Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Marių Jampolskį biatlono treniruotėje persekiojo kuriozai

Marius Jampolskis
TV6 nuotr. / Marius Jampolskis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Biatlonas – iš slidinėjimo iš šaudymo susidedanti žiemos dvikovė, kurią Ignalinoje savo kailiu išbandė aktorius Marius Jampolskis. TV6 laidos „Atrask žiemos sportą“ vedėja Vlada Musvydaitė prisipažino, kad seniai tiek juokėsi, nes jau nuo pirmųjų akimirkų jos partnerį persekiojo kuriozai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Mums sunkiai sekėsi išstovėti ant slidžių, nes sportinės slidės gerokai skiriasi nuo turistinių ar tų, su kuriomis esame čiuožę vaikystėje. Abu apsijuokėme ir tada, kai pasiėmėme slidžių lazdas ir tik tada bandėme užsidėti ant nugaros šautuvus“, – pasakojo Vl.Musvydaitė.

Stebėdamas naujokus Lietuvos biatlono čempionas Karolis Zlatkauskas laikėsi santūriai, tačiau galiausiai pratrūko kvatotis, kai pastebėjo, kad M.Jampolskis slidininko tampres apsimovęs atvirkščiai.

TV6 nuotr. /Marius Jampolskis ir Vlada Musvydaitė
TV6 nuotr. /Marius Jampolskis ir Vlada Musvydaitė

Nesisekė aktoriui ir šaudymo rungtyje. Atsigulęs ant žemės ir pasiruošęs šaudyti, tik po trenerio replikos M.Jampolskis pamatė, kad šautuvą laiko aukštyn kojomis.

„Supratau, kad biatlonas yra tikrai tvirtų žmonių sportas, kuriame labai svarbu ištvermė, savitvarda, atsparumas šalčiui ir šalti nervai. Ypač susinervinau, kai profesionalas ratuką apčiuožė gal per dešimt sekundžių, o aš vargau gerą pusvalandį. Atsigulti su slidėmis ant žemės irgi, pasirodo, nėra taip paprasta“, – įspūdžiais dalinosi aktorius.

TV6 nuotr. /Marius Jampolskis ir Vlada Musvydaitė
TV6 nuotr. /Marius Jampolskis ir Vlada Musvydaitė

Neįprasta M.Jampolskiui buvo ir aptempta biatlonininkų apranga. Tokius drabužius vyras vilkėjo pirmąjį kartą, todėl ne iš karto suprato, kodėl filmavimui įpusėjus ir treniruotę vedęs K.Zlatkauskas, ir kūrybinė komanda prapliupo juoktis.

„Aš irgi galiu pasijuokti iš biatlonininkų, nes atsigulę ant žemės su slidėmis šaudyti jie atrodo kaip varlės ant ledo. O jei rimtai, tai iš tiesų gerbiu šios sporto šakos atstovus, nes greitai čiuožti ir paskui sustojus, kai toks smarkus pulsas, dar taikliai šaudyti – iš tiesų yra labai sunku“, – kalbėjo aktorius.

Smagiausi M.Jampolskio nuotykiai biatlono trasoje – vasario 7-ąją šviečiamojo pobūdžio laidoje „Atrask žiemos sportą“ per TV6. O visas olimpines biatlono varžybas Sočyje stebėkite drauge su oficialiu transliuotoju „Viasat“ per šešis papildomus specialiai olimpinėms žaidynėms sukurtus raiškiosios televizijos (HD) kanalus.

TV6 nuotr. /Marius Jampolskis ir Vlada Musvydaitė
TV6 nuotr. /Marius Jampolskis ir Vlada Musvydaitė

 

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką