėjau jais šiuo klausimu. Mes stengėmės naują etapą atverti atskleidžiant šiek tiek kitokį mano veidą. Taip pat fotosesijoje man padėjo stilistė Glorija Gžimailaitė, pakonsultavusi dėl aprangos, ir su kuria, manau, pavyko pasiekti tokį magišką minimalizmą.“

Be frako – neatpažįstamas

Mantas Wizard prisipažino, kad aplinkiniai kartais jo neatpažįsta, kai jis tiesiog vilki patogius, kasdienius drabužius: „Būna net tokių momentų, kai žmonės perklausia: „Čia jūs tas Mantas? Geras, koks jūs jaunas!“. Būna, kad pažįsta veidą, bet nežino, iš kur – giria, kad gražiai dainuoju, ar praneša, kad kažkokiame projekte už mane balsuoja.“

Tačiau jis sako, nuo nuolatinio dėmesio nepavargsta, anaiptol – mėgaujasi juo. Tokiose situacijose nepatenkinti lieka nebent draugai – leidžiant laiką kartu, jiems tenka tų pačių gerbėjų juokelių per vakarą girdėti daugybę kartų.

„Darbą ir savo asmeninį gyvenimą išmokau atskirti labai anksti. Tačiau tiesą sakant, tikrai nepavargstu nuo savo įvaizdžio. Atvirkščiai, man labai smagu, kai kasdien prie manęs prieina žmonės, prašo parodyti kokį triuką ar pajuokauja: pradangink mano žmoną. Tikrai džiaugiuosi, kad magija yra mano gyvenimo dalis, bet aš taip pat turiu savo žmogiškųjų savybių.

Kasdienybėje man patinka būti tiesiog su džinsais, nesišukavusiam, nesiskutusiam ir atsipalaidavusiam. Negali visą laiką būti pasitempęs. Į sceną man tikrai smagu išeiti pasipuošus. Man kiekvienas pasirodymas yra šventė, o ne darbas, ir į šventę norisi eiti su tvarkingais batais, su smokingu – parodyti pagarbą ir žiūrovui“, – kalbėjo Mantas.

„Fotogenijų“ nuotr./Mantas Wizard
„Fotogenijų“ nuotr./Mantas Wizard

Tad naujoje fotosesijoje Mantas pozuoja be magiškų atributų. Jis čia yra tikrasis Mantas Žmuidinavičius, o ne Wizard, toks, koks būna nulipęs nuo scenos, kostiumus padėjęs į šalį ir kartais norintis atsiriboti nuo darbų.

„Fotosesijoje yra du mano veidai: vienos nuotraukos nespalvotos, kuriose esu susikaupęs, rimtas. Kadangi baigiau filosofijos studijas, mano širdy vis dar tūno tas filosofas, mėgstantis paskaityti senus užrašus, knygas, paklausyti kokių paskaitų, nes iš tikrųjų labai pasiilgstu intelektualiojo darbo.

Kita mano pusė – linksma, besišypsanti ir paprasta – spalvingose nuotraukose esu toks, koks esu gyvenime, kokį mane mato kasdien draugai, artimiausi žmonės““, – pasakojo jis.

„Fotogenijų“ nuotr./Mantas Wizard
„Fotogenijų“ nuotr./Mantas Wizard

Ir sako, kad šios abi pusės tarpusavyje sukuria puikų derinį tiek darbe, tiek gyvenime: „Kai pradėjau dirbti, visi magai buvo labai susikaupę, todėl aš nusprendžiau scenoje būti šiek tiek kitoks. Norėjau, kad viskas vyktų lengvai, smagiai, kad su publika gerai leistumėme laiką. Bet nesu aš juk visada išsišiepęs, ta filosofiška pusė yra visada šalia. Mama man yra sakiusi, kad aš niekada nebuvau vaikas, visada buvau suaugęs žmogus, nes mėgdavau bendrauti su vyresniais rimtomis temomis.“

Savo gyvenime nieko nekeistų

Mantas sako, kad prieš naujus metus jis tiek dirbo, kad neturėjo nė laisvos akimirkos prisėsti ir apgalvoti, kokie metai buvo ir ko jis tikisi iš ateinančių. Tačiau jam to ir nereikia, jis sako, kas keletą dienų susimąsto, ar yra laimingas.

„Tiesą sakant, nelabai tikiu naujamečiais pažadais. Tikrai nedalinu pažadų, kad nuo pirmadienio pradėsiu sveikiau maitintis ar eiti į sporto klubą. Aš dažnai apgalvoju, koks mano gyvenimas, ir paprašau tik vieno – kad niekas nesikeistų ir toliau viskas taip sėkmingai vyktų, kad gyvenčiau įdomiai, gaučiau naujų patirčių, pamokų. Man atrodo, kad kur kas svarbiau gyventi turiningai nei turtingai.

„Fotogenijų“ nuotr./Mantas Wizard
„Fotogenijų“ nuotr./Mantas Wizard

Per Kalėdas gavau loterijos bilietą su palinkėjimu, kad laimėčiau milijoną. Bet tada pagalvojau, kad jei ir laimėčiau, lygiai tą patį veikčiau: važiuočiau į renginius, gyvenčiau taip, kaip gyvenu dabar. Tai manau, kad tai visai neblogas rodiklis, kad viskas gerai mano gyvenime klostosi“, – šypsojosi Mantas Wizard.

Mantui ir darbas yra kaip didžiausia šventė. Jis tikina, kad net renginių, kuriuose tenka dirbti per šventes, į nieką nekeistų: „Kūčios, Kalėdos man labai svarbios šventės. Labai myliu savo šeimą, todėl su jais praleidžiu šį laiką. O Naujieji metai man yra tiesiog darbymetis. Man visada smagu dirbti, matyti švenčiančius žmones. Tiesą sakant, jau neįsivaizduoju, kaip tektų švęsti su draugais.

Šįmet turėjau pasirodymus prieš 12 valandą ir iškart po vidurnakčio. Tai Naujuosius sutikau persirengimo kambary, su savo komanda, sagstydamasis fraką, nemačiau jokių fejerverkų... Bet tada pagalvojau – norėčiau kuo daugiau turėti tokių Naujųjų metų, kai galėčiau rengti pasirodymus ir tuo mėgautis“, – šypsojosi iliuzionistas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką