Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Marius Jampolskis: „Mano meškerės apaugusios voratinkliais“ (papildyta birželio 18 d.)

Marius Jampolskis
V. Ovadnevo nuotr. / Marius Jampolskis.
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Be vasaros atostogų gyvenantis aktorius M. Jampolskis (32) nesiskundžia, jog yra apkrautas darbais. Priešingai – jis džiaugiasi turintis kūrybinių planų dar mažiausiai penkeriems metams. Nestovi vietoje ir asmeninis Mariaus gyvenimas – neneigdamas fakto apie jausmus partnerei Irūnai Puzaraitei (21), aktorius vakarėliuose rodosi ir su kitomis panelėmis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Mariau, paprastai tiek teatruose, tiek televizijose vasarą visi ilsisi, o Tu vis pluši. Ar tai reiškia, kad pinigų pritrūkai, o gal, kad esi visiškas darbomanas?

Matyt, esu darbomanas. Atostogos teatre tetrunka kiek daugiau nei mėnesį, o vasarą, jei atsiranda koks projektas, apskritai nėra atokvėpio. Be to, karštuoju sezonu turiu nemažai pasiūlymų koncertuoti pajūryje su Irūna, taip pat su grupe „Čili‘nam“. Žodžiu, veiklos daug.

Ar Tu bent nori atokvėpio, ar per daug įpratai dirbti be perstojo?

Kaip čia pasakius... Noriu. Turbūt atostogausiu tada, kai man visai bus šakės ir trūks kantrybė.

Kaip įsivaizduoji tobulas atostogas?

Kaip kada. Pavyzdžiui, dabar aš noriu poilsio prie jūros, kur išvertęs bambą gulėčiau gulte ir nieko neveikčiau. Bet šis noras greitai praeitų, jei už lango toks karštis užsitęstų ir sulėtėtų medžiagų apykaita. Tuomet užsimanyčiau kitokio poilsio.
Man kartais nutinka ir taip, kad atostogų nereikia. Vos praleidus kelias dienas namuose, kraujas taip ima mušti smegenis, kad iš karto užsimanau ką nors veikti.

Kokie darbai dabar Tau yra prioritetiniai?

Planų yra daug, tačiau šiuose dalykuose aš esu gana prietaringas. Manau, iš pradžių reikia padaryti, o tik paskui apie viską kalbėti. Tiesiog galiu pasidžiaugti, kad kūrybinių planų turiu 5 metams į priekį.
Svarbiausia, kad visi darbai teiktų malonumą. Kai tai tampa kančia ir atsiranda rizika susigadinti sveikatą, tuomet darosi liūdna. Laimė, kol kas bėdų dėl sveikatos neturiu, bet žinau, kad taip visada nebus – amžinai jauni neliksime.

Ar Tau užtenka laiko pabendrauti su sūnumi, užsiimti asmeniniais pomėgiais?

Su sūnumi, žinoma, praleidžiu ne tiek laiko, kiek norėčiau, bet užtenka. Stengiuosi jį pasiimti kartu į filmavimus arba vykdamas į darbo keliones kitame mieste. Ryšį su sūnumi reguliariai palaikau.
O pagrindinis mano pomėgis yra mano darbas. Kitiems malonumams nelieka laiko. Štai mano meškerės net apaugusios voratinkliais (juokiasi). Bet reikės atrasti laiko šiam pomėgiui. Bus proga nueiti ant Palangos tilto pažvejoti po koncertų. Tiesa, prisižadu, kad atrestauruoto tilto negadinsiu ir neskaptuosiu jo turėklų.

„Flirtas – bendravimo dalis. Jis nebūtinai turi būti tikslinis. Jei esi tradicinės orientacijos vyras, vakarėlyje natūraliai imi flirtuoti su merginomis. Čia nėra nei nieko bloga, nei skandalinga. Visi tai daro!“

Ar tėtis Robertas vis dar yra Tavo vadybininkas?

Taip, jis vis dar administruoja mano koncertus. Tėtis labai palengvina mano darbo rūpesčius. Kai turi tiek daug darbdavių kaip aš ir reikia viską suderinti, net pareigingiausiam žmogui gali kilti daug problemų norint tinkamai viską suorganizuoti. Džiaugiuosi, kad mano tėtis yra labai kruopštus žmogus ir kad mudviejų bendradarbiavimas pasiteisino.

Dirbi LNK humoro laidoje „Pričiupom!“. Ar Tau priimtini ten rodomi juokeliai?

Vakar kaip tik žiūrėjau laidą, kurioje pora juokelių man labai patiko. Džiaugiuosi, kad visi žmonės, kurie būna pričiumpami, galiausiai į situaciją pažiūri su šypsena. Kaip aš reaguočiau? Tikrai linksmai ir nieko nepasiųsčiau toli toli. Esu žmogus, kuriam nesvetima autoironija. Manau, kartais labai sveika pamatyti save su idiotiška mina ir iš savęs pasijuokti.

Iš šono pažvelgus į Tave ir Irūną, atrodo, kad ir toliau puikiai sutariate. Jūsų gražus bendravimas tęsiasi?

Mes su Irūna vienas kitą suprantame iš pusės žodžio. Tai palengvina darbą filmavimo aikštelėje. Džiaugiuosi, kad atradome vienas kitą.

Kai neseniai kalbinau Irūną, ji pasakė, kad Tu jai esi geriausias draugas ir kad judu sieja šis tas daugiau nei paprasta draugystė. Tačiau nepaaiškino, kas tiksliai. Gal Tu tai padarysi?

Klausimas, kas yra tas „šis tas daugiau nei paprasta draugystė“... Mes su Irūna tiesiog papildome vienas kitą, mums gera kartu. Tai sunkiau paaiškinti negu pajausti.

O gal tiesiog televizijai, kurioje abu dirbate, paranku turėti porelę, kuri galbūt yra kartu ne tik eteryje, bet ir gyvenime?

Manau, visai žiniasklaidai yra paranku iš smulkmenos daryti intrigą. Ir nematau čia nieko bloga. Mes su Irūna nežaidžiame pagal pramogų pasaulio taisykles. Tik gūžtelime pečiais, paklausti apie santykius, o jau paskui prisiskaitome apie save visko.

Nesakyk, patys irgi intrigas rezgate. Prieš porą mėnesių LNK televizijos užkulisiuose specialiai prieš žurnalistus neva pasipiršai Irūnai, žiedeliui skirtoje dėžutėje įteikdamas saldainį. Tąkart provokavote žiniasklaidą?

Taip, tai buvo mūsų su Irūna atsakas tiems, kurie labai norėjo mus supiršti. Pagalvojome, kad reikia pažaisti, pajuokauti. Jei jau norite intrigos, patys ją jums sukursime. Tiesą pasakius, su žiniasklaidos atstovais puikiai sutariame. Jie dirba savo darbą, mes – savo. Visi esame patenkinti.

Prieš savaitę vieno fotografo buvai įamžintas su dailia nepažįstama mergina susikibęs už rankų. Kai Tave taip pričiumpa, ar nepikta ant bičiulių iš žiniasklaidos?

Aš žinojau, kad taip bus ir kad paskui antraštės skelbs, jog mes galbūt esame pora. Žiniasklaidos taisykles moku mintinai. Tačiau aš nenoriu slapstytis, bet nesiruošiu ir teigti, kad tai mano mergina arba ne. Tiesiog gyvenu savo gyvenimą.

Bet ar merginas, su kuriomis bendrauji, prieš tai įspėji, kad pasiruoštų viešumo egzaminui?

Esu sąžiningas žmogus, todėl įspėju merginas apie galimus pavojus. Manau, joms reikia tai žinoti (šypteli).

Mano kolegė, su kuria bendravote viename vakarėlyje, sakė, kad esi tikras flirto meistras...

Flirtas – bendravimo dalis. Jis nebūtinai turi būti tikslinis. Jei esi tradicinės orientacijos vyras, vakarėlyje natūraliai imi flirtuoti su merginomis. Čia nėra nei nieko bloga, nei skandalinga. Visi tai daro! O ar aš esu flirto meistras, nežinau.

Vėl tapo plikiu!

M. Jampolskis puikiai žino, kad dėl meno dažnai tenka aukotis. Daugiau nei prieš pusmetį dėl vaidmens Kristinos Buožytės filme „Aurora“ vyras nusiskuto galvą plikai. Marius jau džiaugėsi baigtais darbais minėtoje juostoje ir ataugusiais plaukais, tačiau visai neseniai sužinojo naujieną, kuri jį gerokai nustebino.
„Keli nufilmuoti kadrai tiesiog pradingo, todėl teko juos iš naujo perfilmuoti“, – prisipažino Marius. Būtent dėl to praėjusios savaitės pabaigoje vyras leidosi dar kartą nuskutamas plikai. Dėl meno!

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką