Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 18d. 16:08

Marių Jampolskį žmona Renata per gimtadienį stebino pramogomis žirgyne ir aerodrome

Marius Jampolskis ruošiasi skrydžiui
Asmeninio albumo nuotr. / Marius Jampolskis ruošiasi skrydžiui

Aktoriui Mariui Jampolskiui pirmadienį suėjo 36-eri. Gimtadienio proga žmona Renata jį pasveikino itin originaliai: pradžioje pakvietė pajodinėti žirgais, vėliau – paskraidyti sportiniu lėktuvu.

Žmonės.lt M.Jampolskis sakė, kad apie žmonos organizuojamas gimtadienines atrakcijas jis nieko nežinojo, taigi visa diena jam – didelė staigmena. 

Visų pirma Marius ir Renata Jampolskiai nuvyko į Naujadvaro žirgyną Trakų rajone, kur M.Jampolskis jodinėjo gamtoje. „Man patinka žirgai, taigi ši pramoga, žinoma, taip pat labai patiko. Tik Renata nejojo –gal bijojo? Išleido mane kartu su šeimininke“, – Žmonės.lt pasakojo jis. 

Vėliau pora nuvyko į Paluknės aerodromą, kur M.Jampolskio laukė dar viena pramoga: skrydis sportiniu lėktuvu „VL-3 Evolution“. Tokiu lėktuvu Marius skrido pirmąkart, pakilęs į dangų apsuko kelis ratus virš Trakų. 

„Prieš skrydį suvalgiau kibinus, taigi bijojau, kad skrendant visi viduriai „iššoks“. Bet viskas buvo gerai – padarėme „mirties kilpą“, o vėliau ir pats paprašiau ekstremalesnių viražų. Man žiauriai patiko“, – entuziastingai pasakojo jis. 

Asmeninio albumo nuotr./Marius Jampolskis
Asmeninio albumo nuotr./Marius Jampolskis

Tačiau tai – dar ne viskas, ką Renata suplanavo M.Jampolskio gimtadienio proga. „Taip supratau, kad tai – dar ne viskas. Mane jau kažkur veža, tik nežinau, kur. Pats nieko neplanavau – kaip suprantu, viskas suplanuota už mane“, – juokėsi aktorius. 

Ši gimtadieninė Renatos staigmena Mariui – ne pirmoji. Štai per vieną gimtadienį ji aktorių nustebino taip pat labai originaliai: „Tada kaip tik grįžau iš Anglijos, kai Renata paskambino ir pasakė, kad nesikviesčiau taksi. Ji atvažiavo su limuzinu, iššoko su tortu rankose... Apvažiavome visą Vilnių, tada grįžome namo, o ten – visi susirinkę: tėvai, draugai... Visi laukė, kada grįšiu.“

Tuo tarpu pats Marius į žmonos gimtadienio šventes žvelgia kur kas paprasčiau – staigmenų neorganizuoja, bet stengiasi, kad kiekviena Renatos sukaktis būtų atšvęsta keliaujant. „Paprastai per jos gimtadienį būname išvykę į užsienį. Šį, pavyzdžiui, atšvęsime Venecijoje“, – atskleidė. 

Asmeninio albumo nuotr./Marius Jampolskis aerodrome
Asmeninio albumo nuotr./Marius Jampolskis aerodrome

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

01:02
23:03
01:29

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką