Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 1d. 13:15

Mantas Žmuidinavičius-Wizard: „Nepamenu, kada jaučiausi toks laimingas“ (papildyta rugsėjo 1 d.)

Mantas Žmuidinavičius-Wizard
Mariaus Žičiaus nuotr. / Mantas Žmuidinavičius-Wizard

Nuo intensyvių darbų, draugų ir pramogų šurmulio, pasaulio iliuzionistų čempionato įtampos, pagaliau – viešai vis dar aptarinėjamų asmeninio gyvenimo permainų magas Mantas Žmuidinavičius-Wizard (27) pabėgo į Žemaičių Naumiestį. „Čia esu tik Mantas“, – džiaugiasi vaišindamas medumi pagardinta mėtų arbata ramioje senelių sodyboje.

Kaip iliuzionistas atostogauja?

Mano kasdienis gyvenimo ritmas nesutampa su normalių žmonių: dirbu vakarais, naktimis. Pastaruoju metu Vilniuje mane supa daug triukšmo – vakarėliai, šou programos. O čia dienas leidžiu priešingai – ramybėje, vienatvėje, susikaupęs – užsidaręs savo dvasiniame kiaute. Ilsėdamasis daug skaitau, kai ką repetuoju, kuriu, kasdien kalbuosi su savo devyniasdešimt ketverių seneliu, bendrauju su šeima. 
Atvažiavus į Žemaičių Naumiestį sostinė tampa labai labai toli, ir visos problemos  greitai nutolsta, išsisprendžia. Įdomiausia, kad čia būdamas vienas niekada nesijaučiu liūdnas ar vienišas.

Nebeliūdi dėl pavasarį nutrūkusios draugystės su LNK žinių orų pranešėja Karolina Liukaityte, kuri daug metų buvo ir tavo asistentė? 

Daug kas manęs to klausia. Visiems sakau, kad jaučiuosi puikiai. Mūsų draugystė truko beveik šešerius metus. Tas etapas buvo be galo gražus, laimingas, labai turiningas. Už tai esu dėkingas likimui. Tikiuosi, kad tas laikas puikus buvo mums abiem... Kai viskas pradėjo keistis, gana tvarkingai, pozityviai, be didelių dramų ir aistrų išsiskyrėme. Gal taip ramiai tai baigėsi, nes įvyko ne per vieną dieną. Be to, esu toks nepataisomas optimistas! Aplink mane daug žmonių su vidine šviesa. Pats stengiuosi išsaugoti šviesos kupiną požiūrį į pasaulį. 

Judu atrodėte neišskiriami...

Gal ir mums taip atrodė... Pastarieji metai ir vienam, ir kitam buvo kupini įvykių. Labai keitėsi abiejų karjeros, televizija suteikė daugiau žinomumo. Jauni žmonės auga ir keičiasi. Natūralu, kad susitinka, draugauja, skiriasi... Nieko čia baisaus, jokios tragedijos neįvyko.
Prieš keletą metų gyvenimas be Karolinos man atrodė neįsivaizduojamas. O dabar tai – pasibaigęs etapas. Labai gražus periodas, iš kurio neprisimenu nieko blogo. Tačiau tai – jau praeitis. Padėjau tašką – prasideda naujas ir visai smagus laikas: su naujais draugais, pažintimis. Ir aš pats dabar – kitoks. 

Asmeninio archyvo nuotr./Mantas Wizard
Asmeninio archyvo nuotr./Mantas Wizard

Spaudoje jau šmėžuoja nuotraukos, kuriose – ir Karolina su kitu, ir tu su kita.  

Istorija ta, kad apie tą savo kitą iki šiol nieko nepasakojau (juokiasi). Iš tiesų nesu su kita. Turiu labai gerą, artimą draugę Ievą. Mudu puikiai sutariame, šauniai bendraujame. Drauge nuėjome į keletą vakarėlių, buvome nufotografuoti ir žiniasklaidos supiršti. Tačiau tam pagrindo nėra. Žurnalistai puolė klausinėti, ar draugaujame, – vengiau atsakymų, norėjau, kad asmeninis gyvenimas, kaip ir magija, liktų paslaptis. Iš tiesų mano širdis dabar laisva ir man tokio laiko labai reikia. Noriu pabūti su savimi, džiaugtis jaunyste, vaikščioti į pasimatymus. Nepatikėsite, bet nepamenu, kada jaučiausi toks laimingas.

Anksčiau mano gyvenimo epicentre buvo vienas žmogus, o dabar ta tuštuma užsipildė įdomiomis naujomis pažintimis. Jei viename ar kitame renginyje mane pamatote su panele, tai dar nieko nereiškia! Apie naujus santykius kol kas negalvoju, nesvajoju ir jų net nenorėčiau. Dėl daugelio priežasčių...

Tiesa, kad neseniai Anglijoje vykusiame pasaulio iliuzionistų čempionate buvai su Karolina?

Taip, tai buvo mūsų paskutinis pasirodymas kartu. Kadangi ne vienus metus su ja prie to numerio dirbome, nenorėjau to patikėti niekam kitam. Į čempionatą vykome kaip  kolegos. 

Kas ją pakeis scenoje?

Jau pradedu dirbti su profesionalia, šaunia, charizmatiška šokėja. Tai iš televizijos šiek tiek žinomas žmogus. Nesakysiu, kas ji, kol dar nebuvo bendrų pasirodymų, kol nežinome, kaip seksis. 

Gal nauja partnerė taps nauja mylimąja?

Televizijos šokių projektas mane išmokė, kad geriausia, kai profesiniai santykiai tik tokie ir lieka. Labai bijau, kad kada nors gailėsiuosi to, ką dabar garsiai sakau, bet visgi tikriausiai nebenorėčiau maišyti meilės ir darbo. Tuo pastaruoju metu įsitikinau ne kartą.  

Naują gyvenimo etapą pradedi net pakeitęs šukuoseną? Vizitas pas kirpėją vyrams pakelia nuotaiką, kaip ir moterims?  

Priklauso nuo vyro (juokiasi). Kitam gal reikia nueiti į sporto salę padaužyti kriaušės. Aš darau viską: ir sportuoju, ir einu kirptis. Plaukus nusitrumpinau siekdamas pasikeisti. Jaučiu, kad esu ant naujo gyvenimo etapo slenksčio. Noriu į jį žengti kitoks. Dvylika metų neturėjau tokio trumpumo plaukų. Nuėjau pas bičiulį kirpėją ir leidau su mano plaukais daryti, ką nori. 

Atrodai ir lieknesnis!

Nors esu iliuzionistas, o ne magas, manęs žmonės kartais klausia, kokia geriausia dieta. Atsakau, kad geriausiai padeda laiminga arba nelaiminga meilė (juokiasi).  Tačiau mano penkių kilogramų dingimo paslaptis paprastesnė: renginiai, darbas ir sporto salė. Televizijos šokių projekte susipažinau su kultūristu Dainiumi Barzinsku. Jis pakvietė ateiti sportuoti. Sublogti padėjo ir intensyvus gyvenimas, ir stresiukai, kurių pastaruoju metu patyriau.  

Ir atostogos, ir vasara tuoj baigsis. Koks turėtų būti tavo ruduo?

Matyt, labai intensyvus. Esu pakviestas pasirodyti iliuzionistų kongrese Ispanijoje. Kuriu naują, visai kitokį, nei iki šiol rodyti, šou numerį – su tūkstančiu popierinių drugelių, skraidančiu smuiku. Laukia darbas su nauja partnere.  
Tačiau labai norėčiau, kad niekur nedingtų pagrindiniai dalykai: mylimas menas, įdomių bohemiškų draugų šurmulys. Suvokiau, kad materialinės vertybės neatneša laimės. Gyvenimas susideda iš mažų stebuklingų dalykėlių. Dievinu tai. Vakar ant jūros kranto kalbėjausi su artiste iš Australijos, šįvakar sėdėsiu pievoje su knyga, taure vyno ir gabalėliu parmezano. Pasirodo, tuose dalykuose gali tilpti visas pasaulis!

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką