Dabar populiaru
Publikuota: 2018 birželio 19d. 16:46

Maratonininkė D.Lobačevskė ir irkluotojas M.Griškonis su dukra fotosesijoje įsiamžino lyg modeliai

Diana Lobačevskė ir Mindaugas Griškonis su dukra
Dariaus Kučio nuotr. / Diana Lobačevskė ir Mindaugas Griškonis su dukra

Vieni garsiausių Lietuvos sportininkų, maratonininkė Diana Lobačevskė ir irkluotojas Mindaugas Griškonis bei jų dukrelė Atėnė tapo modeliais. Šeima dalyvavo specialioje fotosesijoje, kurioje drauge pozavo vilkėdami drabužius su senoviniu lietuvišku simboliu.

„Šių drabužių kūrėjai susirado mano vyrą Mindaugą, o vėliau pakvietė ir visą mūsų šeimą. Matavomės, apžiūrėjome, iš kokios medžiagos yra šie drabužiai, grožėjomės, fotografavomės. Mus sužavėjo, kad pagrindinis simbolis yra pasaga, taip pat ir Lietuvos vėliavos spalvos. Mums, sportininkams, tai labai aktualu“, – kalbėjo sportininkė, pasipuošusi „SvLines“ drabužiais.

Nuo neatmenamų laikų daugelis pasagą laiko ypatingu simboliu. Dažniausiai manoma, jog pasaga neša laimę jos savininkui, apsaugo nepriklausomai nuo to, ar jis tiki šia ypatinga jos galia, ar ne.

Dariaus Kučio nuotr./Diana Lobačevskė ir Mindaugas Griškonis su dukra
Dariaus Kučio nuotr./Diana Lobačevskė ir Mindaugas Griškonis su dukra

„Tikiu talismanais. Pasaga tikrai neša sėkmę, laimę, suteikia apsaugą nuo to, kas negera. Svarbiausia yra tuo tikėti. O jei yra tikėjimas – viskas visuomet būna gerai. Esu ne kartą tuo įsitikinusi“, – kalbėjo D.Lobačevskė. Moteris atskleidė turinti ir dar vieną talismaną – močiutės dovanotą rožinį.

Dianai taip pat buvo smagu pasipuošti tokiais pat drabužiais su dukrele. Tiesa, fotosesijos metu dukrelė Atėnė iš pradžių slapstėsi nuo fotobjektyvo, tačiau neilgai trukus atsipalaidavo, apsiprato su jai rodomu dėmesiu.

„Paskui su vyru labai nustebome, kaip ji pozavo. Turiu net nusifilmavusi, kaip ji stengėsi prieš kamerą, kaip vaidino. Buvo taip gražu žiūrėti, mus abu su Mindaugu labai sužavėjo. Jai tai buvo pirmas kartas, todėl ir įspūdžiai puikūs“, – šypsodamasi fotosesiją prisiminė D.Lobačevskė.

Dariaus Kučio nuotr./Diana Lobačevskė ir Mindaugas Griškonis su dukra
Dariaus Kučio nuotr./Diana Lobačevskė ir Mindaugas Griškonis su dukra

„SvLines“ įkūrėja Svajūnė Benuškevičienė pasakojo, kad jai buvo svarbu, jog sėkmės talismaną būtų galima turėti tiesiog vilkint drabužį.

„Pasaga nuo senų senovės laikoma sėkmės ir laimės talismanu, saugančiu nuo nelaimių ir pikta linkinčių žmonių. Ir šis tikėjimas gyvas iki šiol. Viršutinė pasaga rageliais žemyn reiškia visur nepaliaujamai besiliejančią globą ir malonę. Tuo tarpu pasaga rageliais į viršų – tai amžina ir nesibaigianti laimė. Kartu šios pasagėlės simbolizuoja magišką galią, dovanojančią nepaliaujamą santarvę ir gerovę jų savininkui“, – pasakojo S.Benuškevičienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

10:00
05:09
01:42

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką