Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 31d. 10:05

Manto Wizard staigmena gerbėjams: triukus paruošė pagal karantino aktualijas

Mantas Wizard
Asmeninio albumo nuotr. / Mantas Wizard

Iliuzionistas ir renginių vedėjas Mantas Wizard neslepia, jog kaip ir visiems, taip ir jam, karantinas sustabdė įprastą gyvenimo ritmą. Žinomam artistui teko atšaukti arba perkelti geresniems laikams daugybę renginių. „Iliuzijos menas yra mano gyvenimo dalis, tad noriu žmones, gyvenančius karantino sąlygomis ir leidžiančius laiką namuose, pradžiuginti bei padovanoti jiems nors truputį magijos“, – sako M.Wizard. 

Šiuo karantino laikotarpiu iliuzionistas sukūrė keletą naujų trumpų triukų, juos nufilmavo ir taip sumanė pralinksminti savo socialinių tinklų draugus bei sekėjus. „Juk socialiniai tinklai šiuo metu yra bene vienintelė mūsų bendravimo ir susibūrimo erdvė“, – teigia M.Wizard.

Netgi rekvizitus naujausiems savo triukams artistas pasirinko neatsitiktinai. „Savaime suprantama, kad šiais laikais reikia ne kortų triukų, ar taukti triušius iš dėžučių, – šypsodamasis sako M.Wizard. – Tad kortas paverčiu naudingais daiktais, o iš skrybėlės traukiu deficitines prekes, tarkim medicininę kaukę.“ Vaizdo klipų formatas paprastas ir betarpiškas: artistas filmavosi namuose, paprastoje aplinkoje, be dekoracijų, nepasipuošęs sceniniu kostiumu.

M.Wizard triukai - vaizdo įrašuose:

Pasak M.Wizard, šie filmukai turi dvi misijas: praskaidrinti žiūrovų nuotaiką ir kaip socialinis miniprojektas, kviečiantis atkreipti dėmesį į tai, kas dabar ypač svarbu: rankų higiena, vitaminai ir pan.

„Mes visi esame šios sudėtingos kovos su virusu dalimi. Šiuolaikiniam veikliam žmogui gali būti sudėtingas toks staigiai sulėtėjęs gyvenimo tempas, socialinė izoliacija. Manau, daugelis nerimaujame ir stebime informaciją socialiniuose tinkluose. Norėjau žiūrovams padovanoti nors truputėlį džiaugsmo ir magijos“, – apie savo sumanymą kalba Mantas.

Asmeninio albumo nuotr. /Mantas Wizard
Asmeninio albumo nuotr. /Mantas Wizard

M.Wizard neslepia anksčiau pagalvodavęs, kaip jam būtų sunku gyventi be to, kas yra jo gyvenimo ypač svarbi dalis: be scenos, žmonių, renginių ir susitikimų su draugais.

„Aiškiai suvokiu situacijos, kokioje dabar esame, svarbą, tad saviizoliaciją priimti nebuvo sunku. Išduosiu paslaptį: apskritai savo laisvu laiku ir anksčiau mėgdavau vienatvę, buvimą savo namuose. Šiomis dienomis skaitau krūvas knygų ir žiūriu filmus, kuriems anksčiau pristigdavau laiko. Iš naujo skaitau studijų metais įsigytus filosofų darbus, psichologinę literatūrą, stengiuosi šį laiką skirti savišvietai. Be abejo, nepamirštu ir magijos. Mokausi naujų triukų, ruošiu naujus pasirodymus ir, tikiuosi, po šio nelengvo periodo vėl galėsiu džiuginti žmones“, – viliasi pašnekovas.

Gal ne visi žino, kad M.Wizard yra studijavęs filosofiją ir psichologiją. Žinomas vyras pastaruoju metu dažnai galvoja apie tai, kaip žmones veikia pastarųjų dienų naujienų srautas.

„Natūralu, kad visi nerimaujame. Sulėtinti gyvenimo tempą ir pabūti su savimi yra tikrai sudėtinga. Visgi, siūlyčiau elgtis atsakingai savo ir kitų atžvilgiu. Taip pat svarbu nepamiršti, kad ne tik virusas, bet ir nerimas užkrečiami. Tad itin svarbu išlaikyti optimizmą, pasidžiaugti mažais gyvenimo malonumais, o kartais ir pasijuokti, juk tai – puikus vitamino C šaltinis. Todėl ir parengiau šiuos klipukus, kad praskaidrinčiau visų nuotaiką šiuo sudėtingu laiku”, – sako Mantas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:49
29:41
07:48

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką