Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 14d. 18:05

Marius Kiltinavičius grupės N.E.O. laikais – lyg kitas žmogus: išvaizdos pokyčiai galerijoje

Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius
15min montažas / 15min ir „Scanpix“ nuotr. / Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius

Lisabonoje „Eurovizijos“ konkurse 12-ą vietą užėmusios Ievos Zasimauskaitės (24) vyrą Marių Kiltinavičių (36) visi atpažįsta kaip kuklų ir ramų šeimos vyrą, tačiau prieš daugiau nei 10-metį, kai buvo vaikinų grupės N.E.O. narys, Marius atrodė lyg širdžių ėdikas.

Jau kurį laiką M.Kiltinavičiaus galvą puošia trumpų plaukų šukuosena, taip jis atrodė ir „Eurovizijos“ finale, kai pasirodė su I.Zasimauskaite. Tačiau archyviniuose kadruose galima vyriškį pamatyti kitame amplua – aplinkinių dėmesį anksčiau kaustė ilgi vešlūs plaukai, veidą puošė barzda, o scenoje pasirodydavo apsivilkęs elegantišką kostiumą.

15min M.Kiltinavičius prisipažino, kad šiame gyvenimo tarpsnyje stiliaus detalėms neskiria didelio dėmesio, o trumpi plaukai – ir tinka, ir labai lengvai prižiūrimi.

15min montažas / 15min ir „Scanpix“ nuotr./Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius
15min montažas / 15min ir „Scanpix“ nuotr./Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius

„Tada taip jaučiau, tada man taip norėjosi. Tokia buvo mano vidinė būsena, o ta šukuosena buvo tos būsenos išraiška. Manau, kad ir dabar tokios šukuosenos yra madingos ir gražios, tiesiog dabar nebeakcentuoju stipriai tų dalykų savo gyvenime. O kai plaukai yra trumpi, nėra jokio vargo – patogiau, nereikia prižiūrėti. Dabar viskas paprasčiau – turiu mašinėlę, su kuria pats sau trumpinu plaukus“, – pasakojo M.Kiltinavičius.

Anot Mariaus, ir Ievai patinka dabartinė jo šukuosena, todėl bent artimiausiu metu savo išvaizdos Marius ko gero nekeis.

Vešliomis garbanomis M.Kiltinavičius pasigirti galėjo prieš daugiau nei 10-metį, kai buvo vaikinų grupės N.E.O. narys. Daugelis nepamiršo ir grupės hitų „Tavo delne“, „Akimirka“ ir kt. Tačiau grupei buvo lemta iširti – didesnę aistrą Marius vis tik jautė krepšiniui ir pasirinko krepšinio trenerio kelią.

„Aš nuo 20-ies metų dirbu krepšinio treneriu. Iš šalies galėjo atrodyti, kad tuo metu buvau tik grupės N.E.O. narys, nors iš tikrųjų aš buvau krepšinio treneris, kuris tuopat metu dainavo ir grupėje. Vėliau atėjo toks laikas, kai pasirinkau tik krepšinį, tai įvyko natūraliai“, – pasakojo M.Kiltinavičius ir pridūrė, kad dainavimo nesiilgi.

„Scanpix“ nuotr./Grupė N.E.O. Marius Kiltinavičius (kairėje)
„Scanpix“ nuotr./Grupė N.E.O. Marius Kiltinavičius (kairėje)

„Mano širdy krepšinis visą laiką buvo pirmoje vietoje. Nebuvo niekada net minties gyvenime, kad kažkas gali už krepšinį man būti svarbiau“, – šypsosi M.Kiltinavičius.

Gal ir sutapimas, bet ir grupės N.E.O. nariu Marius iš dalies tapo krepšinio dėka.

„Aš Raigardą (Tautkų, N.E.O. įkūrėją – red.) pažinojau nuo vaikystės, kartu žaisdavome krepšinį. Vieną vasarą sužinojau, kad jis buria vaikinų grupę, paskambinau jam ir taip viskas išėjo, išsirutuliojo į tokį gan platų reikalą“, – 15min pasakojo M.Kiltinavičius.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį paaiškėjo „Eurovizijos“ nugalėtojas. Mūsų atstovė Ieva Zasimauskaitė su daina „When We're Old“ užėmė 12 vietą, o konkurso nugalėtoja tapo charizmatiškoji, kudakuojanti Izraelio atstovė Netta Barzilai.

Mariaus Kiltinavičiaus stilius grupės N.E.O. gyvavimo laikais – nuotraukų galerijoje:

Marius Kiltinavičius dabar:

TAIP PAT SKAITYKITE: „Eurovizijos“ nugalėtoja – kudakuojanti Izraelio atstovė, I.Zasimauskaitė užėmė 12 vietą

TAIP PAT SKAITYKITE: Ieva Zasimauskaitė grįžo į Lietuvą: oro uoste gerbėjai pasitiko plojimais

TAIP PAT SKAITYKITE: 15min studijoje – I.Zasimauskaitė ir V.Bikus: „Laimėti „Euroviziją“ reikia daug pinigų“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Video

00:27
05:44
13:33

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką